Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

EdekBIS

New member
Trzeba nazwac zrodlo sygnalu HDMI gdzie masz wpieta konsole lub komputer jako komputer. TV w momencie wybrania tego zrodla automatycznie bedzie zmienial nastawy.
 
Trzeba nazwac zrodlo sygnalu HDMI gdzie masz wpieta konsole lub komputer jako komputer. TV w momencie wybrania tego zrodla automatycznie bedzie zmienial nastawy.


NIe wiem czy do końca rozumiem. Ustawienia w TV dla każdego źródła są chyba takie same bez względu na to czy to jest HDMI 1 czy HDMI2?
Czy da się dla danego źródła zdefiniować inne ustawienia??

Hm zrobiłęm tak. W pilocie wybrałem źródło HDMI2 (czyli to prze które mam podpięte PS3) i nazwałem je jako playstation, następnie poprzez konfigurację, ustawienia TV, obraz, gra i komputer zaznaczyłem GRA. Gdy przełączyłem się potem na HDMI 1 i sprawdziłem jak wyglądają w/w ustawienia dla tego źródła to ku mojemu zaskoczeniu tryb gra był wyłączony:)
 
Ostatnia edycja:

Konradt

New member
Tak czytam ten wątek i widzę, że wiedza na temat konfiguracji tego telewizora to jakaś "wiedza tajemna". Nie da się po prostu wszelkich rozwiązań tutaj zawrzeć? a nie jakieś odsyłanie do kolegi kolegi, który wie to, czego inni nawet sobie nie wyobrażają. Kupa śmiechu :) I tak wątek ma 100 stron a rozwiązań prostych zagadnień ze świecą szukać...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może Ty sobie życzysz upublicznianie nr telefonu.
Podaj swój będziemy pisać że pomagasz. Wiesz o której w nocy wówczas ludzie dzwonią ? Np 0 4.00 rano.
A człowiek który ma wiedzę i pomaga woli to robić z własnej woli.
Ci którzy dzwonili wiedzą.

A jakież to są proste rozwiązania?
W komputerach jest tysiąc różnych kart, codziennie wchodzą nowe kodeki i wcale nie jest tu kupa śmiechu. I zamiast tej wiedzy tajemnej możesz zawsze błysnąć swoją wiedzą !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Logitech masz opisaną całą procedurę podłączenia.
Ktoś kto sprzedał Ci pilota powinien Ci wszystko skonfigurować.
 
W Logitech masz opisaną całą procedurę podłączenia.
Ktoś kto sprzedał Ci pilota powinien Ci wszystko skonfigurować.

Pilota miałem skonfigurowanego przy starym TV. Tutaj mam problem bo pilot w philipsie chyba nie ma portu podczerwieni w związku z czym nie mogę zgrać ze sobą obu pilotów.
 

agricola

New member
Świetny telewizor, fajnie, że wreszcie z ambilightem. Jeżeli chodzi o jakość LEDów to nie mam żadnych pretensji do nich o słabości, bo przecież plusy przeważają nad minusami. Moim zdaniem jak mamy własnie takiego Philipsa z ambi to przy oglądaniu czerń jest jeszcze głębsza, bo tworzy się większy kontrast, a więc źrenica się zwęża i dociera do niej mniej światła.
 

jenson

Banned
Świetny telewizor, fajnie, że wreszcie z ambilightem. Jeżeli chodzi o jakość LEDów to nie mam żadnych pretensji do nich o słabości, bo przecież plusy przeważają nad minusami. Moim zdaniem jak mamy własnie takiego Philipsa z ambi to przy oglądaniu czerń jest jeszcze głębsza, bo tworzy się większy kontrast, a więc źrenica się zwęża i dociera do niej mniej światła.

czerń na IPSach jest dobra tylko przy włączonym oświetleniu, nawet ambi mało daje
 

adamo_

New member
Bez reklam
Kiki, interesuje mnie cena na 47pfl6008, jestem zainteresowany kupnem. Nie mogę wysłać do ciebie maila w tej sprawie bo quota za niska, nie chcę na forum za nic płacić więc piszę tu. napisz do mnie jeśli masz ten TV w dobrej cenie. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

EdekBIS

New member
Dla mnie jest dobra nawet w dzień , więc nie łapię że muszę Ambilight w dzień włączać ?
Czytaj ze zrozumieniem.

Nawet w dzien HAHAHA - w dzien to i tv za 1000 zl ma dobra czern.

W nocy przy zgaszonym swietle - ambilight nie wystarcza, zeby byla piekna czern no chyba, ze jasnosc ustawiona na 10, a na ekranie jasne motywy.


Ostatnio dalem linka pokazujacego jak ludzkie oko jest ulomne.
Pole A i pole B to dokladnie ten sam kolor chociaz wydaje sie to niewiarygodne:
Szachownica - Złudzenia i iluzje optyczne - Adonai.pl
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Staram się trzymać swoje oko w ryzach i mi odpowiada .
Czerń o prawidłowych ustawieniach - podobnie jak u innych w klasie cenowej i w dzień i w nocy jest bardzo dobra.Oczywiście wymaga wysiłku.
 

Korbol

New member
witajcie
mam pytanko jak odtwarzam film z dysku USB jak zmienić dźwięk na oryginalny, żeby pozbyć się lektora jeśli film mam w dwóch językach? za każdym razem staruje mi z lektorem

z odtwarzaniem napisów z PL znakami dałem sobie radę (jak ktoś ma problem pisać na priv pomogę)

z góry dzięki za odpowiedzi ;)

kiki dostałeś wiadomość?
 
Do góry