Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

jkl777

Member
Az tyle mi nie zwrocili. Albo inaczej, z 1500 zł ktore dokladam do tego co mi zwrocili jeszcze kilka stowek mi brakuje, zeby wypelnic ta cene.

Poczekam na nowe serie - moze wtedy beda wyprzedaze w sklepach dla i...w

Ale znowu TPV... brrrrr...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modelu 65PUS9014 nie będzie - jest tylko w wersji 55" i już można zapisywać się w Programie pilotażowym "Piątka Loco"
Używki taniej kupisz w necie.
Na nowe model masz specjalną ofertę z pakietem dla niebieskich członków forum.
Bez dopłaty masz Philipsa 65 PUS7304 Performence .
 

jkl777

Member
Odebralem,

65PUS8303

Wykonanie na kompletnie innym poziomie niz 6561. Banding na duuuuzo nizszym szczeblu. Kolory lepsze. Plynnosc takze. Czern tez.

Niestety wraca do sklepu moj egzemplarz. Ma podobny wyciek swiatla do 6561 ktore mialem, jednak jest on widoczny na jasnych materialach (zwlaszcza na trawie boiska). Zobaczymy co przywioza.

I jeszcze jedno. Na meczach pilki obraz mi sie rozjasnial/sciemnial - takie skoki byly. Dlugo sie meczylem, zeby zidentyfikowac funkcje, ktora za to odpowiadala. Dla zainteresowanych trzeba wylaczyc redukcje szumow - KOMPLETNIE, bo nawet na niskim ustawieniu efekt mrygania murawy wystepuje.
 

AMOKwroc

New member
4k problem

Witam , używam tego tv juz dwa lata i jestem w sumie zadowolony , treści 4k z dysku wyglądają super .
Jednak 4k z aplikacji Netflix wygląda gorzej niż full HD . w czym jest problem ? czy aplikacja ta nie uruchamia się po prostu w 4k ?
 

nama20

New member
Witam . Czy jest możliwość ustawić KODI aby działał w 4k ? HDR działa ale treści wyświetlane są w fullhd. Szukałem po różnych forach ale tam jest po angielsku a u mnie z tym słabo . Wiem że chodzi o to że android tv jest w fullhd i dlat go kodi także . Czy można to jakoś zmienić ?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry