Ps4 czy warto

Dubek

Member
Bez reklam
Fary Cry wyszedł 13 lat temu więc trochę przesadziłeś :p Te nowe Far Craje to całkiem inne gry. Tamta to była prosta strzelanka, nowe mają dużo rozwiązań z RPG.
 

pantomima

Banned
Wiesz , wlasnie przed napisaniem tego posta mialem sprawdzic historie tej gry .
Cos sie nie zgadza , bo pamietam doskonale ze gralem w nia u kolegi z klasy bedac jeszcze w liceum .
Konczylem Lo w 2000 roku i dalbym sobie reke uciac ze to wlasnie wtedy testowalem ta gre u kumpla.Pozniej nie moglo sie to juz zdarzyc , bo styku z gosciem nie mialem , a gra zapadla mi w pamiec . Hmm
 

pantomima

Banned
Ajajaj , zamotalem sie i pomylilem gry .
Swego czasu byla gierka na pc w stylu rpg - biegalo sie typem , strzelalo z luku itp .
Jak to lecialo ? Ktos kojarzy ?


Co do Far Cry , to masz racje - Data wydania: 23 marca 2004.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Fary Cry wyszedł 13 lat temu więc trochę przesadziłeś :p Te nowe Far Craje to całkiem inne gry. Tamta to była prosta strzelanka, nowe mają dużo rozwiązań z RPG.

Poszperalem troszke w internecie i juz wiem o jaka gre mi chodzilo .

Piszac o Far Cray , caly czas myslalem o grze " Turok " ;)
 

Carno

New member
...w Turok to bodajże polowało sie na dinozaury, imo nic wspólnego z Far Cry i nie ten klimat ;) Dla mnie na tamte czasy MUST Have to Half-Life
 

Dubek

Member
Bez reklam
Poszperalem troszke w internecie i juz wiem o jaka gre mi chodzilo .

Piszac o Far Cray , caly czas myslalem o grze " Turok " ;)

No to Ci się pomyliło :p W Turoku się dinozaury faktycznie zabijało. Chociaż w Far Cry jedynce też się dochodziło do pewnego momentu gdzie jakieś potwory się ciorało :p
 

pantomima

Banned
Seizo - nie wytrzymam , musze sie pochwalic.

Wlasnie worcilem do Starego Yharnam ( bo nie dawala mi ta lokacja spokoju) i pokonalem Bestie zodna krwi- za pierwszym razem . Stracilem moze ze 3 fiolki max :D
Tiru riru :p

Euforia po pokonaniu kazdego Bossa niepojeta :), lepsza niz po dobrym lolu ;)
 

Attachments

  • 16443605_1087555848038391_2035566213_n.jpg
    16443605_1087555848038391_2035566213_n.jpg
    12,5 KB · Wyś: 76

grzesiek1945

New member
Boss poboczny Bastia żądna krwi z Bloodborne to chyba najbardziej agresywny boss z jakim miałem do czynienia ze wszystkich gier ever jakie grałem. Gracze z Xboxa czy PC naprawdę mogą żałować że ta gra nigdy nie wyjdzie na ich platformy. Gra po prostu wymiata.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo - nie wytrzymam , musze sie pochwalic.

Wlasnie worcilem do Starego Yharnam ( bo nie dawala mi ta lokacja spokoju) i pokonalem Bestie zodna krwi- za pierwszym razem . Stracilem moze ze 3 fiolki max :D
;)
No to gratulacje. Sam, czy z pomocą 5 inny graczy :p:D? Nie zapomniałeś zabrać krwi z ołtarza?

W ofercie plusa na luty do pobrania "za darmo" m.in. Little Big Planet 3. Fajny odmóżdżacz. Dla fanów platformówek pozycja obowiązkowa.

