nowosć 32pfl7332

luki1166

New member
LCD 32" 32PFL 7332 z funkcją PIXEL PLUS 2 HD

Neonet jest pierwszy w Polsce, który ten telewizor będzie posiadał. Jego cena detaliczna została ustalona na.... 3599 cena w sieci 3200
Dla wszystkich nie do końca zorientowanych przypominam, że obecnie najlepiej sprzedającym się LCD 32" jest Samsung N71, którego stale brakuje. I Samsung ma to wszystko co Philips z wyjątkiem drobnej różnicy- systemu Pixel Plus 2 HD !!!!!!!!!! Ci co nie wiedzą jak to działa i jakie efekty daje, polecam tylko włączyć ten produkt w sklepie lub oddziale. Jak zobaczycie, to uwierzycie !!!

spacer.gif
.;
32PFL7332_10_webImage370.jpg
Uprzyjemnij sobie oglądanie filmów Z technologią Pixel Plus 2 HD Charakterystyka urządzenia:
t.gif
+ Specyfikacja:
F300005667.jpg
F300008102.jpg
F300009182.jpg
F300001853.jpg
F300018371.jpg
F300001785.jpg
left_top_shadow.gif
Płaski telewizor panoramiczny
z technologią Pixel Plus 2 HD 32"
LCD wybieranie kolejnoliniowe 32PFL7332/10

Dynamiczna poprawa kontrastu HD Ready Pixel Plus 2 HD Kup teraz

Znajdź sklep detaliczny
+ Porównaj produkty
+ Pomoc techniczna
t.gif
Charakterystyka urządzenia:
t.gif
+ Specyfikacja:
F300005667.jpg
F300008102.jpg
F300009182.jpg
F300001853.jpg
F300018371.jpg
F300001785.jpg
Przeniesie Cię w głąb obrazu
feature_arrow_right.gif


feature_arrow_right.gif

Technologia PixelPlus 2 HD to więcej szczegółów w telewizorach zwykłych i HDTV
Technologia Pixel Plus 2 HD oferuje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, większej głębi, żywych kolorów i płynności ruchu standardowych telewizorów, obsługi sygnałów High Definition i źródeł multimedialnych. Każdy piksel odbieranego obrazu jest poddawany obróbce w celu lepszego dopasowania do sąsiadujących pikseli, co pozwala osiągnąć większą naturalność obrazu. Artefakty w skompresowanych plikach multimedialnych są wykrywane i minimalizowane, dzięki czemu obraz jest czysty i niezwykle ostry. Cyfrowa redukcja szumów gwarantuje gładki i ostry obraz.

Lepsza jakość obrazu, oferująca więcej szczegółów
feature_arrow_right.gif


Doskonałe odtwarzanie dźwięku
feature_arrow_right.gif

Virtual Dolby Surround zapewnia dźwięk o kinowej jakości

Smukły, stylowy wygląd, który dopełni Twoje wnętrze
feature_arrow_right.gif

Dopasowana podstawa o eleganckim wyglądzie w zestawie
Podstawa o dopasowanym wyglądzie jest dołączona do zestawu.

feature_arrow_right.gif

Zwarta konstrukcja, elegancki wygląd — mieści się w każdym pokoju
.

Zapewnia doskonały dźwięk
feature_arrow_right.gif

Dwa wejścia HDMI zapewniają cyfrowe połączenie HDMI wysokiej rozdzielczości
I CO WY NA TO?? chyba dobra alternatywa dla 32n71 Samsunga
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
Ja też ten telewizorek obserwuje i o nim opinie.Trzeba uważać , aby nie wcisnąć ekranu np. przy wycieraniu, ponieważ, jak podaje na forum "konklon" ten monitor nie posiada szyby. Poza tym chyba byłby b. dobry w tym przedziale cenowym. Czekam na dalsze opinie.
 

konklon

New member
zatem pytam po raz setny. czy lepiej ten bez szyby czy lepiej pixel plus mieć ale nr.1 ale z szybą i lepszym wyglądem 7411?
niektórzy tu pisali, że ten pixel plus wiele się nie różni. sam nie wiem- nie widziałem. zatem kiedy podłączymy przez component dvd czy oglądamy przez kabel tv będzie duża różnica? czy ktoś to wie bo widział i nie jest sprzedawcą? widziałem na necie ten tv za 3180 ale nie wiem czy jest dostępny. zatem reklama nie wiem czy prawdziwa do końca. oto też pytam. podobno w marcu miały spaść ceny philipsów.
no i skoro taki dobry to czemu daje się gwarancję tylko na jeden rok...

