Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

bielikk

New member
Bez reklam
dlaczego jak klikam w zakładkę FORUM to otwiera mi się temat:

Philips 42PFL 6007 test - nowa jakość w klasie premium
 
OD siebie dodam tak: wczoraj powiesiłem mojego philipsa na scianie i mam wrażenie że ambilight było lepsze gdy był na stópce. Wynika to z tego, iż obecna odległość TV od ściany wynosi jedynie 5cm (hm i takie było założenie że TV ma wyglądać jak obraz) natomiast na stopce odległość była większa.

Mojej żonie podoba się obecny stan - ja z kolei mam mieszane uczucia kiedy było lepiej. Obecnie ambilight przy krawędziach jest bardziej intensywny ale mniej rozproszony. Na poprzednich moim zdjęciu było widać jak się ambi "rozlewało" na ścianie - dziś wieczorkiem wrzucę obecny tak aby każdy sam mógł sobie porónać
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Cytat:

Napisał kiki Przy takiej % ilości grania - obecny mistrz się nazywa Philips 47PFL 6008 i ma input lag na poziomie 24,6 ms Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

Witam kiki

Na wstępie nadmienie ze pisze tutaj bez żadnych złośliwości z mojej strony. Prosze tylko o wyjasnienie. Napisałeś ze ten Phil ma input laga ok 25ms. To cudowny wynik ktory sprawia ze tv wtaca do kregu moich zainteresowań jako że gram glownie w fpsy po sieci. Napisz prosze jaka metodą testowales to opóźnienie ? Bo ja znalazlem takie oto info

Other things to consider One final problem with the 47PFL6008’s mostly excellent pictures is that the screen takes a bit longer to render them than we’d like – around 65ms, even if you use the Game or Computer picture presets and turn off as much processing as you can. This makes the Philips 47PFL6008 flawed as a gaming monitor.

I kolejne Without putting the 55PFL6008 in to either Game or PC Mode in the Picture Menus, it returned quite horrific lag times in the 130-135 millisecond range. Minimising the background processing resulted in latency dropping to the mid 50 milliseconds, which is far more acceptable if quite a bit higher than some competing displays

Czy mozesz się wypowiedzieć w tej sprawie. Zreszta prosze kazdego o wypowiedzenie sie na ten temat
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ale porządny ruchomy uchwyt to spora kasa. Co najmniej 300zł. Mówię tu o dużym TV, tani ruchomy uchwyt jest tandetny i niestabilny miałem kiedyś z takim do czynienia i był strasznie kiepski. Mam go 9cm od ściany to jakoś tam ręką udało mi się ogarnąć te przewody, nie było łatwo ale nie najtrudniej:). Zresztą po zamontowaniu go na ścianę wpiąłem tylko zasilanie, HDMI do amplitunera i niedawno przedłużkę USB bo irytowało mnie celowanie pendriverem hehe. Jak było by mnie stać to pewnie żebym kupił sobie ruchomy uchwyt ale to tak 350 bym musiał przeznaczyć, na taki tani nie odważył bym się powiesić 55 cali. No i musi być taki żeby nie odstawał za dużo od ściany bo wtedy tv nie wygląda tak fajnie na ścianie, im bliżej ściany tym ładniej się tv prezentuje na niej, ale z racji ambilight poszedłem na kompromis i dałem go 9cm od ściany i jak dla mnie jest zachowany pewien kompromis:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP

r_p_r

New member
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/4671-nasze-zestawy-107.html

Tu coś widać:). Ale na fotkach ambi jest okrojony, w rzeczywistości lepiej się rozchodzi po ścianie. Jest znacznie lepszy efekty niż jak TV był nie całe 5cm od ściany. Ale nie ma co ukrywać im dalej tym lepiej. Chyba najlepszy efekt jest tak 20cm od ściany:p

Na podstawie Twoich zdjec mozna uznac, ze przy 9cm Tv od sciany Ambi miesci sie w 20cm po bokach Tv?

- pytam bo tylko tyle sciany bede mial na Ambi, po 20cm po bokach.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na zdjęciach widać jak by było tak właśnie coś 25cm, w rzeczywistości łuna jest dalej widoczna prawie do samych ścian bocznych, na zdjęciach widać tylko ten najmocniejszy punkt świecenia:). 20cm po bokach dla samego ambi to nie za wiele, ale nie powinno być najgorzej zawsze można pobawić się intensywnością świecenia:)
 

Fenervil

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie, zalecenia zaleceniami ale każdy ma swój gust.
Większość ma znacznie bliżej i jest rewelacyjnie.
 
Do góry