Bzyczenie w 9G

Czy twój Pioneer 9G "bzyczy" ?


  • Total voters
    0

jtd

New member
Bez reklam
Wzorem innych forow gdzie powstaja takie ankiety, pozwolilem sobie tez u nas zalozyc ankiete dotyczaca bzyczenia w 9G. Zapraszam do udzialu posiadaczy 9G.
 

Marek-Browarek6

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

to chyba temat na forum pszczelarskie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kini0

New member
Bez reklam
Mój nie bzyczy- bo go nie mam!:D A tak serio, to mój KURO 8g nie bzyczy ani nie ćwierka.
PZDR
 

asoz

New member
Po aktualnych wynikach sondy, widzę, że problem nawet jeśli istnieje, to nie jest zbytnio uciążliwy.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
i niewiele z tego wynika dla kogos kto chce kupic tv. nie mozna przeciez na tej podstawie wysnuc jakis ogolnych wnioskow, a tylko takie maja znaczenie dla zainteresowanych.
 

KER

New member
Witam Forumowiczów;) .Jestem posiadaczem 5090 od dwóch dni i żadnego bzyczenia na ustawieniach "docierajacych" nie ma.W razie pojawienia się powiadomię.Pozdrawiam
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
zapewne to kwestia indywidualna ale tak czy siak szkoda bo to w końcu topowe modele więc wymagamy więcej niż od innych.
 

bozydar

New member
Na forach anglojęzycznych panują następujące przekonania:

Każda plazma bzyczy. Taki to już urok tej technologii. Pioneery bzyczą trochę bardziej, bo mają pojedynczą taflę szkła na przedzie.

Słyszalność bzyczenia zależy przede wszystkim od słuchacza. Ci z ponadprzeciętnym słuchem mają problemy (zwykle oddają tv). Przeciętnemu słuchaczowi to aż tak bardzo nie przeszkadza (szczególnie w dzień, gdy naturalny szum otoczenia maskuje bzyczenie). Ludzie o słabszym słuchu, albo super głośnej lodówce w pobliżu:) nie słyszą tego w ogóle.
Akustyka pomieszczenia ma tu też znaczenia, ale na pewno drugorzędne. Niektórzy sądzą, iż ciśnienie atmosferyczne wpływa również na poziom bzyczenia (inny pogląd mówi, że ciśnienie ma jedynie wpływ na pracę układu chłodzenia).

Niestety w sklepach dla idiotów i im podobnych hałas jest tak duży, iż albo tego bzyczenia w ogóle nie słychać, albo trudno ocenić, czy będzie ono nam przeszkadzać w warunkach domowych.
 

jtd

New member
Bez reklam
Kazda plazma jednak nie bzyczy, nawet u nas w sondzie sa egzemplarze ktore nawet z bardzo bliska nie bzycza.
 
Bo założyli tłumiki :) , a tak na serio to wydaje mi się że bzyczenie słychać lekko od strony wiatraków z tyłu, a tak to obudowa wszystko izoluje. Natomiast bzyczenie dalej występuje :) (tylko nie słychać go z przodu telewizora) , bo inaczej plazma by nie działała :)
 

asoz

New member
Myśle, że kolega trade ma rację mówiąc, że to kwestia indywidualna.
Byś może koledzy którzy zagłosowali za lekkim bzyczeniem są bardziej na to wrażliwi niż np. kiki.
 

kavoo

New member
U mnie da sie uslyszec delikatne bzyczenie gdy sie pochyle nad ekranem mniej wiecej na jego srodku - wtedy z okolic wiatrakow _cos_tam_ slychac. Ale bez jaj... chyba powinnismy tutaj dyskutowac o tym czy slychac to bzyczenie podczas _zwyklego_uzytkowania_, a nie _w_ogole_... bo tak to rownie dobrze mozna ogladac buty pod mikroskopem elektronowym i narzekac, ze sa dziurawe jak sito ;)
 
Do góry