[youtube]ymCDdrMKPrY[/youtube]
 

pantomima

Banned
Boss poboczny Bastia żądna krwi z Bloodborne to chyba najbardziej agresywny boss z jakim miałem do czynienia ze wszystkich gier ever jakie grałem. Gracze z Xboxa czy PC naprawdę mogą żałować że ta gra nigdy nie wyjdzie na ich platformy. Gra po prostu wymiata.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Moze i agresywny , ale banalnie prosty ;) , i masz racje - wymiata !

Seizo - o czywiscie ze sam i rowniez oczywiscie ze zebralem.

Pobawilem sie pozniejsz jeszcze troche , dolecialem do Bossa Cienie Yharnam i poleglem ze 4 razy .
Katastrofa.
 
Ostatnia edycja:

grzesiek1945

New member
No a wg mnie cienie yharnam są mega banalni, jest ich trzech ale wg mnie latwiejsi. Dla mnie bestia żądna krwi była trudniejsza, kilka razy podchodziłem, w trzeciej fazie bardzo wkurzajaca.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No a wg mnie cienie yharnam są mega banalni, jest ich trzech ale wg mnie latwiejsi. Dla mnie bestia żądna krwi była trudniejsza, kilka razy podchodziłem, w trzeciej fazie bardzo wkurzajaca.
Grunt do ubić ich w odpowiedniej kolejności. W moim przypadku padły za 1 podejściem. Bestia też sprawiła mi trochę problemu głównie przez zatrucia. Panto poszedł na łatwiznę i pobiegł tam po zwiedzeniu Hemwick i Starego Lasu gdzie dopakował sobie broń i postać więc może dla tego miał łatwiej :p Ja się rzuciłem na bestię zaraz po tacie gasolinie :D
 

pantomima

Banned
A w moim przypadku wlasnie ubilem osmego Bossa (Rom, Tępy pająk) .
K.rewsko trudny !
Bd szczery - sam go nie przeszedlem i dlugo bym tego nie zrobil ,przywolalem frienda.

1 wszy Boss , ktorego pokonalem z pomoca , no ale coz , tym sposobem bd mogl przemieszczac sie dalej ;)
 

Attachments

  • 16441563_1088118527982123_29277955_n.jpg
    16441563_1088118527982123_29277955_n.jpg
    21,4 KB · Wyś: 60

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak Ty to kutfa grasz? Przecież do Paarl można dojść od Yahargul a Ty nawet Roma jeszcze nie ubiles?
 

pantomima

Banned
Sam jestem zaskoczony . Z zakazanego lasu wrocilem sie do Rewiru katedralnego - centralny plac.
Z filmu na youtube zobaczylem, ze jest tam jakis lowca z ktorym moge sie zderzyc (choc nie musze),a w walce z nim pomoze mi jakas "panienka" wiec sie skusilem i zaliczylem comeback .
I wlasnie w tej katetrzeie na Lowce nie trafilem , ale wlazlem gdzies przypadkiem w pomieszczenie w ktorym jest winda (wczesniej jej nie bylo/ewentualnie pomieszczenie bylo zamkniete ) . Wypakowala mnie na sama gore , gdzie momentem kulminacyjnym byl szczyt jakiejs wiezy z pomieszczeniem w ktorym nie moglem otworzyc lsniacyh drzwi . Tak ze spowrotem w str katedry ,ale gdzies tak sie po drodze zamotalem ze wyladowalem w lokacji w ktorej przyszlo mi sie zmierzyc z mroczna bestia Paarl .Najwidoczniej odkrylem jakies tajne przejscie :D
Niezle co ;)


A z tym pajakiem to pojecia nie mam , co jak sie tak zakrecilem . Caly czas chodzilo mi zupelnie o innego Bossa, czyli Paarl .
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Ok, tylko mi chodziło o to że do tej lokacji z Paarl można dostać się tylko przez niewidzialną wioskę Yahargul. Nie ubił cię w międzyczasie gość z workiem na plecach i obudziłeś się w więzieniu?
 
Do góry