Sony 50W755C

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście mam pełną wiedzę.
Bardzo dobre podświetlenie matrycy, bardzo dobra czerń, Sony naprawdę postarało się w tym Roku. Zrobiłem porównanie Sony Panasonic.
To Sony miażdży Panasonica. Sprawdzisz porównanie w klubie HDTV.
 

pawelll

Member
Czytałem rzeczywiście b. fajny model i krok w dobrym kierunku ze strony Sony. Chodziło mi bardziej o wiedzę na czy model 755 (pod względem obrazu) jest słabszy.
 

omaxp

New member
Może mi ktoś polecić jakieś ustawienia obrazu w tym TV bo nie chce płacić za kalibracje ??
A czy ten test tego TV już się pojawił może ??
 

Kazab

New member
Nie moge wejsc w ustawienia obrazu. Po wybraniu jakiej kolwiek opcji nic sie nie dzieje. Samo menu sie wyswietla. Jakies sugestie co zrobic?!
 

MJRegul

New member
Witam. Dziś zamówiłem KDL-43W756C tak więc mniejszy i jaśniejszy kolorystycznie brat opisywanego tutaj modelu.

Podobnie jak kolega wyżej mam pytanie o montaż na ścianie. Podstawa nie jest wieszakiem z tego co widziałem. W domu mam standardowy wieszak z regulowanym rozstawem śrub, po starym telewizorze.

Czy taki zwykły wieszak da radę czy ten model SONY można używać tylko z dedykowanym wieszakiem?
 

racuh

Banned
Witam. Dziś zamówiłem KDL-43W756C tak więc mniejszy i jaśniejszy kolorystycznie brat opisywanego tutaj modelu.

Podobnie jak kolega wyżej mam pytanie o montaż na ścianie. Podstawa nie jest wieszakiem z tego co widziałem. W domu mam standardowy wieszak z regulowanym rozstawem śrub, po starym telewizorze.

Czy taki zwykły wieszak da radę czy ten model SONY można używać tylko z dedykowanym wieszakiem?

TV bez problemu możesz powiesić na ścianie ma standardowy rozstaw śrub Vesa 400x300 mm
 

MJRegul

New member
Mam jeszcze jedno pytanie z którym nie mogę sobie poradzić szukając u wujka google. Jak wygląda polityka SONY na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o martwe pixele i inne świecące w różnych odcieniach kropki? Ile może ich być na danej powierzchni by móc reklamować?

Pytam gdyż niestety sklep w którym zamówiłem telewizor i będę odbierał osobiście (więc nie ma zwrotu) nie daje możliwości odpalenia sprzętu u siebie.
 

MJRegul

New member
TV odebrałem. Wszystko ok oprócz jednej mocno denerwującej rzeczy. Odtwarzanie filmów jest prawie niemożliwe na tym TV gdyż w ciągu 5 minut dźwięk i obraz rozjeżdżają się o kilkanaście sekund. Czytałem na innych forach o takim problemie ale rozwiązania brak.

Ktoś coś może powiedzieć o tym?

Edit: dodatkowo losowo nie widzi filmów na zewnętrznym HDD (częściej nie widzi niż widzi)

Cholera mam nadzieję, że to choroby wieku dziecięcego androida na Sony bo inaczej ze smart tv zrobi się dumb tv :/
 
Ostatnia edycja:

MiR88

New member
Mam pytanie o tunet dvb-s i dvb-s2 w w756c to chyba ten sam model co w755c tylko znów dla innych sklepów. byłem w 2 marketach RTV i w opisach było że posiada, w Sony mi odpisali że nie posiada , natomiast Sony csnter na allegro jest znów napisane że posiada, zapytalem nawet pracownika sklepu odwracal TV patrzył i było wejście na "f" ke i rysunek satelity, jak to w końcu jest z tym TV.
 
Ostatnia edycja:

lechr

New member
Co do zewnętrznego HDD to mam problem taki jak Ty, ale bylem w Sony i podobno format NTFS słabo działa z tym TV i trzeba zmienić na fat32 jeszcze nie testowałem tego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry