Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jasne ;) To będzie dobry weekend. Piątek pato MMA, a w sobotę Janek z Adesanya. Mam nadzieję, że skończy jak Rockhold, bo tak samo nie docenia Janka. Jak JJ był mistrzem to tylko przebąkiwał, że pójdzie kategorie wyżej, ale nie "teraz", a za kilka lat, a tu nagle zachciało mu się drugiego pasa, bo uważa Janka za łatwy cel. Janek jest w sztosie teraz i z rozpędu się po nim przejedzie :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A widziałeś wczorajszą walkę Overeema ?
[youtube]fnV1p_7Z5Lo[/youtube]

A niee,to jakaś inna była ;)
Swoją drogą,muszę sobie odświeżyć stare walki K-1 (oglądało się kiedyś na Eurosporcie) :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Marcin el pizdosteron Najman dokonał niemożliwego. Zorganizował galę pożegnalną, wybrał sobie przeciwnika z którym nie mógł przegrać i... przegrał :D Idealne zakończenie "kariery" człowieka, który sprzedał swój honor i wizerunek dla fejmu. Etykieta chłopca do bicia ciążyła na nim od dawna, ale teraz przeszedł samego siebie.

Armani pewnie smutny ;D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dla fejmu, a dla kasy. Nie wiem ile zarobił, ale pewnie na mieszkanie wpadło, zresztą gdzieś mówił, że dla córki będzie. Większość dzisiejszych celebrytów, to zwyczajne prostytutki, ten przynajmniej daje się obijać i gimbazie daje radochę. Taki obrał sposób na zarabianie kasy i szczerze mówiąc, g... mnie to obchodzi ; )
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Dla niego widocznie nie.
Ma to totalnie gdzieś. Ewentualnie rodzinka może to odczuwać negatywnie. Albo i nie. Przecież ich nie znamy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ale trochę lipa ja Cię wytykają palcami na ulicy ;)
O to właśnie chodzi. Jest wyśmiewany nie tylko w internecie, ale i na ulicy. Jeżeli chodzi o kasę to cały czas wiszą jego długi na sprzedaż. Gość to zwykły krętacz i oszust, a do tego mega ci*a. Już jako "bokser" wyprowadzał ciosy mrużąc oczy, a po przyjęciu paru sztuk poddawał się. Po Fame MMA nawet jego najwięksi obrońcy mają z niego bekę :D Niech sobie żyje w dostatku do końca życia, mi z portfela nie zabrał, ale co to za życie? Idziesz do restauracji z żoną, a tu ludzie obok z ciebie śmieszkuja. Minie trochę czasu zanim najmanowy kurz opadnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bójka taka,że prawie głowy poodcinane ;-)
[youtube]GqroS94NB9U[/youtube]



[youtube]ocHZuDiq2pU[/youtube]


Edit :
Dobry komentarz z kaloryferem na czole u Pudziana :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry