32" do 3.000 :)

badziu

New member
Nie mam dostępu do tych tematów:???: Jeszcze raz spytam się o tego samsunga. Co możecie o nim powiedzieć? Dobry to sprzęt? Cały czas mam wątpliwości co do tych telewizorów lcd. Znajomy zajmujący się naprawą telewizorów mówił, że wszystkie te telewizory lcd i plazmowe są bardzo awaryjne. Mnóstwo sprzętu pada bardzo szybko? Spotkaliście się może z taką opinią?
 

kiqt

New member
Sharp LC32WD1E

Witam
Ja również jestem przy zakupie TV 32' tylko że chciałmym wydac około 2500zł.
odbieram zwykłą naziemna TV, mam też tuner na satelite hotbirda i astre. w przyszłości moze jakas cyfra czy moze "n" zamówie. kiki napisał ze Sharp LC32WD1E jest godny polecenia ze wzgledu na testy ale czy żywotność tego Tv wporzadku? A jak nie Sharp to moze cos innego?

pokój mam 5x5, i swiatła dziennego jest w nim jak na lekarstwo.
Z góry dzieki
 

sunnyluk

Member
Dołączam się do prośby poprzednika. Od 2 miesięcy śledzę tv lcd 32" za ok. 2500zł. Byłem już niemal zdecydowany zamawiać WD1E, ale czy w obecnym czasie (styczeń2008) nie ma lepszej propozycji w tej klasie cenowej?

Osobiście TV używać będę do:
- cyfrowy polsat bądź "N"
- komputer przez HDMI (filmy, gry)
- stacj. odtwarzacz DVD

Mam możliwość wydania i 3tys. zł.... czy w takim wypadku jedynym dobrym wyborem będzie Toshiba 32R3500??? (ach te 100Hz...)
 

kulczykj

New member
Warto rozważyć zakup Soniaka KDL-32T3000 (ok. 2700 PLN) super obraz i kolory (w końcu solidna marka od TVSet) lub po dołożeniu 800 PLN KDL-32D3000 (100 Hz) - żyleta.
 

ortax360

New member
Witam

Sony 32t3000 to bład model kiepski, problemy z kolorami ,ostroscią . Najwiekszy problem jest z detalami w ciemnych partiach obrazu. nic nie widac pomaga rozjasnienie na 65-70 tylko ,ze obraz traci na głebi , czern robi się wyblakała kolory ech szkoda gadac - kolor twarzy wpada na tytm lcd w czerwien .

ale 32d3000 jak najbardziej :eek:k: . EXTRA. lub Panasonic 32lx70

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marushac

New member
też dylemat

Witam,
a może mi ktoś pomoże:hmm:
Chcę kupić telewizor za max 3000zł przeczytałam to forum chyba w szerz i wzdłuż i zgłupiałam do reszty, czy plazma czy ldc. Potrzebuję tv do oglądania telewizji, mam cyfrę + i do filmów z DVD. Komp raczej nie będzie podłączony. Tv będę oglądać o odlegołości ok 3-3,5metra w pomieszczeniu z roletami więc światło dzienne nie jest dużym problemem.
Byłam zdecydowana na TH-37PV7P, ale teraz to już sama nie wiem. Im więcej czytam tym mam większe dylematy, wypalanie itp itd.
Proszę pomóżcie kobiecie :D
 

hardhary

New member
Witaj

przy tej odległości od ekranu 32 to trochę mało 37 byłoby wg mnie w sam raz ale za tą kwote którą dysponujesz nie kupisz dobrego lcd, więc jeśli już w tej cenie to plazma.

Pozdrawiam
Radek
 

scooter78

New member
Panasonic 32LX70P w Electro World...

Jako,że jest to mój pierwszy post na tym forum,to pozdrawiam wszystkich HDmaniaków i nie tylko...ale do rzeczy - w Electro World mają promocję na Panasa 32LX70P - jedyne 2749 pln. - dobra cena :D...Ja kupiłem dzisiaj w Gdańsku,na Matarni...najlepsze jest to,że naprzeciwko jest RTV EURO AGD a w nim ten sam model za 3699zł...i też w promocji:hmm: :hmm: :hmm:
 

cierpex

Klub HDTV.com.pl
vip
Panasonic 32LX70

:hmm:
scooter78 napisał:
Jako,że jest to mój pierwszy post na tym forum,to pozdrawiam wszystkich HDmaniaków i nie tylko...ale do rzeczy - w Electro World mają promocję na Panasa 32LX70P - jedyne 2749 pln. - dobra cena :D...Ja kupiłem dzisiaj w Gdańsku,na Matarni...najlepsze jest to,że naprzeciwko jest RTV EURO AGD a w nim ten sam model za 3699zł...i też w promocji:hmm: :hmm: :hmm:
Witam, ja też widziałem ten model w sklepie RTV EURO AGD też za 3699zł.
Czy można go kupić po atrakcyjniejszej cenie i czy to dobry wybór.
Jeszcze jedno pytanie, czy ten model można dostać w kolorze srebrnym ?
 

