Samsung ue55mu7002

devv

New member
Na filmiku jest przedstawione wejście w menu serwisowe za pomocą innego pilota niż ten, który ja posiadam (pilot samsung smart)
 

Seven25

New member
55mu7052

Panowie zakupiłem właśnie samsunga..55Mu7052.... czekam na jego odbiór w sklepie...i mam pytanie na co zwrócić uwagę jak będę w sklepie go oglądał.. ..? Jakie są najczęstsze wady tego telewizora? Jak z jego awaryjnością ?
 

zlomek

New member
Standardowo posprawdzaj hotpixele. Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym też czy one connect nie piszczy, u mnie słychać go z 20cm. Pewnie innym też piszczy tyle ze nie wsłuchują się.
 

qrak11

New member
Przed kilkoma laty poprzez ich sklep zgłaszałem reklamację samsunga. W ciągu kilku dni przyjechał serwisant zabrali TV po tygodniu przywieźli naprawiony.

PS. W jakiej cenie kupiłeś ten TV?

pozdro
 

villu

New member
Powiedzcie mi proszę jak wyglada sprawa materiałów niższej jakości puszczanych na ekran 4k ? Przykładowo zwykły sygnał telewizyjny lub sygnał z dekodera? Z tego co kojarzę to mój obecny dekoder CP daje na wyjściu maxymalnie 1080i i o ile na ekranie full hd wyglada to ładnie to zastanawiam się czy na 4k nie zrobi się kaszana.
Btw „cyfrowa telewizja naziemna” jest w jakiej rozdziałce puszczana?
 

dzonson

New member
Siemanko.Chciałem do swojego mu 7002 podłączyć myszkę i klawiaturę .Ktoś z was użytkuje taki zestaw.Czy mógłby jakiś zestaw polecić. Tak żeby myszka i klawiatura działała na aplikacji youtube i ogólnie na tv.Mam obecnie wpiętą tak na szybko myszkę bezprzewodową i działa tylko w przeglądarce internetowej.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Rezzzio

New member
A takie pytanie. Czy one Connect i pilot od mu7000 obsłuży mi boxa? Czy już tutaj będzie trzeba na dwa operować? Ktoś to miał okazję sprawdzić?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
Do góry