Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pewnie masz rację, chociaż użytkowałem przez chwilę HTC i mega mnie to drażniło. S8 nie kupie bo nie wniesie raczej nic nowego względem S7 Edge poza troszkę dłuższym ekranem kosztem klawisza home. Armanig chyba będzie testował to zobaczymy czy to ''coś nowego''
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czuję się w obowiązku wycofać moją "rekomendacje" kabla magnetycznego (do ładowania).
Dziś tak się nagrzała końcówka (po zaledwie 15min.), że przyjarało lekko łóżko, a cycek który jest wpięty w słuchawkę zaczął się topić (środkowa część w metalowej obudowie).

Rozgrzała się na tyle, że nie dało się dotknąć. Dosłownie.
Jeszcze trochę i by się zajarała chałupa.
Naturalnie sam proces ładowania jest już niemożliwy (piny nie stykają po zdeformowaniu drugiej części)

Także takie kwiatki. Zadziwiające jest to, że raz działa normalnie, a innym razem topią się elementy. Czarna magia.
 

kuba378

Active member
Ale który kabel, bo testowałeś ich chyba kilka? Podaj nazwę.

Ja mam Wskena i nie wiem czy gaśnice z samochodu przynieść? :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Macie już wersję Androida 7.0?
Mam mieszane uczucia, jakiś dziwny graficznie ten system, w poprzedniej wersji było przejrzyściej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja jeszcze nie mam.Parę dni temu dostałem info o aktualizacji,jednak okazało się,że jest to kolejna,już z siódma "poprawka" wersji 6.0.1 :wink:
 

enocyl

Banned
Ja dostałem kilka dni temu info o aktualizacji do 7.0 w S7E. Póki co nie instalowałem. Dobrze mi jest na obecnym systemie. Telefon potrzebuję do pracy i nie wyobrażam sobie jakiś błędów, dlatego z updatem się wstrzymam kilka tygodni :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wiem jeszcze, rano pobrałem, ocenię za kilka dnia.
Jeszcze się nie zawiesił, wiec może będzie dobrze ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie była jakaś większa aktualizacja parę dni temu (ponad 300mb), myślałem, że to właśnie 7.0, ale zmian żadnych nie widzę (po za tym, że telefon by się zajarał - może to przez tą aktualizację?), a wersja Andka dalej 6.0.1.
 

Henry

Active member
Bez reklam
To co zauważyłem, to zniknął Smart manager, do czyszczenia RAMu i zamykania aplikacji trzeba było się dostać z poziomu ustawień aplikacji i przerzucić na pulpit skrót, który nazywa się Konserwacja urządzenia.
Zmieniła się także czcionka, musiałem raz jeszcze pobierać Język angielski do pisania wiadomości,
jest zmieniony interfejs aparatu, widok ikon, inaczej wygląda grafika poczty, wiadomości, "dzwonienia".
Trzeba się na nowo przyzwyczajać ;)
To na razie tyle...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale lepciej jest czy gorzej? Pamiętam jak kiedyś w Andku zmienili czarną szatę kontaktów na białą, no i to była porażka, która zresztą trwa do dzisiaj.
Miejmy nadzieje, że nie będzie podobnych i drastycznych akcentów.
Zresztą to forum też było kiedyś czarne - idealne na nocne posiedzenia, ale mniejsza już z tym.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Białe tło w kontaktach zostało, znacznie pogorszyło się wybieranie rodzaju połączenia, w poprzedniej wersji ikonki były większe, przez co np. w samochodzie łatwiej było wykonać własciwe połączenia
Teraz wygląda to tak:
- w kontaktach:
s72.jpg
- w ostatnich połączeniach
s72.jpg
 

Attachments

  • s7.jpg
    s7.jpg
    18,1 KB · Wyś: 21

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gorzej to wygląda, rzekłbym biednie. No i co to za paski po bokach?
Coś Ty tam nakleił na ten telefon :D
 
Do góry