Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Henry

Active member
Bez reklam
To jest dodatkowe szkło, niestety już nie robią na cały ekran, bo od S6 nie jest on już idealnie płaski.
Zawsze to dodatkowa ochrona, to telefon do roboty, a na pajączkach średnio się pracuje ;)
Już się przyzwyczaiłem, nawet nie zwracam na to uwagi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cieniutko.
Henry, mam pytanko.
Czy jesteś w stanie odfiltrować połączenia, osobno odebrane, osobno wykonane, itd.? W 4, 5 była taka możliwość, w 6 już nie. Jak jest w 7?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Mam telefon z Gorilla glass 3 od 3 lat i spadał tyle razy, do tego mam go cały czas w pracy gdzie są wióry metalowe, nosze go czasem z kluczami w kieszeni i szło wygląda niemal idealnie, są delikatne ryski ale to normalne po 3 latach użytkowania telefonu, dodatkowo lepiej wygląda niż z jakimś czymś przyklejonym na ekran. Dla mnie nie opłaca się szpecić telefonu takim czymś w dobie GG.
 

Henry

Active member
Bez reklam
To może nie widziałeś co się dzieje jak GG zaliczy kontakt z asfaltem przy 40km/h.
Każdy robi jak uważa, dla jednego szpeci, dla drugiego chroni, a na rower nie mam zamiaru kupować innego telefonu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam telefon z Gorilla glass 3 od 3 lat i spadał tyle razy, do tego mam go cały czas w pracy gdzie są wióry metalowe, nosze go czasem z kluczami w kieszeni i szło wygląda niemal idealnie, są delikatne ryski ale to normalne po 3 latach użytkowania telefonu, dodatkowo lepiej wygląda niż z jakimś czymś przyklejonym na ekran. Dla mnie nie opłaca się szpecić telefonu takim czymś w dobie GG.

Też nie lubię tych folijek,pokrowców i kondomów :wink:
 

Dubek

Member
Bez reklam
To może nie widziałeś co się dzieje jak GG zaliczy kontakt z asfaltem przy 40km/h.
Każdy robi jak uważa, dla jednego szpeci, dla drugiego chroni, a na rower nie mam zamiaru kupować innego telefonu.

Przy 40km/h ekranu nie uchroni ani GG ani folia ani szkło hartowane więc nie ma o czym dyskutować.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mam telefon z Gorilla glass 3 od 3 lat i spadał tyle razy, do tego mam go cały czas w pracy gdzie są wióry metalowe, .....

To masz farta mi moj Galaxy s5 GG3 wypadl z kieszeni jak wysiadalem z auta i pekl wyswietlacz. Fart/nie Fart mam tel ubezpieczony to wymienili obudowe na nowa.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Macie już wersję Androida 7.0?
Mam mieszane uczucia, jakiś dziwny graficznie ten system, w poprzedniej wersji było przejrzyściej.
Macie, używacie i jest dobrze.
Nowy interface - kwestia 2 dni przyzwyczajenia.
Z nowości Wifi Calling fajna sprawa...

wydziergane na szydełku...
 
Do góry