Ps51d6900

maciek1422

New member
Siemka, niedługo chyba w końcu kupię TV tylko niestety mam telewizję analogową i nie mam możliwości mieć cyfrówki. Mógłby napisać ktoś jak wygląda obraz jak jest przesył analogowy w tym samsungu? Mój dostawca to Multimedia.
 

Aras-ARS

New member
nie mogę przewinąć z pozycji tools - mam tam aktywne tylko: lista/wznów/pauza/wyszuk.tytułu/typ powtarzania/rozmiar obrazu/tryb obrazu/tryb dzwieku - odtwarzany plik to .mkv
 

Aras-ARS

New member
Siemka, niedługo chyba w końcu kupię TV tylko niestety mam telewizję analogową i nie mam możliwości mieć cyfrówki. Mógłby napisać ktoś jak wygląda obraz jak jest przesył analogowy w tym samsungu? Mój dostawca to Multimedia.
Miałem jakiś czas podłączony TV do analoga - nie jest tak źle jak by się mogło wydawać, obraz płynny, bez zniekształceń (w tv led jest o wiele gorzej) - zależy też z jakiej odległości będziesz oglądał 51 cali - u mnie ponad 3,5m. P.S. chyba nawet twój dostawca niedługo będzie musiał przejść na nadawanie cyfrowe bo to obowiązek.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mam ten sam dylemat. Czekać do kwietnia na nową serię czy zadowolić się zeszłoroczną.
Z jednej strony lepiej mieć nowości. Pytanie tylko ile na wejściu będzie kosztował tożsamy TV do 6900. Żeby sie nie okazało że jest o tysiączek droższy, a d6900 będzie nieosiągalny. Z drugiej strony, kupowanie nowości zaraz po wprowadzeniu to trochę jak kupowanie kota w worku. Wszelkie plusy i minusy wyjdą w trakcie użytkowania. O D6900 wiemy prawie wszytko i wiemy że stosunek jakości/możliwości do ceny jest odpowiedni.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

Aras-ARS

New member
ja się zdecydowałem całkiem niedawno na d6900 i jak na razie jest wszystko jak trzeba (z odległości ok. 4 m mógłby być nawet większy niż 51'')-co do nowości to przede wszystkim cena za wchodzący model będzie wysoka i pytanie co będzie mieć ponad to, co ma d6900?, bo porównując do leda w tej cenie to bije każdego na głowę.
 

photeek

New member
Mam ten sam dylemat. Czekać do kwietnia na nową serię czy zadowolić się zeszłoroczną.
Z jednej strony lepiej mieć nowości. Pytanie tylko ile na wejściu będzie kosztował tożsamy TV do 6900. Żeby sie nie okazało że jest o tysiączek droższy, a d6900 będzie nieosiągalny. Z drugiej strony, kupowanie nowości zaraz po wprowadzeniu to trochę jak kupowanie kota w worku. Wszelkie plusy i minusy wyjdą w trakcie użytkowania. O D6900 wiemy prawie wszytko i wiemy że stosunek jakości/możliwości do ceny jest odpowiedni.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Z tego co zaobserwowałem jak Samsung wprowadza poszczególne modele plazm na rynek to w tym roku powinien pojawić się model PS..E7000, a zostaną modele D6900 oraz D8000. Za E7000 będzie trzeba pewnie z tysiaka dopłacić, przy starcie sezonu może nawet więcej ale na pewno będzie lepszy od obecnego D8000 ( w USA D7000 - tam jest dostępny, zebrał lepsze recenzje niż D8000). Jak bym miał kupować teraz to poczekałbym na E7000 ale wybór należy do Ciebie.
 

emigrant

Member
witam. przeczytałem informacje na forum o serii 6(D6...) mianowicie,że nie osiągają rozdzielczości full hd w 3d. czy dotyczy to również modelu PS51D6900???
proszę o sprawdzoną odpowiedz.
pozdrawiam
sylvas

D6900 ma pełne Full HD w 3D(aktywne okulary). W LG i ich pasywnych okularach nie ma Full HD w 3D.
 

Koyot.

