32" do 3.000 :)

masywny

New member
philips

a co sadzicie o Philips 32PFL7862D/10.Czytalem test na konkurencyjnym forum i wypadl znakomicie, lepiej niz panasonic a roznica w cenie zaledwie okolo 200zl
 

cierpex

Klub HDTV.com.pl
vip
cierpex napisał:
Czy warto może kupić : Samsung LE32M87BD ?
Czy jest to dobry wybór w tej klasie ?

Jednak strzał padł na : Panasonic TX-32LX70P, myślę że jest to dobry wybór.
W poniedzialek mi go przywiozą.
 

robert-1000

New member
Witam!
Mam zamiar kupić nowy telewizor LCD 32 cale najlepiej firmy Samsung.
Chciałbym przeznaczyć na zakup około 3 tys zł.
Sprzęt bedzie używany głównie do oglądania kablówki ( toya cyfrowa , kina domowego i może do podłączenia komputera)
Odległość od ekranu wynosi około 2 m.
Co zatem możecie polecić?
Pozdrawiam
 

cierpex

Klub HDTV.com.pl
vip
robert-1000 napisał:
Witam!
Mam zamiar kupić nowy telewizor LCD 32 cale najlepiej firmy Samsung.
Chciałbym przeznaczyć na zakup około 3 tys zł.
Sprzęt bedzie używany głównie do oglądania kablówki ( toya cyfrowa , kina domowego i może do podłączenia komputera)
Odległość od ekranu wynosi około 2 m.
Co zatem możecie polecić?
Pozdrawiam
Witam, polecam Panasonic TX-32LX70P , jest poprostu super.
Pozdrawiam...
 

robert-1000

New member
Stwierdziłem jednak że telewizor kupuje się na kilka lat i postanowiłem dołozyć kilka groszy i wziąść LCD 40 cali.
Myślę o modelu:
SAMSUNG LE40F86BD
Oglądałem go w Media Markt i uważam że obraz ma super.
Znalazłem nawet u mnie w mieście ten telewizorek w przyzwoitej cenie 5199 zł w Media Markt ten sam kosztuje 6999 zł
co sądzićie o tym modelu:
sprzet bedzie głównie uzywany do DVD ( niedawno kupiłem Odtwarzacz Blu-Ray Samsung BD-P1400 ) telewizja kablówka Toya Cyfrowa i może podłączę PC
http://www.allegro.pl/item338498577_samsung_le40f86bd_full_hd_100hz_salon_lodz.html
proszę o opinie jakiegoś fachowca.
 

cierpex

Klub HDTV.com.pl
vip
Tylko ta odległość od ekranu wynosi u ciebie około 2 m ,bo tak wcześniej pisałeś , to trochę za duży ten 40 calowy LCD na taką małą odległość !
 

robert-1000

New member
WITAM PONOWNIE

Od dziś jestem posiadaczem SAMSUNGA LE40N87BD i oczywiście do kompletu dodałem N bo po podłączeniu do zwykłej cyfrowej kablówki tragedia wręcz koszmar.
Według mnie telewizorek bomba kanały HD i DVD wręcz idealne reszta różnie od dobrze po bardzo dobrze
naprawdę polecam

A co do promocji w Media Markt z odliczeniem watu to jest kit na wodę
Byłem w MM ze 4 dni temu i ten samsung kosztował 6999 zł.
Dziś byłem ponownie w MM i ten sam telewizorek kosztuje już 7999 zł i że jest promocja ( można odliczyć wat )
 
Ostatnia edycja:

hooc

New member
co kupić

robert-1000 napisał:
WITAM PONOWNIE

Od dziś jestem posiadaczem SAMSUNGA LE40N87BD [...]
naprawdę polecam

A co do promocji w Media Markt [...] kosztował 6999 zł.
Dziś byłem ponownie w MM i ten sam telewizorek kosztuje już 7999 zł i że jest promocja ( można odliczyć wat )
No to gratulacje :krol:.
A co do MM to przeciez sklep "nie dla idiotów" ;)... niestety część daje się nabierać.
 

hugolin

New member
SHARP LC 32D44EGY czy Panasonic TX 32LX70P?

Który z tych dwóch tv wybrać?
SHARP LC 32D44EGY
Panasonic TX 32LX70P
a może jakiś inny do maks. 2800 zł...

Kablówka cyfrowa (ale bez HD, sygnał z przez scart). Pokój raczej szary (okno od północy), odległość od tv około 2,5 m.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 

Riczard

New member
piłka nożna na 32"LCD ??

Witam,

Stanąłem przed koniecznością kupienia telewizora mając słabiutki budżet 2.000pln
Szukałem na tym forum opinii dot. smużenia i już wiem, że najlepiej z tym sobie radzi plazma a LCD powinny mieć 100Hz. Tylko że to za droga opcja dla mnie :(
Czy jest jakiś sensowny model z tej niższej grupy cenowej, na którym będą mógł oglądać mecze piłki nożnej w przywoitej jakości??

Czy ktoś z Was ogląda sobie mecze na:
Panasonic TX-32LE8P / 7P (?)
Samsung LE32A451
A moze jakis inny model dobrze sobie radzi ze sportem?

Póki co odbieram sygnał ze zwykłej naziemnej anteny (ale na CRT był obraz "żyleta" - czyli dobry sygnał) ale planuję tez kablówkę, moze w przyszlosci cyfrowa platforme jakas. Oprócz tego filmy z DVD.

Pozdrawiam i dzięki za jakąkolwiek pomoc :)
 

michaelius

New member
Może toshibe 32 C 3500

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/231323

Jak ja ogladalem w roznych MM w poszukiwaniu wersji R to radzila sobie calkiem niezle.

Tylko to troche ponad 2k. Chociaz na skapcu jest i sporo ofert na 32 R 3500 po 2400-2500 a to juz 100 Hz , wiec jesli jestes w stanie oszczedzic troche to chyba warto.

Samsung 32R81 i R 82 tez dawaly sobie dobrze rade jak je ogladalem, a to juz ponizej 2k na skapcu jest.
 

Riczard

New member
Ale te wszystkie modele sprawdzales w sklepie, tak? A czy ktoś z was moze ogląda aktualnie u siebie w domu np. mecze na którymś z nich i może z czystym sumieniem je do tego polecić? :)
 
Do góry