Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja tam też uważam, że o Najmanie nie warto gadać. Ale z całym szacunkiem tu przynajmniej coś się dzieje. Np w KSW często nudy. Z drugiej strony oglądam przy okazji. Więc nie narzekam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zależy kto czego szuka. Mnie interesuje sport i to też nie każdy, bo osobiście jestem fanem boksu.
W "normalnych" federacjach, mimo wszystko, większość, to prawdziwi sportowcy, ludzi którzy tym żyją od najmłodszych lat, a że zdarzają się i tutaj świry, to normalne. To jest przy okazji bycia sportowcem, a nie zamiast.

Fame to typowy freak, czyli cyrk na kółkach, to zazwyczaj jutuberzy, którzy czymś zasłynęli, a na pewno nie osiągnięciami sportowymi. Zazwyczaj patologicznym zachowaniem.
Warunek, musi mieć rzesze "subów" i fanów. Bo to jest gwarancja oglądalności, a co za tym idzie kasy dla właścicieli.

Jakiś karzeł, gruby który lał matkę, laska która daje na lewo i prawo.
No rewelacja.


Ja tam się cieszę,że jest ktoś taki jak Najman :D

Stanowski z Kanału Sportowego też się cieszy, nawet relacjonowali walkę Najmana ; )

W ogóle, zdarza mi się oglądać kanał, nawet nie dla samego sportu, co dla dyskusji.
Lubię Borka, ma bardzo spoko podejście do różnych tematów.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam

A kto jest wzorcem w sporcie MMA?

Moze McGregor? Taki sam Famemma jak nie gorszy.

Nasza Dzoanna? Pokazala sie z najlepszej strony przed walka z chinka i wczesniej zreszta tez.

Tyson? Khabib?
Wszystkim im odpierdziela na punkcie slawy, bez wyjatkow.

Ludzie od wszechczasow chca "chleba i Igrzysk".
Mnie tam Famme MMA przypadl do gustu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ludzie od wszechczasow chca "chleba i Igrzysk".

Mnie tam Famme MMA przypadl do gustu.

Kiedyś się śmiałem z Fame MMA, a teraz oglądam każdą galę :D Tylko ostatnio za dużo "sportu" a za mało patologi i freaków ;D Powinno być więcej dziwnych walk jak ta z karłem. Jak chce obejrzeć sportowe MMA to oglądam UFC, nawet nie KSW bo organizacja, która nie robi testów antydopingowych jest dla mnie pół sportowa ;) Zresztą mamy przykład podwójnego mistrza KSW, który przegrał w debiucie UFC z gościem, który chyba nawet nie był w rankingu. Widać olbrzymią różnicę klas między tymi federacjami.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
BOKS wg Najmana :)

Tu kamery fajnie pokazaly jak to, podobno trener Najmana sie bronil przed tym ze Kasjo chcial go kopnac w brode....
Mam nadziejie ze taki debil dostanie wyrok do odsiatki.

[youtube]Q1xeV2SNcbQ[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
"Klul" nadal chce walczyc :)


"Marcin Najman którego ostatnia walka na gali FAME MMA 8 z „Donem Kasjo” zakończyła się skandalem i bójką w klatce, zapowiedział, że planuje stoczyć kolejną pożegnalną walkę w karierze. Niewykluczone że jej ogłoszenia możemy się spodziewać już w najbliższą sobotę:"
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ale inni są przeciwni. Ktoś tam chce odejść z federacji jak Najman będzie walczyć. Zobaczymy co wyjdzie z tego.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
"Klul" nadal chce walczyc :)


"Marcin Najman którego ostatnia walka na gali FAME MMA 8 z „Donem Kasjo” zakończyła się skandalem i bójką w klatce, zapowiedział, że planuje stoczyć kolejną pożegnalną walkę w karierze. Niewykluczone że jej ogłoszenia możemy się spodziewać już w najbliższą sobotę:"

Ja bym mu polecił zawalczyć z "ostrym cieniem mgły" - miałby jakieś szanse :razz:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
w6g1jj5u.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Marcin Najman ogłosił rywala w swojej pożegnalnej walce, którą stoczy w przyszłym roku. 13 lutego na gali MMA-VIP jego przeciwnikiem będzie Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

EpNHfZgW4AEzM21



Kto bedzie ogladal? :) :) :) :) :) :) :)


Tak wszyscy klepia tego najmana, moze nastepna walke skitralibysmy Najmana z Piramida xX
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sam by klepał,nawet nie musiałbym go dotykać :D

Zazwyczaj nie oglądam Boxdela,ale dziadek mnie zaciekawił :wink:
[youtube]hMzZVyqJ6XY[/youtube]
 
Do góry