Telewizory firmy Philips OLED i LCD - linia 2019 .

agricola

New member
Dość duża dopłata za ten wybajerowane głośniki, ale jednak telewizor gra o wiele lepiej. Ciekaw jestem czy w ofercie B&W są głośniki o podobnej charakterystyce dźwięku - ile dopłaca się realnie za ten bajer.
 

indom

New member
Od wczoraj stałem się szcześliwym posiadaczem 55OLED804. Całość transakcji u kiki super sprawnie. Pierwsze wrażenia mega pozytywne. Co do jakości obrazu to nie ma sensu pisać. Android działa bardzo szybko, materiały z HDD płynnie. Jedyny minus to sama struktura menu i zarządzanie wszystkimi opcjami. Zdecydowanie można byłoby to zrobić bardziej user friendly. Teraz muszę na spokojnie potestować i pooglądać kilka dłuższych filmów :) Jak ktoś się zastanawiał czy warto to zdecydowanie polecam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Extra, że skorzystałeś też z programu pilotażowego.
Menu - kwestia przyzwyczajenia.
Najważniejsza jakość !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak jest już dostępny !
Masz go w specjalnej ofercie w programie pilotażowym gdzie sam. wybierasz cenę.
Można zamawiać.
 

Sp@yek

New member
Od wczoraj stałem się szcześliwym posiadaczem 55OLED804. Całość transakcji u kiki super sprawnie. Pierwsze wrażenia mega pozytywne. Co do jakości obrazu to nie ma sensu pisać. Android działa bardzo szybko, materiały z HDD płynnie. Jedyny minus to sama struktura menu i zarządzanie wszystkimi opcjami. Zdecydowanie można byłoby to zrobić bardziej user friendly. Teraz muszę na spokojnie potestować i pooglądać kilka dłuższych filmów :) Jak ktoś się zastanawiał czy warto to zdecydowanie polecam.

Mógłbyś sprawdzić czy działa u Ciebie Netflix z dolby atmos?U mnie na androidzie nie wykrywa tego dźwięku,a jak włączę netflixa na xbox one to dźwięk atmos jest.
A może są jakieś dodatkowe ustawienia w aplikacji na android tv o których nie wiem.
 

indom

New member

accu

New member
Bez reklam
Pewnie, że odtwarza HDR w YT - nie ma z tym problemu.
Co do Dolby Atmos to nie mogę tego sprawdzić bo mój zestaw audio nie obsługuje Atmos.

Witam uprzejmie,

Dziękuję za szybką odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie .

Była aktualizacja oprogramowania już kilkukrotnie , między innymi z dnia : Date 2019/07/24 . - TPM191E_001.001.037.009 która wprowadziła usprawnienia :
-Initial firmware for the the 2K19 TPM191-OLED range
-Improvements for TV guide
-Improvements for YouTube
-Improvements for headphone audio in app .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

filip128

New member
Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi:
Czy OLED934 różni się od OLED804 tylko soundabrem? Czy parametry, panel i wnętrzności są takie same?
 

accu

New member
Bez reklam
65oled854 jakaś cisza o tym TV albo nie potrafię nic znaleźć. Ktoś zna?

Witam uprzejmie,

Przepraszam , a co tu pisać . Różni się od serii 804 tylko obrotową podstawą +/-15 stopni .
Cena na dzień bieżący w necie to 10999 zł. Może kiki ma taniej .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Oled 804 vs 854 - ma tylko podstawę obrotową. Ale cena ta sama.
Jest w specjalny programie dla niebieskich , gdzie sam ustalasz kocową ofertę.
Masz pięć różnych możliwości.
Cena w programie poniżej 9499 zł i to z pakietem gratisów.
Ale sam decydujesz po ile kupujesz.
Podaj maila to Ci wyślę cały program.
 
Do góry