47LM670s

tingens

New member
@mielnia dzięki za info :)


Mam problem z głosem na kanałach z mux3 a dokładnie tvp kultura, polonia i historia. Głos w telewizorze na tych kanałach brzmi jakby był ze studni, a czasem po przełączeniu na jeden z tych kanałów głos zanika i telewizor zaczyna przymulać... dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu tv głos się pojawia.
Gość z serwisu powiedział, że te kanały są nadawane testowo i jest w nich problem z dźwiękiem i poradził nie przełączać na te kanały :)lub zrobić restart do ustawień fabrycznych (już raz robiłem restart i problem zniknął na ok 2 tyg a potem znów się pojawił).

Czy ktoś z Was ma podobne problemy.. czy rzeczywiście jest to wina złej ścieżki audio... czy ściema LG?
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
ja mam z kolei pytanie co do napisów, mam wielkie problemy z synchronizacja napisow do filmu, na pc te same napisy dzialaja bez zarzutu, strimuje filmy przez DLNA za pomocą media playera, nie ma zadnego problemu nawet z mkv 3d, za to napisy to jakas masakra, albo się spózniają albo są za szybko, probowalem je przestawiac w opcjach wyswietlania w TV o sekundę lub dwie w rózne strony ale nie zdaje to egzaminu. Napisy sa w formacie txt, jakies sugestie?
Wystarczy zmiana formatu napisów na srt.
 

tingens

New member
Dzięki podpowiedzi na innym forum... wyłączyłem w asystencie niepełnosprawnych opcję "Opis dźwiekiem".... i głos na tych kanałach jest OK i nie zacina się przy przełączaniu... nie wiem o co chodzi, ale pomogło
icon_e_smile.gif
 

tomaszk28

New member
IN-start menu dla LG 42LM670S

Tak jak w modelu LW żeby dostać się do menu serwisowego najlepiej kupić pilota uniwersalnego ONE FOR ALL URC-3920 koszt 40zł zaprogramować go na LG kod 11423 i dalej poniżej EZ-Adjust = 00018
IN-Start = 00019
POWER-TYLKO = 00014
IN-Stop = 00015

Naciśnij przycisk urządzenia (TV, VCR, SAT, CD, AUD lub DVD).
Wciśnij i przytrzymaj klawisz MAGIC aż klawisze urządzenia miga dwa razy (klucz urządzenia miga raz potem dwa razy).
Naciśnij przycisk 9 9 4. Klucz urządzenia mignie dwa razy.
Naciśnij raz klawisz MAGIC.
Wpisz (5-cyfrowy) kod EFC (patrz wyżej)
Naciśnij klawisz, do którego funkcja zostanie przydzielony. Klucz urządzenia mignie dwa razy. ... ]

Zamówiłem pilota "ONE FOR ALL" zaprogramowałem jak wyżej i wszystko działa, nareszcie dostałem się do "IN-Start" Menu. :smile:
Mój model telewizora to LG 42LM670S.

Dzięki Mielnia, o to właśnie chodziło. ;)
 

zenon wierta

New member
Nie wiem co sie porobiło ale nie działa mi większość aplikacji pakietu premium np. You tube, Ipla, Google maps itp. Wczytuje, wczytuje i nic sie nie dzieje....
 

mlodzian

New member
Starszy pilot

Witam
mam kolejne pytanie... jak wyłączyć ekran kiedy uruchomiona jest aplikacja vTuner internet radio?

Hej, jeśli masz pilota ze starszego LG (np z serii LH) jest tam zielony przycisk (energy saver)
uruchamia on bezpośrednio odpowiednie menu, działa!

BTW wyłącza jedynie podświetlenie obraz pozostaje cały czas wyświetlony (przynajmniej
w LM620s)

Pozdrawiam
Mlodzian
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Nie wiem co sie porobiło ale nie działa mi większość aplikacji pakietu premium np. You tube, Ipla, Google maps itp. Wczytuje, wczytuje i nic sie nie dzieje....

W ustawieniach TV wybierz "zainicjuj opcję premium". Powinno pomóc :)

Możesz dokładnie napisać w którym miejscu to zrobić? Utworzyłem konto, jestem zalogowany, ale nadal oglądam dyndający w nieskończoność helikopterek. Jestem pewny że przypadłość ta pojawiła się po ostatniej aktualizacji z końcówką 63.
 

zenon wierta

New member
Możesz dokładnie napisać w którym miejscu to zrobić? Utworzyłem konto, jestem zalogowany, ale nadal oglądam dyndający w nieskończoność helikopterek. Jestem pewny że przypadłość ta pojawiła się po ostatniej aktualizacji z końcówką 63.

Wchodzisz w ustawienia - wsparcie (ikonka z pytajnikiem) i klikasz inicjowanie opcji premium
 
Do góry