Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

Do wszystkich posiadaczy Philipsa 6008k :)
Dziś pierwszy raz sprawdzałem jak działa YOU TUBE i szczerze mówiąc nie wiem jak tam skorzystać z klawiatury qwerty na pilocie, z boku wybrałem opcję wyszukaj ale sprowadziło się to do tego że musiałem literkę po literce wybierac za pomocą strzałki z dostępnego tam alfabetu a nie mogłem po prostu wpisać na klawiaturze to czego szukam
 

szybal

Banned
Witam nie rozumiem czemu się tak uczepiłeś Kikiego ja nigdy u niego nic nie kupiłem a mimo to jak mam problem z którymś z moich Philipsów zawsze stara się pomóc i dziękuje mu za to .
 

Konradt

New member
Do wszystkich posiadaczy Philipsa 6008k :)
Dziś pierwszy raz sprawdzałem jak działa YOU TUBE i szczerze mówiąc nie wiem jak tam skorzystać z klawiatury qwerty na pilocie, z boku wybrałem opcję wyszukaj ale sprowadziło się to do tego że musiałem literkę po literce wybierac za pomocą strzałki z dostępnego tam alfabetu a nie mogłem po prostu wpisać na klawiaturze to czego szukam
Ja też nie znalazłem innego rozwiązania jak klikanie pilotem z alfabetu, zamiast klawiatury z pilota. Przez to YT jest kompletnie bezużyteczne...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Źle robicie, działał zawsze i działa.
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi i poda Wam krok po kroku co i jak.
 

EdekBIS

New member
Nie wprowadzaj kiki znowu ludzi w blad. Wraz z nowym upgrade klawiatura na pilocie w serwisie youtube przestala dzialac.

Powrotu do starego firmware nie ma !!! Taki to jest wlasnie philips.

Podniecanie sie pilotem z pointerem w wersji 7008 rowniez nie wiem z czego wynika. Jest on bezuzyteczny przy takim smarcie jaki oferuje philips.
 
Ostatnia edycja:

EdekBIS

New member
Wlaczenie opcji gry i komputer ma na celu powylaczac zbedne funkcje tv aby zmiejszyc imput lag. W tej opcji tv dziala jak monitor wiec przechodzi w tryb sRGB.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klawiatura działa normalnie na Youtube.
Po aktualizacji również.
Sprawdziłem też nowe telewizory z kartonu, wszystko działa bez problemów !
 

EdekBIS

New member
Dziwne zatem, ze nie dziala u naszych forumowiczow i na oficjalnej stronie philipsa tez to zglaszaja.
U mnie na 7008 klawiatura po aktualizacji youtube do nowej wersji przestala dzialac.
 
Ostatnia edycja:
Klawiatura działa normalnie na Youtube.
Po aktualizacji również.
Sprawdziłem też nowe telewizory z kartonu, wszystko działa bez problemów !

KIKI powiedz jak? Wchodzę na YT, wybieram z boku wyszukaj i co w tym momencie mam wybrac? Jak naciskam którąkolwiek literkę na klawiaturze to nie ma żadnej reakcji
 
PYTANIE Z INNEJ BECZKI - jak poprawnie podpiąć kable.
TV do amplitunera mam podpięty przez coax1 natomiast dekoder UPC przez coax2.
Gdy włączam TV amplituner ustawiam na coax2 to mam super dźwięk, natomiast gdy chce przejrzeć coś ze smarta to muszę przełączyć na coax1 bo na coax2 dźwięku ze smarta nie ma. Po wyjściu ze smarta mam dźwięk przez coax1 (chodzi mi o zwykłe kanały) ale jest on zdecydowanie słabszy niż na coax2 w zwiazku z czym ponownie przełączam na coax2.

Widzicie tutaj jakieś rozwiazanie tak abym nie musiał co chwila przełączać?
 
Do góry