New member
Witam wszystkich.
Właśnie skończyłem czytać wątek i muszę przyznać że przyczynił sie on znacznie do podjęcia decyzji o Samie. Miałem dylemat między Sam i Panasem ale wybrałem Sama. Mam tylko dwa pytanie (proszę się nie śmiać) czy w D6900 jest konwersja 2D do 3D? Czyli czy każdy program można ogladać w 3D? i drugie pytanie o dobry sklep na terenie wawy? Czy polecacie kuriera czy odbiór osobisty?
pozdrawiam wszystkich i dzięki za opienie. Jak tylko zakupię oczywiście się odezwę.
 

dredjack

New member
Witam wszystkich.
Właśnie skończyłem czytać wątek i muszę przyznać że przyczynił sie on znacznie do podjęcia decyzji o Samie. Miałem dylemat między Sam i Panasem ale wybrałem Sama. Mam tylko dwa pytanie (proszę się nie śmiać) czy w D6900 jest konwersja 2D do 3D? Czyli czy każdy program można ogladać w 3D? i drugie pytanie o dobry sklep na terenie wawy? Czy polecacie kuriera czy odbiór osobisty?
pozdrawiam wszystkich i dzięki za opienie. Jak tylko zakupię oczywiście się odezwę.

kazdy program czy film mopzesz przelaczyc z 2d na 3d ,ale rewelacji nie oczekuj.
to raczej bajer niz przydatna funkcja.
chyba nie istnieja telewizory potrafiace przekonwertowac materia z 2d na 3d.
gdyby bylo to takie proste,to po co krecic filmy 3d kamera 3d?
takze nie licz na fajerwerki:)
natomiast materialy 3d wygladaja jak w kinie
 

Adam eM

New member
A ja mam pytanko czy moduł nCam telewizji na kartę bedzie pracował w tym TV?

Witam.
Właśnie jestem ciekaw jak tam nCam działa z PS51D6900.
nCam na wyższym modelu (czyli PS51D8000) ma problem ze wszystkimi programami w modulacji DVB-S2 i nieważne czy HD czy SD kodowane czy FTA. Poprawnie odbiera DVB-S SD i HD(TVN HD, MTV HD).
Pozdrawaim.
 
Ostatnia edycja:

oczo

New member
Witam. Ja mam podobny problem na D6900. Z niektorymi programami HD ma problemy a inne leca idealnie. Co zauwazylem...po wlaczeniu konwersji na 3D problem sie nasila :/ Nagle spada poziom sygnalu z anteny i szatkuje niemilosiernie. Chce jeszcze tylko zawalac jakiegos montera zeby sie upewnic ze z antena jest wszytsko ok i reklamuje ten tv :/ Od tunera sat w tym TV wiele nie wymagalem... po prostu zeby byl! Ale i tak moje oczekiwania sa zbyt wyszukane.
 

krystian252

New member
Witam wszystkich posiadam plazmę SAMSUNG PS51 D6900 3D i pojawił się z ni kąt problem nie wiem sam (3 tyg. wstecz było wszystko ok.) jak mam go rozwiązać a więc chciałem obejrzeć film w 3D na TV z podłączonego pendrive i doznałem szoku obraz strasznie rozmazany tzn. jak by piksele szalały na nim,załączę do tego zdjęcie to lepiej będzie to widoczne co jest,co jakiś czas na odtwarzanym filmie pokazuje się normalny ekran do połowy a za sekundę znów to samo.Sprawdzając film w formacie Divix odbiera normalnie bez zastrzeżeń jak i TV kablowa przełączywszy w 3D jest ok,pomyślałem że może trzeba uaktualnić firmware poprzez sieć,to znów wyświetla mi że nie znaleziono nowszego,a aktualnie jest T-MST5DEUC-1012.0 i się już załamałem nie wiem co mam z tym zrobić pomóżcie mi z tym w jakiś sposób.Dziś zrobiłem twardy RESET poprzez przetrzymanie przycisku EXIT 15sek. i nic ta sama sytuacja jest z obrazem również podczas połączenia się z HUB na następnie z EXPLORE 3D(zwiastuny filmów w 3d) pomóżcie co mam z tym zrobić.

81bc62b9.jpg


Napisałem w tym temacie ale nikt nic nie wie.. a przeczytawszy wszystkie posty nie ma takiego problemu SAMSUNG PS51 D6900 3D Pomocy. - HDforum

Wiecie może czy serwis może przyjechać do domu? i go sprawdzić czy trzeba go zawieść do nich?
 
Do góry