Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Kulunis

Member
Pierwszy link pilot jest na bluetooth cały i będzie pasował miałem takiego drugi to mix IrDA bluetooth będziesz musiał celowa do tv bo klawiatura jest tylko na bluetooth
 

mirmur1

Member
A odnośnie sfiksowanego androida, Pan Marek zaproponował to samo rozwiązanie co kolega Karol... Niestety telewizor widzi plik, ale nic nie chce z nim zrobić (jakby plik pusty był...Karolu w nazwie pliku zmieniasz zip na upg)... Ściągnąłem jakiś plik instalacyjny i ten się ładuje, co na chwilę pomaga... od niedzieli spokój... tfu, tfu...
Pobawię się jeszcze z innymi pendrive'ami, może moje za dobre są...
 

bobwoj

New member
Znalazłem w necie na jakiś zagranicznych stronach, że właśnie ten pierwszy jest do mojego TV natomiast ten drugi już nie. Czy orientujesz się, czy ten drugi także by działał? Obecnie używam pilota od NC+ który jest na irdę i działa to o niebo lepiej niż oryginalny. Nie ma opóźnień.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
A odnośnie sfiksowanego androida, Pan Marek zaproponował to samo rozwiązanie co kolega Karol... Niestety telewizor widzi plik, ale nic nie chce z nim zrobić (jakby plik pusty był...Karolu w nazwie pliku zmieniasz zip na upg)... Ściągnąłem jakiś plik instalacyjny i ten się ładuje, co na chwilę pomaga... od niedzieli spokój... tfu, tfu...
Pobawię się jeszcze z innymi pendrive'ami, może moje za dobre są...

Słuchaj ewentualnie wymiana płyty , bo możesz mieć problemy w samym nandzie - soft na bin ( pamięć) , najbardziej spotykana usterka w tv Philipsach , Podmiana płyty - czasami się trafia nowa płyta która pochodzi z rozbitego tv , zawsze można wejść w menu serwisowe i sprawdzić czas pracy płyty

Tylko jak masz jeszcze sprawny tv byś musiał zrobic fotki z menu serwisowe : jak wchodzisz do menu serwisowego i tam jest po lewej będzie : Option numbers > Group 1 , Group 2 i w jednym i w drugim będziesz miał ciąg cyfr najlepiej zrobić z tych cyfr fotkę , gdyż przy wymianie płyty należy sprawdzić te cyfry a jak są inne to wpisujesz te swoje i zapisujesz
 

Kulunis

Member
Który z tych dwóch wg Ciebie będzie lepszy? Wiem, że cena kosmos, ale nie chcę używanego, więc muszę tyle zapłacić.

Pierwszy pilot mega nie musisz celowac choć nieraz łapie czkawke drugi szybko łapie ale cza celowac mam oba w domu te z linku jeden nówka drugi w użytku używam go do oleda 803 bo ma wybieranie głosowe i pasuje
 

mirmur1

Member
no i wypowiedziane w złym momencie...wróciłem z roboty i znowu to samo :x
szczerze to mam już dość marki Philips, a w szczególności ichniego Androida (z Philipsa tylko maszynki do strzyżenia od dziś)...
jutro dzwonie do serwisu, niech coś wymyślą...:x
 

Attachments

  • IMG_20190827_183112[1].jpg
    IMG_20190827_183112[1].jpg
    711,9 KB · Wyś: 43

Karol1976

Active member
Bez reklam
no i wypowiedziane w złym momencie...wróciłem z roboty i znowu to samo :x
szczerze to mam już dość marki Philips, a w szczególności ichniego Androida (z Philipsa tylko maszynki do strzyżenia od dziś)...
jutro dzwonie do serwisu, niech coś wymyślą...:x

Tak jak pisałem wyżej , poszedł pewnie soft w nanadzie albo sama kość nand jest uszkodzona - wymienią ci płytę główną
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
to mnie nie pocieszyłeś teraz :(
na aledrogo jest jedna, niby do mojego...ale czy to ta ?

http://prntscr.com/oyb3u8

swoja drogą po dwóch i pół godziny walki z telewizorem ...zaskoczył, ciekawe na jak długo :(:fool:

Tak to ten model płyty , jak tv zaskoczył to koniecznie zrób jak ci wyżej opisałem : wejdz w menu serwisowego i przepisz te dwa kody i przy wymianie płyty sobie sprawdzisz czy są zgodne z twoją płytą

Dojdzie do takiego momentu że już ci się nie włączy , a może być że gdzieś na płycie są zimne luty ?
 

jkl777

Member
A tu "chicior" wprost od al.to

"Dzień dobry,



po udanym kontakcie z autoryzowanym serwisem producenta w załączniku wysyłam decyzję w sprawie Pana reklamacji.



Pragnę również dodać, że reklamowany przez Pana sprzet nie jest naszą właśnością, w związku z czym nie możemy nim dyzponować. Urządzenie na obecny moment oczekuje w autoryzowanym serwisie producenta na Pana dalsze dyspozycję w tej sprawie.

Pozdrawiam
Aleksandra Mielczarek

34 348 00 00 | kontakt@al.to
al.to | ul. Bojemskiego 25 | 42-202 Częstochowa "


AKTUALIZACJA.

W dniu dzisiejszym dostalem korekte faktury na pelna kwote za jaka zostal zakupiony telewizor. Firma www.al.to (X-KOM) podjela sie komunikacji (oczywiscie przy moim zdecydowanym nacisku) z TPV.

Koniec koncow, www.al.to w duzej czesci pokrylo moje roszczenia. Firmy TPV sprzedajacej telewizory pod marka Philips nie polecam - szkoda zdrowia na przepychanki. Aczkolwiek takie dzialania to popularny model prowadzenia biznesu nad Wisla.

Takze nie poddawac sie i dochodzic swoich praw.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecne to bieżące 2019. Raczej nikt na sklepach starych nie przechowuje.
Ja bym zdecydowani zostawił Hue.
Na wszystkie modele dla niebieskich masz specjalne oferty.
 
Do góry