Samusng F6500 vx F6640 vs F6650

fador88

New member
Cześć, wie ktoś może jaka jest różnica pomiędzy modelem 55F6510 a 55F6510SSXZG ?
Zamówiłem wczoraj na niemieckiej stronie redcoon.de ten model 55F6510 za 999 Euro. Mieli też w ofercie za 40 Euro drożej ten drugi z końcówką SSXZG. Po zakupie już zobaczyłem że w tym co ja zakupiłem nigdzie nie pisało że okulary są w komplecie. Czy jest możliwe że Samsung nie dawał do wszystkich modeli 2 par okularów?
 

tdx

New member
Bez reklam
SS- oznacza wbudowane tunery DVB-T/C/S2
ZG - model przeznaczony na rynek niemiecki austriacki lub szwajcarski

Może trzeba będzie zmieniać w menu serwisowym kraj by można było wybrać PL jako kraj strojenia DVB-T/C (2 min to zajemuje)

W zestawie 2 pary okularów
 

fador88

New member
Czyli ten co ja kupiłem nie będzie miał tych tunerów?
Jest możliwe że ten mój nie będzie miał Polskiego menu i wszystkich polskich aplikacji?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie zrozumiałeś co napisałem typ TV który masz to UE55F6510, model to UE55F6510SS, model code 55F6510SSXZG <-- to wszystko to ten sam TV

Czyli tunery będziesz miał, polskie menu też, jedyne czego możesz nie mieć to lokalizacji polskiej ale jak Ci już napisałem łatwo jest sobie z tym poradzić
 

maciek166

New member
Witam. Mam pytanie czy da sie w jaki sposób w telewizorze samsung F6640, gdy oglądam film 3d SBS scalic obraz aby film był w 2d zamiast dwóch połówek. Wiem, że mogę pobrac film w 2d zamiast 3d, ale chodzi mi o to, że jak mam ochote obejrzec 3d to mam juz w 3d a jak chce 2d to z 3d robię 2d. Pytam dlatego, gdyz w telewizorach lg jest taka możliwość ( w momencie gdy są dwie połówki wybieram czy ma scalic na 3d czy na 2d i oglądac normalnie bez okularow). W samsungu nie widze niczego takiego, dlatego chce sie upewnic czy jednak głebiej w opcjach nie da sie tego ustawic.
 

tdx

New member
Bez reklam
Chyba dopiero w serii 7 jest ta opcja, która Cię interesuje....

262.jpg


ale na wszelki wypadek sprawdź :D
 

fador88

New member
Posiadam 55f6510, telewizor jest użytkowany w niemczech, czy jest możliwość dodania polskich aplikacji, tj.:ipla, tuba.fm itd? Gdzieś wyczytałem że ten pobiera smarta według adresu IP, dlatego pobrał mi niemieckie aplikacje, z których nie korzystam. Czy istnieje jaka kolwiek możliwość żeby wybrać mu kraj z jakiego ma pobierać smarta? W philipsie była taka opcja kraj instalacji TV i wtedy wybierajać Polskę pobierał mi polskie aplikacje.
 

tdx

New member
Bez reklam
da się wystarczy że przeczytasz faq w stopce i przyswoisz zmiana lokalizacji smart hub na PL
 

fador88

New member
Dzięki za odpowiedź. Zmieniłem ten kraj i działa bez problemu. Szkoda tylko że Ipla teraz ma zabezpieczenie że zagranicą nie działa, chyba raczej nie ma szans tego oszukać?
Da się może jakoś zrobic żebym miał aplikacje polskie oraz niemieckie razem, czy tylko te lub te?
 

tdx

New member
Bez reklam
oczywiście że sie da :D zastosuj opendns albo cokolwiek z polskim dnsem i będzie działać ja tak oglądam netflixa w PL
 

nowyswiety

New member
Da się zmienić kolejność programów w F6500 mając UPC MediaModuł CI+ ? A w które gniazdo wpiąć xbox 360. Dzięki wielkie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry