Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

soviet100

New member
Moglbys podac źródło info? Place za netflix 4k, a otrzymumuje max 540. Do kogo moge miec pretensje? Netflix? Philips?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Proszę ja ciebie bardzo
https://ibb.co/vQrbR2s

Też mi się to nie podoba na infolini Philips wiedza o tym ale brak rozwiązania najgorsze że rozwiązania może nie być , pretensje w sumie do każdego po trochu , czekamy na ruch mediatek i philipsa bo to od nich teraz wszystko zależy
 
Ostatnia edycja:

kenny5

New member
Mam tylko nadzieję, że uda się to naprawić przez update firmware, bo jak nie to trzeba będzie chromecasta albo miboxa podłączyć. @kiki jesteś w stanie dowiedzieć się coś u swoich źródeł?
 

Kurakaodr

Member
mojemu 55pus7334...

Mniej panikować, więcej czytać
a0355.gif



02224b3a1bd12c66.jpg
 

soviet100

New member
Mam tylko nadzieję, że uda się to naprawić przez update firmware, bo jak nie to trzeba będzie chromecasta albo miboxa podłączyć. @kiki jesteś w stanie dowiedzieć się coś u swoich źródeł?

Żadnego updated bo mi przestanie znowu działce regulacja głośności na słuchawkach będę miał dylemat dźwięk czy obraz
 

kenny5

New member
FullHD wróciło na Netflix. Na reddit piszą, że w ciągu kilku dni będzie z powrotem 4K. Jak ktoś nie chce czekać to pomaga reset TV
 
Do góry