LED SHARP LC- 40LE630E opinie

ewaldus

New member
Może ktoś już zakupił ten model. Widzę, że cena ok.3000zł jak na nowość calkłem przystępna. Z tego co wiem, to ma to być zubożona o moduł 3D wersja 830-ki. Czy matryca jest matowa? Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi i opinie o tym modelu.
 

frodo998

New member
to jest Philips 6606 z logo Sharpa i plastikową stopą zamiast szklanej, te same menu, obsługa z pilota Philipsa również jest możliwa, świecą tak samo.
 

PurpleViolet

New member
jeżeli ktoś szuka tv z zaawansowanym menu do kalibracji (ustawień obrazu) to się rozczaruje, ale jest to ciekawa alternatywa dla serii LE320 itp.. jeżeli ktoś bierze ją pod uwagę
 

jacek131

New member
kupilem ten tv, pierwsze wrazenia pozytywne:
-matowa matryca
-katy boczne wg mnie dobre
-menu instalacyjne jak u Philipsa
-obraz hd z demo ok.
-sygnal z kablowki analogowej przyzwoity
dla mnie minusem jest rozmieszczenie gniazd na panelu tylnym, jezeli ktos chce go wieszac na scianie, oczywiscie.
to pierwsze wrazenia po podlaczeniu.pozdrawiam.
 

lucek18

New member
kupiłem ten telewizor rodzicom stał tuż obok wyżej wymienianego philipsa i nie mogę się zgodzić ]że to to samo tylko z logo sharpa obraz jest lepszy a kąty boczne bez porównania choć jest to dokładnie model 40LX630E a nie 40LE630E
z tego co mi wiadomo różnią się jedynie tym że w tym pierwszym w zestawie jest 2 pilot taki mały z podstawowymi funkcjami.wrażenia jak najbardziej pozytywne choć ostatnio kupowałem sobie toshibe vl748 i ten mój mi się bardziej podoba;)
 

matekkkkk

New member
Znajomi kupili ten TV i jak narazie wrażenia na duzy -.
Dodatkowo mam problem. Dlaczego obraz z satelity obcina mi się? Jak wlaczam TVP1 to widac tylko TVP a "1" juz jest obcięta? Oczywiscie regulacja obrazu(formatowanie) automatyczna, ale jak ręcznie chce ustawic to jest albo zle albo gożej a krawędzie mam dobrze ustawione. Jest to zależne od dekodera czy cos z TV nie tak? Narazie zaczynam bawić sie ustawieniami, ale obraz przy szybszych ruchach strasznie przycina. Smużenie straszne.
 

Krissek_Lub

New member
kupiłem sobie ten tv na razie nie jest podpięty do anteny za to staram się oglądać filmy z dysku i tu zaczęły się schody bo nie odtwarza (tak jak jest zapisane w specyfikacji) plików .rmvb, .mkv nie wspominając że napisów do filmów avi też nie czyta
nie wiem jak (albo się nie da) wgrać nowych sterowników

ktoś może też miał takie problemy??
 

marcel7755

New member
Ja mam taki sam problem co i Ty kolego Krissek Lub, ponadto nie czyta jeszcze plików flv i "dusi się" kiedy podpiąlem do USB dysk 320gb, za nic nie chciał odtworzyć mi filmów z tego nośnika.
Ale ogólnie telewizorek jest bajka. zadowolony jestem
 

macios881

New member
U mnie też nie odtwarza mkv rmvb nie próbowałem nie ma napisów do filmów,z tym mkv to odtworzył mi tylko bajke Auta 2 w mkv 720p

Ja mam jeszcze całkiem inny problem,mam podłączony komputer z telewizorem za pomoca kabla dvi z komputera i hdmi do telewizora,zanim przełącze na komputer dzwięk z głosników telewizora działa normalnie po powrocie do ogladania telewizji dzwięk jest zniekształcony lub wcale go nie ma.
Spotkał się ktos z was z czymś takim????Nie wiem co z tym robić
 

skipl

New member
Jak wyglada kwestia podswietlenia tego tv ? Jakies bandingi czy chmurki czy inne dziwnosci ?
Teatrzyk jest, a szybki ruch plynny ??

Pozdro
 
Do góry