Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Same McGregory tam : )
Swoją drogą:

]

To ze jakas Dziewczyna gada zle o facetach to nie jest "Influacerka". One machaja tylkami i robia czelendze. Czasem cos zareklamuja dla kasy xD

To co podales to przyklad dzisiejszej "Mody Bycia Feministka". I tyczy sie to tak samo tych starych prukiew pokroju Marty L.


Armanig powiem ci cos. Starzejemy sie, nie ogarniamy swiata wirtualnego. My bylismy tymi normalnymi dzieciakami co pili %% w wieku 15 lat, chodzili na jume do sasiada, swirowali motorkami bez prawka na polnej, czy palili fajki za blokiem.

Te nowe pokolenie za to kreci tylkiem.

Moj kuzyn, gowniarz, nagrywa gierki na youtuba. To on placi wiekszy podatek dochodowy niz ja zarabiam. Takie czasy nastaly. Mustang w wieku 20 lat juz kupiony. Tylko pozazdroscic pomysla i umiejetnosci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko się zgadza Lolo.
Wrzuciłem w wyszukiwarkę tą Nastu czy jak jej tam i wyskoczyła jakaś instagramerka, więc skojarzyło mi się od razu z Dzikim Trenerem.
Nie wiem co ona robi i mało mnie obchodzi jakaś siksa, ale większość dziś świeci tyłkiem, ale być może ona porządna, hie...hie ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie, nie nie nie....


Kolejna ostatnia walka el tosterona. I to jeszcze z kim? I to jeszcze na jakich zasadach.Ja pierdziu...

Najman wraca do klatki!
"El Testosteron" postanowił zaakceptować szalone warunki Jacka Murańskiego. Tym samym... celebryta wraca do klatki. Z tego powodu zamieścił w sieci wulgarne wideo. Serwis "mma.pl" informuje, że do walki miałoby dojść na gali MMA VIP. Niewykluczone, że byłaby to już trzecia edycja, która planowana jest tuż po wakacjach.

"No i widzisz Murański, zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw między rundami. Akurat ten postulat twój wydaje się nietrafiony, ponieważ dostaniesz wpie**** maksymalnie w dwie minuty."


Ile moze byc ostatnich walk???
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Póki na tym zarabia to będzie wracał :D Nie ma nic do stracenia, ostatnie słowo, honor itd. dla niego nie istnieją... Nie ma też znaczenia w jakiej formułe będą walczyć, może być na miecze. Najman i tak wyjdzie bez szwanku po odklepie po jednym ciosie. Nie miał charakteru do walki nigdy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i pomyśleć, gdyby nie to całe Fejm MMA, to całe to podziemie zgniłoby w odmętach niezauważone, a tak? Wypromowane jeszcze bardziej. Biznesowo strzał w dziesiątkę, wiedzieli co robią, ale społecznie to szkoda gadać.

Dobrze, że jeszcze mamy "Kanał Sportowy", Borka, Stanowskiego itp...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakby Najman sie spoznil 2 minuty sa swoja walke to by bylo juz po walce.... bo dluzej nie trwala.
Boniek mu pocisnal xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nganou 1.0 był do porobienia, cepy na oślep, brak zapasów, zresztą Stipe pokazał jak go ogarnąć. Nganou 2.0 z zapasami i lepszym kardio, nie podpalający się to już wyższa liga. Nie wiem czy ktoś go porobi obecnie. JJ nie walczył już ponad 1,5 roku. Pewnie większe szanse są na to, że nigdy nie zawalczy w ciężkiej niż zobaczymy walkę JJ vs Nganou.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cóż to, Mayweather walczy z Loganem (?)
Właśnie widzę transmisję ważenia live na YT.
Trzeba będzie oglądnąć walkę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Obejrzałem. Zaskoczenia nie było. Jego brat teraz canelo wyzywa do walki :D Floyd walczy zachowawczo i mocno defensywnie, a canelo to obecnie czołg z naturalną wagą~80kg. Do tego bije bardzo mocno i myślę, że skończyłoby się ciężkim nokautem. Zresztą nie ma co myśleć, bo tej walki nie będzie i tak.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem tej walki ;)
Eddie-Hall-Thor-Bjornsson-Boxing-Poster.jpg


Kołecki mocny...
[youtube]zXPTvvAilrU[/youtube]
 
Do góry