Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Borixon

Active member
Bez reklam
takich łepków widziałem juz wielu, kiedys pojechalem po telefon za w miare okazyjna cene a gosc wyszedl pewnie z kumplem i odegrali scene typu: tylko tyle chcesz za to?? tomja dam ci 200 wiecej...
listwą wychowawczą sie to zakonczylo ale telefon sprzedał bo zmiękł.

a ten tak jak mowicie zobaczyl ze jest spory ruch wybadal ceny i glupa pali...
 

eedviking

Banned
Poczytał na forum, pomyślał i dał drapaka. :mrgreen::D;)
Takie rzeczy to się załatwia w "zaciszu", teraz , że tak się wyrażę - po kapuście. :p;)
 

Rafal7

Banned
Mówi się trudno i żyje dalej.
Jak się z nim dogadałem to mógł usunąć ogłoszenie a on celowo tego nie zrobił
Druga sprawa to to ze w sobote nie mógł się spotkać do godziny 9 a w niedziele tak.
 

Rafal7

Banned
Trudno powiedzieć kto tam byl po drugiej stronie, ale jak się z nim dogadywałem to mówił że cena jest ostateczna i że nie ma możliwości targowania się.
Zastanawiam się teraz czy to wogóle jego sprzęt ponieważ mówił że w sobote jedzie na uczelnie i takie tam, a może to sprzęt jego współlokatora i chcial go przewalić na kase.
 

Carnifex

New member
Poczytał na forum, pomyślał i dał drapaka.
Takie rzeczy to się załatwia w "zaciszu", teraz , że tak się wyrażę - po kapuście.

Dokładnie, zapewne skrupulatnie czytał temat i skumał, że może wyrwać więcej :D Dyskrecja czasami popłaca.

Podobna akcja była z oppo i polskim dystrybutorem, który sprzedawał te sprzęty 2 tys drożej niż w uk. I jeszcze parę lat temu ludzie ochoczo sobie te klocki zamawiali z Anglii i cieszyli się świetnym sprzętem w uczciwej cenie i afiszowali się tym na drugim forum :D A, że fora mają to do siebie, że przeglądają je marketingowcy i wszelkiej maści handlarze to się skończyło zamawianie z Anglii i tamtejsze sklepy dostały zakaz wysyłki do PL ;) Na szczęście, każdy chyba ma jakąś rodzinę bądź znajomych na wyspach i nadal można dokonać bezproblemowego zakupu, tylko trzeba zaangażować do wysyłki dobrą duszę :) Jest też amazon :) Najlepsze wyjście zamiast pozwolić się doić cwaniaczkom i płacić lichwiarskie ceny.
 

JanVid

New member
"Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

Jan Kochanowski PIEŚŃ 5 Księgi wtóre

... jakże aktualne choć wydawałoby się, że takie "stare" :)
 

TomekOp

Member
Ale czy to nie wy rzuciliście sie na niego jak hieny? Moze faktycznie ma problemy finansowe, w Polsce sam je miałem, jak wiekszość Polaków...Chcieliście go 'rozszarpać' i na tym jeszcze zarobić. Nie ładnie ;)
 

dzik87

New member
Ale czy to nie wy rzuciliście sie na niego jak hieny? Moze faktycznie ma problemy finansowe, w Polsce sam je miałem, jak wiekszość Polaków...Chcieliście go 'rozszarpać' i na tym jeszcze zarobić. Nie ładnie ;)

Po pierwsze, jedna osoba chciała kupić cały zestaw, więc pisanie "...rzuciliście się na niego..." jest ni w pipe ni w oko.

Po drugie, "...jak hieny...", nie widać tutaj, żeby ktoś jak hiena się rzucał na niego.

Po trzecie, "chcieliście go...", albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo udajesz pisząc kolejny raz w liczbie mnogiej.

Po czwarte, "...rozszarpać...", nie ma podstaw by twierdzić, że ktoś chciał go rozszarpać. Znowu albo udajesz albo nie rozumiesz, co czytasz i przekręcasz.
 

Rafal7

Banned
Szkoda gadać, jak już coś to tylko ja z kolesiem rozmawiałem telefonicznie a chłopaki z forum byli zainteresowani resztą sprzętu, zebym chcial wszystko dla siebie to bym nawet tego tematu nie założył.
 

TomekOp

Member
Szkoda gadać, jak już coś to tylko ja z kolesiem rozmawiałem telefonicznie a chłopaki z forum byli zainteresowani resztą sprzętu, zebym chcial wszystko dla siebie to bym nawet tego tematu nie założył.
Nie ma co sie przejmowac, okazje w Polsce zawsze mi sie zlet kojarzyly, do tej pory nie moge przywyknac do wyprzedazy w Uk jak cos nagle kosztuje grosze pierwsza moja mysl ze to jakis walek...
 
Do góry