Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Edit:
Andi,
Potwierdź - tiviamte ze sklepu andka, Shield i lista z bestm3u?
Który kod i do której zakładki?

To gosc nie wie co mowi 😉 gwarantuję ze zadziala. Cokolwiek XC znaczy 😂

To bylby jaja, bo miałem burzliwą gadkę z gościem.

Xtream Code - czyli dane które wklepujesz do Tivimate
Podobnie jest z listą M3U, ale ok.

Czyli masz Tivimate z Andka i jak rozumiem, wszystko działa.
Gdzie zatem wpisywałeś dane i które to były?

Ten pierwszy link "default" ze strony wklepałeś do Tivimate?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dajcie znać ile jest tam kanałów 4K,bo potrzebuję jak najwięcej ;)

Polish_20221213_230845673.png
 
Ostatnia edycja:

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
iSat to tylko polskie kanały + vod (filmy i seriale) Nie wiem czy jakikolwiek nadają w 4K 😉 sam nie korzystam ale mam dwoje znajomych którzy maja od nich iptv już od początku. Pewnie ze 3 lata pykło 😊
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup i daj znać, czy wbijesz dane do tivimate na Shieldzie, bo tu się nie dowiesz ; )
Obsługa na tej stronie, to już osobny temat.
Gość który tam odpisuje (Polak), to prymityw rodem spod budki z piwem. Wkleiłbym tu całą korespondencję, ale szkoda czasu na takich chwastów. Pomijając już tą żenadę, to żadnym linkiem dostępu nie dało się uruchomić na Tivimate i gość to potwierdził, dopiero jakieś jego proponowane aplikacje do pobrania obsługują. W ciągu tygodnia miałem kilkunastu dostawców na testy i w każdym jednym wypadku pełna kultura i profeska, bez względu czy dzialalo dobrze, tutaj zonk, dopiero po chwili się okazało, że Polak... zbieg okoliczności? Niemniej, dalej nie wiadomo, czy działa na ściągniętej apce ze sklepu googla.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pakiet iSat za 12 € ma polskie + golasy + vod. Smieszny vod bo 720p z bitrate 1.5mbps...
Tak przynajmiej bylo rok temu jak mi antene z dachu urwalo zimą i wzialem na miesiac od nich. Jakosc super! Cena mi nie bardzo odpowiada 😉
Uruchomilem to w kodi z listy m3u. Jesli uruchomilem z kodi pobierając liste to znaczy że w tivimate tez pójdzie 😜
Gosc z ktorym rozmawiales zapewne byl tak nie ogarniety ze nawet nie wiedzial ze liste mozna pobrac....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam miałem miłą obsługę i nawet dostałem rabat :grin:;-)
Te 6 dyszek/miesiąc,to już podobie,jak w oficjalnych pakietach... :wink:
 
Ostatnia edycja:

MAKOL72

New member
Kup i daj znać, czy wbijesz dane do tivimate na Shieldzie, bo tu się nie dowiesz ; )
Obsługa na tej stronie, to już osobny temat.
Gość który tam odpisuje (Polak), to prymityw rodem spod budki z piwem. Wkleiłbym tu całą korespondencję, ale szkoda czasu na takich chwastów. Pomijając już tą żenadę, to żadnym linkiem dostępu nie dało się uruchomić na Tivimate i gość to potwierdził, dopiero jakieś jego proponowane aplikacje do pobrania obsługują. W ciągu tygodnia miałem kilkunastu dostawców na testy i w każdym jednym wypadku pełna kultura i profeska, bez względu czy dzialalo dobrze, tutaj zonk, dopiero po chwili się okazało, że Polak... zbieg okoliczności? Niemniej, dalej nie wiadomo, czy działa na ściągniętej apce ze sklepu googla.
U mnie na Shield Tivimate lista śmiga ale powinno według opisu być 7 dni archiwum niestety u mnie nie działa archiwum ☹️
 
Do góry