32" do 3.000 :)

michaelius

New member
Riczard napisał:
Ale te wszystkie modele sprawdzales w sklepie, tak? A czy ktoś z was moze ogląda aktualnie u siebie w domu np. mecze na którymś z nich i może z czystym sumieniem je do tego polecić? :)

Tak ale chcialem doradzic dwa modele, ktore zwrocily moja uwage warte wlasnoocznego sprawdzenia i poczytania opinii.

U mnie stoi Lx70P jako efekt wielogodzinnego ogladania :D
 

jakinik

New member
Witam
Czy ktoś z użytkowników mógłby mi doradzić w sprawie zakupu. Potrzebuję telewizor o jak największej przekontnej (37-42 cale) w cenie około 3000 PLN im mniej tym lepiej :) Telewizor będzie w czasie lata służył na ogródku letnim sport teledyski itd. natomiast po sezonie wyląduje w domu w dość dużym pokoju. Sygnał Cyfra+ i Polsat Cyfrowy.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

wlodpe

New member
Porównaj z Philipsem 32PFL9603. Ma więcej funkcji (np. Ambilight, wejście USB!!!) i obecnie gwarancję na 4 lata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aoox

New member
Witam! Jako że jestem zielony w temacie TV pisze do Was w sprawie pomocy przy kupnie LCD. Jestem nowy na forum więc na wstępie proszę o wyrozumiałość. Przejdźmy do rzeczy...
Potrzebuje LCD 32", mam do wydania ok 2500 zł, źródło obrazu z jakiego będę korzystać to Cyfra + HD + PS3 czyli czasami rozdzielczość 1080i + komputer (mam kompatybilną kartę z rozdzielczością 1080i). Chciałbym mieć co najmniej 2 wejścia HDMI.

Proszę o pomoc, jeżeli potrzeba jeszcze jakieś parametry to podam.
Pozdrawiam
A.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Aoox napisał:
Witam! Jto Cyfra + HD + PS3 czyli czasami rozdzielczość 1080i + komputer (mam kompatybilną kartę z rozdzielczością 1080i). Chciałbym mieć co najmniej 2 wejścia HDMI.

Sharp LC32B20E (Full HD) ~ 2799 -pln lub mniej ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aoox - Sharp 32 x 20
Panasonic 32 Lx 85
JVC 32 DA 9
Samsung 32 A 551

jakinik - tv LCD 42 Easy Touch full hd. - za 2600 zł.
 

matikmaster

New member
Witam
Na dnich zamierzam kupić telewizor LCD do 3000zł. Pierwsze moje pytanie jest następujące. Lepiej kupić 32' 100hz czy 37' bez 100hz???
Co do producenta to myśle że najlepszymi są Sharp, Sony i Philips??
Narazie telewizor byłby pod zwykła telewizje analogową. Może za kilka miesięcy jakaś N-ka albo Cyfrowy Polsat.
Jakiś innych wymagań nie mam bo nie będzie podłączany pod PS3, Xboxa ani nic w tym stylu...co najwyżej może mieć usb ;]

Prosiłbym o radę a najlepiej konkretne modele.
 

arczixp

New member
witam osobiście po obejrzeniu kilku modeli 32 calowych LCD nabyłem SHARPA 32X20E za 2700 zł i jestem bardzo zadowolony z obrazu TV jest podpięty do dekodera Polsat HD Samsunga i kompa . W sklepach to najbardziej rozczarował mnie LCD firmy Sony ale to tylko moje osobiste odczucie
 

chetman

New member
pomocy

proszę, doradźcie!
chciałbym kupić TV LCD, co polecicie i dlaczego? na jakie parametry zwracać uwagę? zastanawiam się nad 32 lu 37 cali...
 

ttomek6

New member
SHARP 32X20E - pytanie [..?]

słyszałem dobre opinie o LCD - SHARPA mankamentem jest to, że b. wolno przełącza kanały - czy to wada czy standard? czy możecie polecić coś konkurencyjnego : korzystam z kablówki UPC, odległość od ekranu 3 m, słabo nasłoneczniony pokój. pozdr Tomek
 

wagi77

New member
Cześć,

Po długim zastanawianiu się i odwiedzaniu sklepów padło na Sony 37'' modele S4000 i V4000. Chciałoby się 4500 zamiast 4000, ale cóż, taki budżet. Modele graja bardzo podobnie, trudno mi jest je rozróżnić. Również cenowo te telewizory nie różnią się prawie, funkcjonalnie też. Wg ulotek V-ka ma dodatkowo True 24p. Wg jednego sklepu, te TV mają identyczną elektronikę, w innym twierdzą, że V-ka jest nowsza. Kto mi pomorze rozwiać wątpliwości?
Który model wybrać

Pozdrawiam
 

thedoctore

New member
czesc, nie wiem, ktory tv wybrac? (32 cale)

sharp rd8
jvc p80
samsung le32a656
panasonic tx-21lx85
KDL-32W4000

mam kablowke, ale zmienie na telewizje cyfrowa w niedalekiej przyszlosci.
 
Do góry