scooter78

New member
cierpex napisał:
:hmm:
Witam, ja też widziałem ten model w sklepie RTV EURO AGD też za 3699zł.
Czy można go kupić po atrakcyjniejszej cenie i czy to dobry wybór.
Jeszcze jedno pytanie, czy ten model można dostać w kolorze srebrnym ?

Najatrakcyjniejszą cenę dotychczas znalazłem właśnie w Electro World - około 300 pln taniej niż na allegro lub w sklepach internetowych,jeśli poczekasz do premiery następcy tego modelu (o ile już takowa się nie odbyła) to na pewno cena zjedzie jeszcze w dół o parę stówek :D... co do wyboru to ocenę pozostawiam tobie,w klubie hdtv jest test w/w panasa,a w dziale lcd jest wiele opini użytkowników tego telewizora.Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu,dobrze współpracuje z laptopem,czerń na dobrym poziomie,kąty na 5+,brak smużenia,dobra kolorystyka,jak dla mnie super - być może dlatego,że nie należę do grupy videofili,którzy z mikroskopijną dokładnością przyglądają się każdemu tv i szukają dziury w całym jak Columbo z serialu tv.:p ,jeśli będziesz sugerował się tylko takimi opiniami,to prędzej doczekasz się emerytury niż kupisz nowy tv.
Co do koloru,o ile dobrze się orientuję to występuje tylko w jednej opcji: srebrna podstawa,srebrna ramka wokół tv i czarny półmat w środku...
 

Litek23

New member
Witam. Mam podobny problem z wyborem odpowiedniej 32'' w okolicach 3000zl. Firmy ktore mnie interesuja to sony, panasonic lub toshiba. Bardzo prosilbym o rade co kupic i jaki model byscie mi doradzili.
telewizorek bedzie uzywany pod ps3, kablowke a pozniej pod c+. maly pokoj srednio nasloneczniony. ZX gory dziekuje i prosze o szybka odpowiedz pzdr :)
 

scooter78

New member
Najlepiej,użyj opcji ''Szukaj''
Wg. mnie odpuścił bym sobie sony,bo patrząc na opinie o nim,to nie cieszy się on zbyt dużym powodzeniem.
Na twoim miejscu porównałbym nast. modele (100hz):
toshiba 32R3500
sharp 32RD2E
jvc 32P80
panasonic 32LX70
philips 32PFL7862
Na tym forum,jak i na HDTV Polska znajdziesz dużo informacji a nawet testów na poszczególne modele.
Miałem ten sam problem co ty i nie mogłem zdecydować się na konkretny model,bo wszystkie w/w prezentują zbliżony poziom i tak naprawdę to nie ma zdecydowanego zwycięzcy...:hmm: :hmm: :hmm:
W moim przypadku o wyborze konkretnego modelu zadecydowała cena,a właściwie przecena...z 3699 na 2749 w Electro World (panasonic 32LX70).
Pamiętaj,żeby nie kierować się tylko opiniami innych użytkowników,bo każdy ocenia wg. własnych kryterii,jeśli masz czas to przejedź się do paru sklepów i poproś sprzedawcę o pokazanie możliwości danego tv. przy podłączeniu sygnału SD i innych urządzeń zewnętrznych,typu laptop lub konsola do gier itp...a wtedy przekonasz się na własne oczy czy akurat ten model spełnia twe oczekiwania...
Powodzenia i pzdr.:eek:k:
 

john71

New member
Toshiba32R3500PG

Toshiba 32R3500PG kosztuje około 2900 kontrast 9000,100 hz matryca niestety narazie go nie oglądałem i zastanawiam sie nad zakupem tego modelu zamiast sharp32WD1E którego nigdzie niemoge dostac w cenie do 2600.
Modele:
Panasonic 32LX70
Philps 32PFL7862
Sharp 32RD2E
Kosztują niestety powyżej 3000zł.
 
Ostatnia edycja:

jpk78

New member
panas ma lepsze 100hz niz sharp - tam obraz jest jakbys ogladal teatr tv a w panasie bardziej naturalny ale to moje subiektywne odczucie
 
Do góry