Panasonic LX60

chrzanek

New member
Ostatnia edycja:

tomek27

New member
czesc wszystkim zaciekawił mnie ten tv ciekawi mnie jak bedzie wypadał w testach bo cena robi na mnie wrazenie parametry tez sa ok pozdro
 

slavi

New member
tomek27 napisał:
kurcze juz sie na niego napalilem a pod niego nie podłaczy sie kompa tak jak lx 50
http://www.justbuyit.dk/shop/default.asp?ProductID=Panasonic%20TX-32LX60
Komputer da się podłączyć do TX-32LX60 np. poprzez przejściówkę lub kabel DVI->HDMI (dobrej jakości kable z 2 dławikami można kupić już za 50 zł). Zwykłego DSUB'a (VGA) też prawdopodobnie da się podłączyć, ale chyba nie ma bezpośredniego przejścia DSUB->HDMI. Są na pewno przejściówki i kable DSUB->DVI. Z DVI jak napisałem wcześniej można przejść na HDMI. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jest !!- na pierwszu rzut oka super. Szczegóły - jutro i pojutrze.
Razem z testami
Cena poniżej 4999 zł.
pozdrawiam
 

ANDREW

New member
Tom0000 napisał:
Czy to bezposredni nastepca 32LX50 i 32LX500 ?
Wyglada na to ze srednia cena dobrego 32" wlasnie spada z 6kzl na 5kzl :D

Mysle, ze jest to napewno nastepca 32lx50 a na nastepce 32lx500 trzeba jeszcze poczekać ;)
 

deoc

New member
Panowie a mam pytanie do Was - bo szukam od kilkunastu dni - wertujac fora TV dla siebie - dzis obejrzalem sobie trailera Ice Age 2 w 720i i koniecznie musze miec cos co mi to wyswietli :) a nawet 1080i (chyba jeszcze nie ma nic "dostepnego dla Kowalskiego" z taka rozdzielczoscia?? Tylko pytanie co do tego TV kupic jakie DVD dla przykladu, bo podejrzewam ze moja Manta to nie pociagnie filmu DVD 1080i ?? Czy musi byc tez wyjscie HDMI czy moze byc tylko kompozytowe wyjscie??
 

Tom0000

New member
Przez dostepnego pewnie myslisz o cenie? Jedyne co podobno jest doskonale to podobno amoi 37" za 8k z kawalkiem.
Jako dvd to chyba najlepszy i najtanszy jest buffalo. za pol ceny snazio a potrafi to samo. Nie ma hdmi, ale tak naprawde dopiero w hddvd i blue ray hdcp bedzie i bez hdmi sie nie obejdzie. Oczywiscie wyswietlacz musi miec hdmi z hdcp :)
Do tego co jest w hd na dvd polaczenie component z pewnoscia jest wystarczajace.
 

ArekR79

New member
Obsługa HDCP

rb_zg z moich poszukiwań w google wnioskuję, że ten TV (jak i inne z serii LX60) obsługuje HDCP
http://www.av-magazin.de/frontpage.447+M5790f8f3abb.0.html

Poniżej info z tej stronki z zaznaczoną przeze mnie informacją o HDMI

Viera LCD-TVs
LX60-Serie in den Größen 81, 66 und 58cm
LX6-Serie in den Größen 81 und 66cm
Auflösung: 1366 x 768
Betrachtungswinkel: 176 Grad
antireflektive Filterbeschichtung
V-Real (nur LX60)
LCD-AI-Technologie
Progressive Scan
Rauschunterdrückung
Backlight Control
Bild und Text-Multi Window
Standbild
Sleep-Timer
Kindersicherung
Q-Link
Analoger Tuner mit 99 Programmplätzen
2 HDMI mit HDCP
2 Scart
Komponenten-Eingang
Frontanschlüsse

Pozdrawiam
 

piootrw

New member
cd panasonic

tomek27 napisał:
KIKI czekamy na opinie i testy
własnie czekamy, czekamy!!!
a tak a propos to jest jeszcze jeden model PANASONIC TX32LXD55 , moze Kiki by sie tez na jego temat wypowiedział...
ps TX32LX600 rzeczywiscie tylko w Japonii jak na razie...
pozdrawiam
 

tomek27

New member
bylem dzis i ogladalem go w salonach W&W i jest super tylko jakby ktos mogl opisac krok po kroku jak go mam podlaczyc pod kompa bo sie na tym nieznam jakie kabel jakim wejsciem di telewizora a jakim do kompa i ile ten kabelek kosztuje pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dziś z kilkoma osoboami z forum sprawdzaliśmy ten model Panasonica 32 LX 60 i Samsunga 32 R 71.
Ocena pierwsza - wyglad zewnętrzny - bardziej przypadł do gustu Samsung R 71 . Błyszczący akryl nadaje powagi telewizorow. Pieknie zadbany z przodu i z tyłu. Problem stanowi utrzymanie w zystości gdyż kurz się zbiera a każde przetarcie szmatką powoduje ślady.
Panasonic ma wiekszą obudowę więc wydaje sie większy. Obydwa telewizory mają ruchoma podstawkę.
Podłączone pod pal zwykłą anteną dachową już z 2 metrów pokazują obraz klarowny , czysty i pełen kolorów.
Panasonic ma 2x HDMi .
Pierwszy test - zjechanie koloów do zera pokazał przewagą panasonica. Kolory i białe i czarne są wraźne i kontrastowe. Samsung uciekał w zimne kolory. Ale przy obrazach dynamicznych różnice nie istotne,
Lepszą czernia dysponuje Panasonic ale Samsung mu nie ustępuje.Kupujący wybieraja Panasonica.
pozdrwiam
 

Artpe

New member
Witam.
Od dwóch dni jestem posiadaczem w/w LCD 32" i jestem bardzo zadowolony. Mimo,że podłączony jest do zwykłej anteny osiedlowej ( na dodatek na niektórych kanałach jest odbicie :( ) to odbiera moim zdaniem rewelacyjnie. NIe piszę już o obrazie z nagrywarki DVD połączonej komponentem - po prostu rewelacja. Obraz z tunera sat uzależniony jest od stacji , ale ogólnie jest ok. Jak dla mnie mógłby mieć jeszcze trochę lepszą czerń,ale to pewnie wada wszystkich LCD. Nawet dźwięk jest w miarę,chociaż trudno byłoby się spodziewać dobrego z takich marnych głośniczków w plastikowej obudowie. ;) NIe znalazłem tylko nigdzie,jak włączyć PAT - multiplikacja okien obrazu.... chyba trzeba przeczytać w końcu tą instrukcję :D .
Pozdrawiam.
 

harvi

New member
kiki napisał:
witam
dziś z kilkoma osoboami z forum sprawdzaliśmy ten model Panasonica 32 LX 60 i Samsunga 32 R 71.

Też się zastanawiam między tymi dwoma modelami (czy są jeszcze w okolicy 5k jakieś inne ciekawe?). Ale bardzo zależy mi na możliwości powieszenia na ścianie. Czy jest taka możliwość w obu tych LCD? I czy to duży wydatek?
 
Do góry