Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Sansei6

Member
Bez reklam
Czy dowiem się coś od was o CAT S60, ktoś dotykał, widział, ma mozliwość podejrzenia u siebie? Czy faktycznie takie słabe zdjęcia robi. Ja porównuję do mojego starego HTC One S, więc chyba gorzej nie będzie, choć mój HTC robi całkiem niezłe zdjecia jak ustawię.
 

werf

Active member
Bez reklam
To mnie zaciekawiłeś tym CAT,świat staje na głowie Caterpillar produkuje(branduje) smartfony : ) Trzeba przyznać że solidnie wygląda no i termowizja.
Ciekaw jestem czy do nie go też można sobie szkło hartowane na ekran kupić ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co sądzicie o Samsung S8 ?? Tandetnie jakoś wygląda

https://www.tabletowo.pl/2017/03/07/w-chinach-juz-mozna-dostac-podroby-samsunga-galaxy-s8/

Ktoś użytkował z was Sony Z5 Premium ?? dobry sprzęt??Co polecacie z Ekraniem 5,5 cala rozdzielczść Full hd

Nic nadzwyczajnego w porównaniu do S6 czy S7.
Już widzę jak lecą wszyscy i wymieniają z S7 Edge na S8 Edge.
Chociaż Pakolo ponoć złożył już preorder ;)

Z 5.5 ja polecam właśnie S7 Edge. Sam wyświetlacz już robi robotę.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ciekawy głośnik bezprzewodowy, ciekawe jak to w powietrzu się unosi.Podstawa to subwoofer..

[YouTube]OoTs9ZrTOhU[/YouTube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Chociaż Pakolo ponoć złożył już preorder ;)

Pakolo jest mega zadowolony z S7 Edge!
Poza tym brak home go wyklucza, ale oczywiście jak się pojawi to rzucę na niego okiem bo coś mi podpowiada, że Samsung raczej już tego klawisza nie przywróci, chociaż zdarzało się już im coś zabierać by w następnym to przywrócić:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trend jest na zwiększanie powierzchni ekranu, więc o "home" można zapomnieć. Następny (S9) pewnie zjedzie z ekranem do samego dołu i tak zakończy się długi żywot czegoś co ja osobiście najbardziej cenie.
Zobaczymy jak w łapskach sprawdzi się S8, no i ciekawy jestem opinii zwolenników "home".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A słyszeliście że ten Gość co Wiedźmina finansuje ma zabrać się za zrobienie smartfona ale ma być mega drogi i podobno "najzdrowszym na świecie ma być smartfonem dla ludzkiego organizmu ) :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Trend jest na zwiększanie powierzchni ekranu, więc o "home" można zapomnieć. Następny (S9) pewnie zjedzie z ekranem do samego dołu i tak zakończy się długi żywot czegoś co ja osobiście najbardziej cenie.
Zobaczymy jak w łapskach sprawdzi się S8, no i ciekawy jestem opinii zwolenników "home".

iphone-8-concept-15.jpg



w te klimaty będą iść.Mi odpowiada wizualnie
iPhone-8-Concept-Creator-2016-3.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
czytnik linii papilarnych obok aparatu - wszystko wyjaśnia - skanujesz paluch i jednocześnie przecierasz obiektyw paluchem ponownie go brudząc :D
Nie ma bata, S8 nie biorę w przyszłym roku. S7 lub zmieniam markę.
 

werf

Active member
Bez reklam
Dla zwolenników przycisku home Samsung będzie dodawał coś w tym stylu na kabelek lub opcja lux bluetooth.
Ostatecznej wizualizacji jeszcze nie ma : )
 

Attachments

  • 5684314200_1310855680.jpg
    5684314200_1310855680.jpg
    12,9 KB · Wyś: 45

enocyl

Banned
Z tego co czytam to S8 nie będzie miało nic co by mnie skłoniło do wymiany. Liczyłem na jakąś mega baterie w tym telefonie, ale się nie zapowiada...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
enocyl
Nie wiem jaki masz teraz telefon, ale przy serii Galaxy można założyć wymianę spokojnie co 2 albo nawet 3 lata:D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja wymieniałem po kolei, aż zatrzymałem się na S4 z którego przeskoczyłem na S7 Edge, przynajmniej odczułem ten skok jakościowy. Aktualnie nie myślę o zmianie, na pewno nie na S8, ale od ładowania indukcyjnego bateria faktycznie traci żywotność.
 
Do góry