Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

turbobau

New member
Dowiedziałem się w Saturnie, że bez problemu wymienią mi na nową sztukę, zobaczymy czy tym razem będzie bez wad :)

8303 ma matrycę NanoCell, więc można oczekiwać bardziej nasyconych i lepiej odwzorowanych barw.

Natomiast wydaje mi się, że 7502 też dostał update do najnowszej wersji Androida, ale mogę się mylić.
 

Hanek

New member
TVP HD z 3 metrów świetnie, nic nie smuży, nic nie przycina. Niestety w związku z wyjazdami nie mam czasu się pobawić :(

@EDIT
Oczywiście u mnie nie ma takiej dziwnej kreski, podświetlenie równomierne, czarny jest czarny a biały jest biały :D

Otrzymałem Tv, od 19 zacznę z nim zabawę i dam znac jak wypadł :)
 

nowak182

New member
Dużo czytałem o tym tv i muszę powiedzieć, ze wszystko spoko tylko ta matryca... zawsze uważałem, że VA ma przewagę na IPS. Kąty widzenia nie są dla mnie ważne a kontrast i jakość
 

Hanek

New member
Dla osób niezdecydowanych, ja tez do nich się zaliczałem. Jak wypadnie IPS, co z płynnością , jak obraz itd.
Jeżeli chodzi pus8303 jestem pod wrażeniem tego tv.
Bardzo dobra jakość obrazu oraz słabszych kanałów sd albo hd (gorszej jakości z dekodera).
W końcu mogę oglądać mecz i mam jedna piłkę :), zero komet itd.
Włączyłem tv i nie musiałem siedzieć pół dnia i ustawiać kolorów, jasności itd
To mój pierwszy tv philipsa.
Ambilight - pierwszy raz mam i bardzo pozytywnie zaskoczony jestem.
Wieczorne oglądanie również na plus.
Wykonanie jak dla mnie bardzo fajne.

Posiadam model 49pus8303 od Kikiego.
 

mrxaoo

New member
A w czy mogę prosić o potwierdzenie, jaka matryca występuje w wielkości 75" ? I jaki typ podświetlenia ? W kilku miejscach czytam różne info, a oficjalne źródło nie podaje takich informacji.
 

nowak182

New member
i właśnie mam wątpliwości czy matryca IPS 120hz z Edge Led będzie lepsza od VA 60hz z Direct Led... szukam odpowiedniego TV na ścianę do salonu, widok z przodu do sportu, filmu i neta
 

Greymir

New member
Dysk zewnętrzny podłączony po USB 3.0 - odczyt tylko do 2TB. Szkoda bo chciałem podłączyć coś większego :) trzeba będzie spróbować z NASem.
 

zgorek84

New member
Cześć. Ja używam 55pus8303 od około tygodnia. Przeszedłem się z plazmy 46 Panasonic s20 i powiem wam że muszę sie przyzwyczaić i zapomnieć o Panasonic u. Obraz jest spoko ale widoczne są rozmycia przy dynamicznych ruchach. Dopiero na trybie sport efekt smug znika. Brak mi też takiego efektu jak by to napisać realizmu obrazu, u znajomego w LG uh950 jest to bardziej widoczne. Może coś nie tak ustawiłem, chętnie wypróbuję wasze ustawienia.Na mega plus jak dla mnie zasługuje fakt że matryca nie jest całkowicie odsłonięta, przy małym dziecku to b. ważne.
 
Do góry