Telewizor TCL C725 4K Ultra HD QLED, specyfikacja i aktualizacja cen.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakie zniekształcenia z telewizji naziemnej masz na myśli ?
Dla niebieskich masz ten model w specjalnej ofercie z pakietem.
 

Agrisz

New member
Jakie zniekształcenia z telewizji naziemnej masz na myśli ?
Dla niebieskich masz ten model w specjalnej ofercie z pakietem.

Hmm jakby to ująć,teraz mam jakiegos philipsa 48 cali 4k i czesto ogladam tv naziemną, jakosc jest ze tak powiem bardzo dobra,nie widac tego 576p czy ile tam to jest,wyglada jak hd. Ostatnio przeszedlem sie po sklepie i na niektórych tv obraz byl wyświetlany jakby mial 240p,nie wiem czy to dlatego ze stalem 20cm od ekranu ale no dziwnie to wyglada..w domu bede ok 2-3m od ekranu. Poza tym czy ktos mial porownanie do modelu c715 , koles w sklepie mowil ze ponoc android szybciej dziala na czym mi zalezy gdyż kodi bedzie uzywane..glownie dla kodi szukam jakiegos androida do 2500zl. A i kupował bede raczej w sklepie stacjonarnym poniewaz bede kupowal duzo agd do nowego domu i ponoc fajne rabaty maja byc. pozdrawiam i dziekuje za odzew
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,równiez przymierzam sie do zakupu, głownie chodzi mi o to jak wyglada sytuacja podczas ogladania tv naziemniej (polsat etc). Rozmiar planuje 50". Czy sa duze znieksztalcenia czy normalnie mozna ogladac ?

Nie mam naziemnej a nc obraz oki. Tv kupiłem do dziecka więc nie było dużych wymogów.
 

lysen

New member
Cześć, szukam jak mogę jakichś opinii o TCL 43C725. Szukam do mieszkania, większego nie kupię. Wcześniej myślałem o LG Nano753 albo o Samsungu AU8002 (?) ale wydało mi się, że w cenie ok 2000 ten jest po prostu najlepszy. Stad moje pytanie, czy sa tu jacyś doświadczeni posiadacze tego TV? Ewentualnie czy jest jakiś test, ponieważ nie jestem w stanie znaleźć żadnego sensownego, a wiem że z C715 bywały problemy - stad moje zawahanie. Pozdrawiam

Edit: aha! Jeszcze jedno pytanie. Czy kupując ten telewizor w sklepie dostaję świeże oprogramowanie, czy jakieś przedpotopowe i muszę bawić się w ściąganie czegoś na komputerze, zgrywanie na USB, instalowanie na TV, etc..? Czy samo się może pobierze/wystarczy uruchomić aktualizację ręcznie jeśli TV ma połączenie z internetem?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich masz z najświeższą aktualizacją.
W klasie cenowej obecnej to bardzo dobry telewizor z pełnym wyposażeniem plus dodatkowo pakiet dla niebieskich.
 

bigtoy

Member
Witam
Kupiłem ten TV, obraz całkiem niezły jak za 2400 zł, 50". Z takim wyposażeniem (QLed, D.Vision, D.Atmos, ATV) ciężko znaleźć coś innego nawet w okolicy 3 000-3500 zł. Niestety ma jedną podstawową wadę na ATV nie działają poprawnie aplikacje do odtwarzania IPTV obraz klatkuje lub całkiem się zawiesza, z tego co się dowiedziałem to podobno jakiś problem z softem. Czytałem tu o aktualizacji (wersja umie to LF1V246) ale nie wiem czy wgrywać bo być może TV będzie do oddania a nuż coś pójdzie nie tak.
Czy któryś z użytkowników ma taki problem lub spotkał się z takim przypadkiem ?
 
Ostatnia edycja:

kicio999

New member
tcl43c725 czy samsung q67 gdzie lepszy obraz sd,hd 4k,skalowanie do 4k ? i jak ktoś ma tego tcl to czy można ustawić sobie własną liste kanałów tv naziemnej,przestawiać kanały jak sie chcei numeracje ? i jak to też jest na liście satelitarnej ?
 

hag

New member
Czy 43C725 ma matrycę matową czy błyszczącą? Rozważam zakup czegoś na AndroidTV/GoogleTV z matową matrycą/dobrą warstwą antyodblaskową i obsługą kodeka AV1 - choć zdania co do obsługi tego kodeka przez C725 są podzielone...
 

warkcd

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomocy

@Marek_G

Prośba o przesłanie materiału do kalibracji TCL 50C725 tracę już cierpliwość na te czerwone przebarwienia twarzy...

pozd
 

danio231

New member
Mam pytanie o wersję 43" tego TV - czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy nóżki można ustawić tylko w jednej pozycji czy są jakoś regulowane? Na stronie jednego ze sklepów znalazłem info, że szerokość podstawy to 78,5 cm, a szukam czegoś co się zmieści na komodę o długości 80 cm - więc byłoby na styk.
 

danio231

New member
Przypominam się, generalnie chciałbym wiedzieć jaka jest najmniejsza możliwa odległość między końcami nóżek. Będę wdzięczny jeśli możesz sprawdzić.
 
Do góry