Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na pustej matrycy nie działa backlight.
Załącz zdjęcia, obrazy.
I sprawdź czy efekt jest widoczny.
Jeśli tak to zgłoś w ramach reklamacji.
 

andybond

New member
Pamiętaj że większość aplikacji spoza sklepu google, możesz zainstalować poprzez instalację pliku .apk :)
To jeszcze podpowiedz,który odtwarzacz odtworzy mi Film UHD HDR z dźwiękiem DTS bez zadyszki.MxPlayer daje radę jeśli chodzi o płynność,lecz o DTS zapomnij.Gdybym wiedział że z multimediami będzie taki problem,kupiłbym choćby LG czy Samsunga 49" za 2,5k zł a zaoszczędzony tysiąc przeznaczył na biednych.Kontakt z serwisem-dno.2 tygodnie temu obiecali poprawkę na maila,która miałbym wgrać do TV i na tym się skończyło.Nie odpowiadają nawet na maile.
 

m4rox

New member
To jeszcze podpowiedz,który odtwarzacz odtworzy mi Film UHD HDR z dźwiękiem DTS bez zadyszki.MxPlayer daje radę jeśli chodzi o płynność,lecz o DTS zapomnij.Gdybym wiedział że z multimediami będzie taki problem,kupiłbym choćby LG czy Samsunga 49" za 2,5k zł a zaoszczędzony tysiąc przeznaczył na biednych.Kontakt z serwisem-dno.2 tygodnie temu obiecali poprawkę na maila,która miałbym wgrać do TV i na tym się skończyło.Nie odpowiadają nawet na maile.

Ja przetestowałem MXPlayer , VLC, Kodi i nic sobie nie radzi z przesunięciem dzwięku DTS :( . Jedynie pomogło głebokie grzebanie w menu aplitunera onkyo i przesunięcie dzwięku o około 0,5s - 1s. Ale jest to uciążliwe bo dla innych źródeł dzwięku np DD trzeba ponownie zmieniać.
Ten telewizor to DTS'owa porażka! Szukałem czegos na zagranicznych forach, ale brak jakichkolwiek rozwiązań.
 

Paw3los

New member
Na pustej matrycy nie działa backlight.
Załącz zdjęcia, obrazy.
I sprawdź czy efekt jest widoczny.
Jeśli tak to zgłoś w ramach reklamacji.

Kiki, Ty dalej swoje. Backlight Panie to jest podświetlenie. Jest aktywne zawsze, ale może wygaszane strefowo. Wtedy nie będzie widoczne przy czarnej planszy, ale NA PEWNO działa, kiedy obraz jest jasny. sic!
 

derwal

New member
Taka nowa przypadłość mi się objawiła. Telewizor po wyłączeniu z pilota, po jakiś 5 minutach włącza się samodzielnie. Z tego co zaobserwowałem, objaw taki pojawił się gdy zacząłem wyłączać ekran słuchając radio z neta lub muzyki po DLNA. Włącza się raz. Kolejne wyłączenie i do następnego oglądania spokój.
 

przepior

Klub HDTV.com.pl
vip
kiki podeślesz mi tą kalibrację? :) Wysłałem Ci PM-a z prośbą 13.01, a dziś już 19 :) przepior(at)gmail.com jakbyś zagubił gdzieś. Pozdrawiam.
 

Miyagi

Member
Witam śledze forum na temat tego Philipsa gdyż jestem nim zainteresowany tylko czekam jeszcze na obniżke cen.Dziwi mnie tylko że każdy prosi o kalibracje tylko jeszcze nikt nie napisał jakie są efekty po kalibracji.
 

andybond

New member
Mija 20 dzień od zakupu i kolejne kłopoty z tym gratem.Zakupiłem zenętrzny HDD,by rozszerzyć możliwości TV.Przecież to jest jakaś paranoja! Spróbujcie nagrać jakiś program na dysk,sformatowany pod pliki i aplikacje.I odwrotnie,spróbujcie zarządzać dyskiem z poziomu jakiegoś exploratora,sformatowanym do nagrywania.W dodatku zdechło mi gniazdo USB1-nie działa-trup totalny.Myślałem ze dam radę póki co bez reklamacji z HUBem USB.Nie da rady,dysk pipczy i nie działa. Swoją drogą,na stronie Philipsa,próbowałem zlokalizować najbliższy serwis.Wypełniam pole "Dźwięk i obraz" a w kolejnym okienku nie uświadczycie telewizorów.Dodzwoniłem się do Euro RTV AGD i dali mi namiary,ale w sobotę oczywiście zamknięte na 4 spusty.Podsumowując,ten telewizor to jakaś porażka.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Czy ktoś z użytkowników tego TV może potwierdzić mi, że zaznaczone za żółto zaślepki na zdjęciu to mocowanie to wieszaka Vesa.
Jeśli tak to proszę podać wymiary które namazałem na czerwono i niebiesko.

Aktualnie mam philipsa 55pfs7008 i chciałbym go zawiesić na ścianie, ale tak zamocować wieszak, żeby później bez zmiany jego położenia zamontować telewizor 65".

65pus7502_back_wymiary_male8be3d.md.jpg
 

przepior

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy ktoś z użytkowników tego TV może potwierdzić mi, że zaznaczone za żółto zaślepki na zdjęciu to mocowanie to wieszaka Vesa.
Jeśli tak to proszę podać wymiary które namazałem na czerwono i niebiesko.

Aktualnie mam philipsa 55pfs7008 i chciałbym go zawiesić na ścianie, ale tak zamocować wieszak, żeby później bez zmiany jego położenia zamontować telewizor 65".

65pus7502_back_wymiary_male8be3d.md.jpg
49PUS7502 ma Vesa 400, więc tu pewnie tak samo.
 
Do góry