Seria PDP-427 i 507

tucz

Member
proponuje na nocke puscic ruchome pasy, jak to nie pomoze to wtedy probowac z innymi maskami
U mnie pierwsza opcja zawsze pomagala
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
507xa ustawienia

czy mógłby się ktoś podzielić swoimi ustawieniami obrazu?

1. sport - mecze w HD. i co zmieniamy jak leci mecz w SD np.na cyfrze plus to co zmieniamy zeby polepszyc.
2. kino/standard - lubie pastelowy, kinowy obraz
 

Saracen

New member
Jaki uchwyt kupić do tej plazmy aby bezpiecznie ją powiesić na ścianie i mieć możliwość regulacji góra-dół (na boki też by się przydało ale nie koniecznie)?
 

richie

New member
Witam,
Od 6 lat mam Pioneera 427XD z tunerem analogowym i cyfrowym MPEG-2 co oznacza że wkrótce będę potrzebował dokupic zewnętrzny tuner TV MPEG-4. Obraz na tej plazmie nadal jest bardzo dobry , a że kosztowała więcej niż obecnie 55" Panasonic VT50 więc na razie nie mam zamiaru sie z nią rozstać.
Majac na uwadze że posiadam spora kolekcję płyt DVD, TV-SAT, a także siec bezprzewodową wpadłem na pomysł by zamiast wszystkich skrzynek (wiCD Player PIONEER, odtwarzacz DVD, tuner sat, dysk zewnętrzny 1 TB, adapter WiFi) dokupic jedno urządzenie typu SMART Blue Ray Recorder (najlepiej z wbudowanym dyskiem) pozostawiając jedynie amplituner Pioneer i kolumny.
Najbliżej spełnieniu tej idei znajduje sie recorder Samsung Blue Ray E8300 - ma 2 tunery MPEG4, HDD 320 GB, CI+, Smart TV, PiP, odtwarza sporo nośników, opcja klawiatury. Brakuje tem,u urządzeniu jedynie tunera satelitarnego aby móc odbierać T SAT n poprzez moduł CI i ... jakości , bo sprzęt ten coś niedomaga (problemy z odtwarzaniem płyt DVD, była zmniana softu , ale nadal nie jest podobno najlpeij).

Czy ktoś zna jakieś dlepsze jakościowo alternatywne dla SAMSUNGA E8300 urządzenie z wieloformatowym odtwarzaczem Blue Ray/DVD/CD, zapisem na własnym HDD, Smart TV z obsługą poprzez klawiaturę/iphone/pad/mysz, 2 tunerami DVB-T/T2, Tunerem TV SAT i modułem CI+. Szperając po SONY i Panasonic znalazłem ciekawe kombajny tyle że bez DBT -T i Tunera SAT cy CI+.

Będę wdzięczny za rekomendację.
 

bogutek

New member
Witam serdecznie , mam wielka prośbę . Potrzebuję sprawdzić rok produkcji plazmy Pioneer PDP-507xa . Nie wiem gdzie mogę go znaleźć :( . Może przez menu serwisowe - ale też nie mam bladego pojęcia jak w nie wejść ... Pomożecie ?
 

digitalus

Banned
Witam
Z informacji na forum wynika ze ten model plazmy pojawil sie w sprzedazy w 2007 roku.Kazdego roku w sprzedazy sie nowe modele plazm.Oczywiscie pioneer nie produkuje juz plazm.Pioneer PDP-507xa bedzie z 2007 lub 2008 roku.
http://www.hdtv.com.pl/forum/pioneer/11737-czy-pioneer-numerem-1-a.html
Aby sie upewnic z ktorego roku jest panel mozna rozkrecic obudowe i sprawdzic.Po lewej stronie powinna byc naklejka.Na naklejce data produkcji panelu.Zdjecie z internetu (Pioneer PDP-507xa)
pioneer-5_nxqwssh.jpg


pioneer-5_nxqwsxq.JPG
 
Ostatnia edycja:
Do góry