wszyscy dają na dwa tylko philips na jeden.
 

darcun

New member
Bez reklam
Dają na Philipsa 1 rok gwarancji, bo i tak w Polsce sprzedają.Ale to do czasu .Jak się rynek nasyci i nie będą mogli zbywać swoich produktów, to gwarancję podniosą tak jak inni producenci. Osobiście uważam,że ph 7411 jest ładniejszy od 7332.No i ma też Pixel Plus.Myślę,że są to porównywalne telewizory.Ja stawiam na 7411.Ale nadal czekam na opinie o tych telewizorach.
 
Ostatnia edycja:

sasquatch

New member
Ogladalem 7332 i 7411 i ten drugi wydawał się mieć minimalnie lepszy obraz w PAL (SD) z kablówki w MM no i lepszy wygląd. W Internecie mają te same ceny. Ja jednak zamówiłem 7332 bo ma USB i PP2.
 

konklon

New member
gdzie widziałeś? jest możliwość zobaczenia gdzieś w warszawie?

mówisz, że lepiej działa kablówka na 7411 mimo PP2 który posiada 7332?
hmm...
 

zakk

New member
sasquatch napisał:
Ogladalem 7332 i 7411 i ten drugi wydawał się mieć minimalnie lepszy obraz w PAL (SD) z kablówki w MM no i lepszy wygląd. W Internecie mają te same ceny. Ja jednak zamówiłem 7332 bo ma USB i PP2.

mógłbyś podpowiedzieć w którym sklepie zamówiłeś? pytałem w kilku sklepach na necie i na razie ani 7332 jak i 7411 nie są dostępne (dopiero marzec - kwiecień).
 

luki1166

New member
bober napisał:
Witam
Wczoraj zamówiłem 7332 w sieci Avans cena 3400 pln
W marcu bedzie to produkt promocyjny w Neonecie cena gazetkowa to 3399 lub 3499 chodzi o 32pfl 7332
ps. bober czy jestes z Gorzowa?
 
Ostatnia edycja:

sasquatch

New member
Ostatnia edycja:

u_bahn

New member
Towar (32pfl7332) po tym jak krazyl od piatku, w koncu wczoraj dotarl na miejsce ;-) kto kombinuje ten znajdzie ;-)
Powiem na razie krotko, bo nie mialem jeszcze dobrej okazji pobawic sie "na calego" sprawia lepsze wrazenie niz sie spodziewalem. Jak na razie pierwsze wrazenia in plus. Po dluzszej zabawie podziele sie spostrzezeniami.
 

dugi21

New member
32pfl7332

Witam. Wlasnie kupilem w sklepie RTVmixAGD za 3170 !!!!!, taniej aniżeli w internecie !!! jutro odbior, recenzja bedzie w najblizszych dniach. pozdrawiam
 

mac79

New member
Sprzęt dotarł kilka dni temu z Helosa za 3300 pln.

Polecam, jako jedyny z kilku sklepów internetowych z jakich zamówiłem odezwał się w ciągu regulaminowych 48h, i w dodatku miał ten sprzęt na stanie,ogólnie większość sklepów wystawia ten produkt pomimo iż go nie posiada.


Jeśli ktoś ma pytania odnośnie sprzętu to walcie śmiało,

Tak jak pisałem w innym wątku, sprzęt powala ilością ustawień, jakością obrazu oraz jak dla mnie wyglądem zew., żadnego buczenia, żadnych przeciwskazań...

pozdrawiam

ps. jak dla mnie Philips przoduje dzięki PP oraz dzięki automatycznemu dostarajaniu formatu obrazu,
Samsung stosuje nowsze matryce, ale niestety nie potrafi ich w pełni wykorzystać...
 

konklon

New member
pomoże mi ktoś znaleźć dobry sklep internetowy z warszawy gdzie mógłbym kupić w podobnej cenie tego 7332? może ktoś zna?
 
Do góry