40TL939 - uruchamianie TV, podświetlanie matrycy

wandelt1944

New member
lista ulubionych

szlag mnie trafia, ale nie można ustawić listy ulubionych na priorytet... za każdym razem trzeba wejść w ogólną i przejsc w bok na ulubione... gwarant przyslal mi nawet sympatycznego instalatora, ale nic nie poradził... ten typ tak ma i podobno trzeba bombardować producenta i czekać na nowe oprogramowanie. A propos
macie link do strony z wyszukiwanie aktualizacji oprogramowanie, bo gdzies mi sie zapodzial a w odpowiedz tv nie za bardzo wierze :-|
 

nitros20

New member
Brak aplikacji w toshiba places

Witam.
Ostatnio zniknęły mi wszystkie Polskie aplikacje z toshiba places. Czy ktoś ma podobny problem?
Pozdrawiam
 

paeru

New member
Bez reklam
Coś takiego zdarza się, jak zauważyłem, po wyrzuceniu z aplikacji Tuba.fm. Wtedy pod menu wyboru języka w Toshiba places pojawia się jakaś data z innymi dopiskami.

Spróbuj wybrać język na tv menu language, po czym wyjść z ToshibaPlaces i wejść jeszcze raz. U mnie zadziałało, chociaż nie mam pewności, czy z powodu instrukcji, którą powyżej napisałem.
 

nitros20

New member
Coś takiego zdarza się, jak zauważyłem, po wyrzuceniu z aplikacji Tuba.fm. Wtedy pod menu wyboru języka w Toshiba places pojawia się jakaś data z innymi dopiskami.

Spróbuj wybrać język na tv menu language, po czym wyjść z ToshibaPlaces i wejść jeszcze raz. U mnie zadziałało, chociaż nie mam pewności, czy z powodu instrukcji, którą powyżej napisałem.

Próbowałem tym sposobem i nic nie pomogło. Dzięki wszystkim za odpowiedzi ale u mnie jak nie było Polskich aplikacji, tak i dalej ich nie ma:-( Coraz bardziej utwierdzam się w zdaniu, że tv toshiby jest porządnie wykonany, ma bardzo dobry obraz oraz wiele funkcji ale soft w tych tv to jest jakieś nieporozumienie :niewiem: Mam nadzieję, że w związku z tv alliance , które podpisała Toshiba pojawi się dużo aplikacji a błędy w obecnym sofcie ( jest ich mnóstwo ) zostaną naprawione.
 

wandelt1944

New member
Łączenie laptopa z tv smart przez Bluetooth

żadne urządzenie nie znajduje nadajnika Intel(r)Wireless Display tv po ustawieniu jego gotowosci przez klawisz Quick... jak jest u was? to wada czy jest jakieś dostrojenie?!
 

tomek194

New member
Witam
Mam problem z funkcją TIME SHIFT. Nie znalazłem w instrukcji obsługi ani w opcjach informacji jak ustawić by TV samoczynnie nagrywał materiał zaraz po włączeniu danego kanału NTC. Tzn. kiedy oglądam jakiś kanał kilka minut to nie mogę się cofnąć do momentu kiedy włączyłem dany kanał. Np dekoder z cyfry + ma taką funkcję i można się cofnąć o max 2 godziny jeśli akurat już dwie godziny się oglądało dany kanał.
Czy ta funkcja w ogóle jest w tym telewizorze? Czy pozostaje tylko wciskanie pauzy zaraz po włączeniu danego kanału i oglądanie od razu z TIME SHIFT-ingu?
Pzdr
 

felis

New member
Witam
Trzeba skonfigurować połączenie przy pierwszym uruchomieniu TV lub potem wg. instrukcji strona 15-16 pkt 11 u mnie sprawdziła się najlepiej opcja "Konfiguracja ze wspomaganiem".
Potem już działa bez dodatkowego włączania.
Pozdrawiam
 

skiba

New member
Przeszliśmy przez cały punkt jedenasty aż do "konfiguracja bezprzewodowa zakończona " wciskamy "ok" i nic , wraca do zakładki konfiguracja bezprzewodowa . Czy powinna na końcu pojawić się jakaś przeglądarka na ekranie ?
 

felis

New member
Witam
Nie pamiętam co się pojawia, ale co najwyżej jakieś dalsze ustawienia TV. Internet i cała reszta jest gdy naciśniesz na pilocie Menu i wybierzesz "Toshiba Place"
 

bruksel1990

New member
Witam. mam pytanie. Podłączam pod model Toshiby TL939 40'' Xboxa, wszystko ładnie, ale nie czyta dźwięku. Pojawia sie ekran, obraz po przełączeniu ale dźwięku zero. Natomiast w tv na normalnej telewizji normalnie działa. Wie ktoś czym jest to spowodowane?? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
 

felis

New member
Witam
Jak podłączasz laptopa do TV to w zarządzaniu urządzeniami audio trzeba wybrać HDMI by szedł dźwięk. Może w XBox jest tak samo?
Pozdrawiam
 

felis

New member
Witam
A jak w waszych TV z odtwarzaniem plików po DLNA? Może coś źle robię ale u mnie totalna porażka.
Wyświetla tak może ze 25% plików. Głownie avi. Czasem jakieś wmv i nic wiecej. Zero MKV.
Próbowałem serwera TwonkyServer-7.2.1 oraz NASa WD My book live. Niestety porażka.
Da się coś z tym zrobić? (te same filmy po USB idą bez problemu)
I jeszcze jedno. Jak odtwarzam film po USB to w pleyerze toshiby "linia filmu" jest czasem dzielona na rozdziały, a innym razem nie.. O czego to zależy?
Pozdrawiam
 
Do góry