wymiana gwarancyjna TX-L50ET60E na TX-50cs630E POMOŻECIE ??

PAKO720

New member
Wielkie dzięki za pomoc, fajnie wiedzieć że na was można liczyć.
Zdecydowałem się na tego samsunga h6400 z internetu.
Temat uważam za zamknięty choć można by było zmienić tytuł na "panasonic problem z reklamacją" albo coś podobnego bo jednak tu był największy kłopot a tak być nie powinno.
Jeszcze raz dzięki
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jaki zamknięty?
Teraz koniecznie daj znać jak ten Samsung wypada w porównaniu z Panasem którego miałeś.
No i miłego, bezproblemowego użytkowania życzę.
Czyli jak rozumiem MM na podstawie vouchera oddało Ci kasę?
Jak pisałeś o pomyśle o zakupie dobrego TV za nawet 6tzł to w Saturnie jest obecnie do kupienia OLED LG 930 za 6800zł. I to jest bardzo dobra propozycja. No i 55''.
 

PAKO720

New member
No jednak nie zamknięty, żona uparła się na 55"
MM oddało kase bez jęknięcia, oczywiście namawiali na nowy od razu "jak to nie chce pan tv nowego, a co pan będzie oglądał" hehe od dwóch miesięcy nie mam co oglądać :)
Kurde czytam i nie wiem co kupić brał bym tego samsunga h6400 w 55 ale nie ma go w sklepach tylko internet.
MM ma teraz jakieś dodatkowe bonusy gwarancja plus za darmo i bony za każdy 1000zł 50zł więc u nich bym chętnie kupił. Wiem że ta gwarancji to troche kicz ale zawsze coś
Co do zakupu za 6000 to bym kupił gdyby była gwarancja na 5 lat minimum.

Co polecacie pod dvbt 55"
bajerów mi nie trzeba tylko wifi dobry obraz, smart, obsługa dysku i pendriva z fimami
Cena 3-4 max
 
Ostatnia edycja:

PAKO720

New member
OKI telewizor kupiony, staneło jednak na samsungu 50h6400 cena 2600 (ich cena stale rośnie pewno to reklama na forach)

Opinia tak na szybko po 2 dniach użytkowania
na plus w porównaniu z panasonikiem
obraz 3d dużo fajniejszy, efektowniejszy
moc ustawień tv,
smart tv wraz z pilotem dodatkowych bajer,
dzwięk o niebo lepszy,(tamten panas pod względem dzwięku był żałosny jak można w tv za 4k taki dzwięk zrobić !!!
odtwarzacz multimedialny czyta WSZYSTKO (nawet komp mi jednego fimu nie widział a tu zero problemów) panasonic tu też dużo gorzej wypadał
napisy do filmów wyraźne duże no i czyta wszystko jak dotąd (panas czytał tylko srt i to na małej czcionce)
dużo lepsza czerń
świetnie współpracuje z samsungiem s4
minimalny clouding (panas miał ogromny)

na minus
wygląd tv w szczególności ramka,
skalowanie obrazu z DVB-t słabe nawet córki lg za 1300zł odbiera ładniej
ciężki jak diabli strach wieszać
część wejść z tyłu tv co stwarza problem przy bliskim powieszeniu do ściany


na remis chyba obraz HD i FULLHD chyba ;) nie jestem aż taki szczegółowy jak dla mnie w obu tv obraz bardzo fajny

zbadam jeszcze kiedyś pobór prądu bo tu panas był mistrzem, przy moich ustawianiach około 40W brał
 

PAKO720

New member
3-3,5m

Kumpel kupił tego samsunga w sobote już za 2750zł hahha, idą święta i sprzęt drożeje, latem był po 2400zł na necie.
 

gidyja

New member
Nie tyle co cena rośnie tylko poprostu jego dostępność spada, a wiadomo towaru mało to cena w górę.

Wytapane z LG-G2
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podobne mam zdanie to kwestia malej ilości tych tv, a przed świętami to często gęsto ceny spadają właśnie żeby ludzi zachęcić do zakupów ..
 

adrianhd

New member
OKI telewizor kupiony, staneło jednak na samsungu 50h6400 cena 2600 (ich cena stale rośnie pewno to reklama na forach)

Opinia tak na szybko po 2 dniach użytkowania
na plus w porównaniu z panasonikiem
obraz 3d dużo fajniejszy, efektowniejszy
moc ustawień tv,
smart tv wraz z pilotem dodatkowych bajer,
dzwięk o niebo lepszy,(tamten panas pod względem dzwięku był żałosny jak można w tv za 4k taki dzwięk zrobić !!!
odtwarzacz multimedialny czyta WSZYSTKO (nawet komp mi jednego fimu nie widział a tu zero problemów) panasonic tu też dużo gorzej wypadał
napisy do filmów wyraźne duże no i czyta wszystko jak dotąd (panas czytał tylko srt i to na małej czcionce)
dużo lepsza czerń
świetnie współpracuje z samsungiem s4
minimalny clouding (panas miał ogromny)

na minus
wygląd tv w szczególności ramka,
skalowanie obrazu z DVB-t słabe nawet córki lg za 1300zł odbiera ładniej
ciężki jak diabli strach wieszać
część wejść z tyłu tv co stwarza problem przy bliskim powieszeniu do ściany


na remis chyba obraz HD i FULLHD chyba ;) nie jestem aż taki szczegółowy jak dla mnie w obu tv obraz bardzo fajny

zbadam jeszcze kiedyś pobór prądu bo tu panas był mistrzem, przy moich ustawianiach około 40W brał

Do jakiego panasa porównałeś?
 
Do góry