Android TV 6.0

wucash

Active member
Bez reklam
U mnie też bezproblemowo, wszystko zajęło ok. 15 minut z pena. Różnic wielkich poza wyświetlaniem głośności i tłem w HOME nie widzę. Dla mnie istotna była kwestia zacinania się video odtwarzanego po wifi z laptopa przez KODI lub VLC. Jeszcze nie testowałem tej kwestii ale mam nadzieję na poprawę ;)
 

bluray

Banned
ANDROID 6.o. KIT na maxa. - to dotyczy wszystkich TV z tym OS.
Dopiero 7.0 ma być przełomem. Zobaczymy.

Ciekawszy jest KODI 17.
Brak mi apki typu MediaInfo.
 

waszek_rmc

New member
Panowie a z dźwiękiem po ARC z TV problemu nie ma? Gdzieś mi się o uszy obiło, ze coś w temacie 6.0 psuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wucash

Active member
Bez reklam
Sprawdziłem teraz odtwarzanie video po wifi z laptopa. VLC dalej tnie jakby co chwilę buforowało, natomiast przez KODI działa bez problemu.
Z dźwiękiem po ARC wszystko ok.
Zauważyłem jeszcze w wejściach nowa ikonę - Przesyłanie strumieniowe kanałów - możliwe, że było wcześniej ale nie widziałem :D
 

andrzejdel

New member
mam TV Sony KDL 43w809c .Zrobiłem aktualizację przez usb,wydaje się że wszystko było poprawnie zainstalowane,po resecie pokazuje że mam nadal androida 5.1.1 ver softu PKG 3.533.Czy tak ktoś miał ? Jeżeli chcę zrobić aktualizację przez tv to pisze że mam najnowszą wersję oprogramowania.Jakieś porady?
 
Ostatnia edycja:

Kamillo4891

New member
Może ściągnij plik aktualizacji jeszcze raz ze strony Sony i spróbuj jeszcze raz zainstalować.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

aneroid

New member
Dzisiaj zrobiłem na moim Soniaku aktualizację, przeszła super bez jakichkolwiek problemów.
Wszystko przebiegło tak jak Sony przewidywało.
A jak sprawuje się reszta to z czasem zobaczę, co zostało zrobione dobrze moim zdaniem to pasek głośności, który jest dyskretny i nie zasłania ekranu.
 

Kamillo4891

New member
Na pewno szybciej działa. Ja musiałem zrobić reset do ustawień fabrycznych,bo wyszukiwanie głosowe mi nie działało.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Zauważyłem, że GUIDE uruchamia się błyskawicznie, wczesniej trwało to dobre 5 sek zanim można było z niego korzystać.
Polskie Playery też nareszcie działają i też szybciej się po nich nawiguje. Przewijanie przód tył działa bez problemu.
 

krishd

New member
U mnie po aktualizacji na xd8505 przy próbie "wyszukiwanie głosowe" pojawia się komunikat "W tej chwili nie można połączyć się z google" wcześniej nie było tego komunikatu i działało wybieranie głosowe, a nic nie zmieniałem. Połączenie z internetem jest. Gdzie leży problem?

Natapatalkane z5
 

accu

New member
Bez reklam
U mnie po aktualizacji na xd8505 przy próbie "wyszukiwanie głosowe" pojawia się komunikat "W tej chwili nie można połączyć się z google" wcześniej nie było tego komunikatu i działało wybieranie głosowe, a nic nie zmieniałem. Połączenie z internetem jest. Gdzie leży problem?

Natapatalkane z5

Witam uprzejmie,

Przywróć może ustawienia fabryczne , albo zrób ponowne pierwsze uruchomienie telewizora .
Zapisz sobie wpierw swoje ustawienia .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie reset najlepszy byłby, albo przynajmniej wyjąć wtyczkę na kilka minut i zobaczyć czy będzie wybieranie głosowe po włożeniu wtyczki do kontaktu..
 

wojtstar

Member
Witam a czy można zrobić aktualizację bezpośrednio z pozycji telewizora ściągając bezpośrednio soft od sony czy trzeba go ściągnąć na kompa i nagrać na pena
 

simonbl

New member
Panowie jak jest z padem dualshock 4 po aktualizacji. I czy zapisy gier się stracą? Szkoda byłoby stracić tygodnie grania.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

tkg

New member
U mnie po aktualizacji na xd8505 przy próbie "wyszukiwanie głosowe" pojawia się komunikat "W tej chwili nie można połączyć się z google" wcześniej nie było tego komunikatu i działało wybieranie głosowe, a nic nie zmieniałem. Połączenie z internetem jest. Gdzie leży problem?

Natapatalkane z5

Na TV KD-55XD9305 zrobiłem tak:
1. w ustawieniach bluetooth usunąć sparowanego pilota.
2. przejść do ustawień: "pilot głosowy zdalnego sterowania: - i aktywować za pomocą VOL- i przycisk zdalnego sterowania - tak jak wyświetla na ekranie TV
3. Po około 3 sekundach powinien się pilot sparować z TV
4. Działa. pilot jest znowu widoczny w ustawieniach bluetooth

Powodzenia
 
Do góry