Przedstawiamy perły CES 2013 - Panasonic ZT60

play007

New member
Bez reklam
Play bez urazy ale nie masz pojęcia na co patrzeć nawet jeśli chodzi o obraz . Mogę się założyć że jak bym do Ciebie wpadł i pokazał Ci co i jak zmieniłbyś zdanie . Czerń na Twoim telewizorze nigdy ie dorówna w szczegółach mojemu Panasonicowi . Jest to czerń sztuczna . W pewnych scenach nie dojrzysz wogole szczegułów . Ale mniejsza . Twoje argumenty cenowe mnie rozśmieszają wręcz . Tym potwierdzasz że jesteś zupełnym laikiem nic więcej . Jak tak iść Twoją retoryką amatora to jaki kolwiek telewizor Loewe co kosztuje tyle co Twoje 3 Philipsy powinien miażdżyć wszystko jakością obrazu , a Loewe się nawet nie zbliża do tych najlepszych . Owszem wykonanie obudowy i kolorystyka tak ale nie obraz to po pierwsze . Po drugie nie chwal się ceną Twojego grata , bo znowu jak tak chcesz porównać to na drugim forum się sam chwaliłeś że dałeś coś około 9000 zł za niego w jakiejś promocji czy za pk jakieś . Więc wiedz że mój Panasonic jest droższy od Twojego tv bo ja dałem za niego równe 9800 zł . :) Więc zero jak zwykle retoryki w Twoich postach poza mam i dlatego mam najlepszy . Taka prawda . Nie obrażając Cię ale nie masz nawet podstawowej wiedzy jak tv działają itd . Czepiłeś się tego Philipsa jak by to była góra złota . Zobaczymy czy zanim będzie miał rok nie zepsuje sie do tego czasu albo sam sie nie zacznie przełaczać z przez wiecznie nie dopracowane oprogramowanie . Panasonika ma wiecej ludzi bo jak ktoś się zna a do tego nie ma zamiaru przepłacać to nigdy nie weźmie LCD jak jest kinomanem . Bo LCD się do tego nie nadawał , nie nadaje i nigdy nie będzie nadawał . Pozdrawiam i bez urazy. I wierz mi że jakby ten Philips chociaż mógł się porównać z moim Panasem już by zamiast niego stał na stoliku lub wisiał na ścianie u mnie .

szczegułów?wogóle?
Według Ciebie nawet plazma lg za 1500 pln ma lepszy obraz niż najlepsze lcd led.Takie masz pojęcie w tej dziedzinie.
Jedynie co dostrzegam w Twoich wypowiedziach to błędy ortograficzne i spore braki w wykształceniu.
Ceny porównujemy z tymi sklepowymi a nie z takimi jakie zapłacili forumowicze.Panasonic kosztuje 7k a Philips 14k .I tego nie zmienisz.Sprzedaj ten złom za 4-5 k może ktoś kupi i uwolnisz się od tej firmy bo z Twoich postów wynika że tv zmieniasz co rok.Tak bardzo Cię zawodzi.
Eisa przyznała Philipsowi nagrodę jako najlepszemu ekranowi lcd w 2012 a nie żadnemu Loewe:
http://tech.wp.pl/gid,14847947,img,...ze-sprzety-Audio-Video-w-Europie,galeria.html
a według Was on nie nadaje się do filmów tylko jako ekran do komputera?

POzdrawiam i finish.
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Ok koledzy spokojnie bez nerwów !.Po pierwsze czerń lepsza na LCD od plazmy Vt 50 ? .Dobry dowcip .Po drugie poczekajmy na testy nowych plazm i potem bedziemy pisać.Bo teraz to sie robi syf w temacie.Pozdrawiam.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Ok koledzy spokojnie bez nerwów !.Po pierwsze czerń lepsza na LCD od plazmy Vt 50 ? .Dobry dowcip .Po drugie poczekajmy na testy nowych plazm i potem bedziemy pisać.Bo teraz to sie robi syf w temacie.Pozdrawiam.
Fakt zrobiło się podle,:x najszybciej przetestuje zt60 brytyjski portal-AvForums.uk, ale pewnie za min 2 miesiące.Poza tym na 99,9% jestem pewien że pobije KURO ! ale zaraz LED-owcy pokażą swoje pazurki.:lol:
 

play007

New member
Bez reklam
Ok koledzy spokojnie bez nerwów !.Po pierwsze czerń lepsza na LCD od plazmy Vt 50 ? .Dobry dowcip .Po drugie poczekajmy na testy nowych plazm i potem bedziemy pisać.Bo teraz to sie robi syf w temacie.Pozdrawiam.

Czerń na led Philipsa 9607 jest lepsza nie tylko od Vt50 bo to proste jak 2+2 tylko nawet od Kuro.Poczytaj testy na konkurencyjnym forum jak i tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...-czyli-plazma-pioneera-znalazla-wreszcie.html
Panasonic w kwestii czerni i kontrastu to bubel przy Philipsie.
Przy Peterce ciężko utrzymać nerwy na wodzy.
 

play007

New member
Bez reklam
Fakt zrobiło się podle,:x najszybciej przetestuje zt60 brytyjski portal-AvForums.uk, ale pewnie za min 2 miesiące.Poza tym na 99,9% jestem pewien że pobije KURO ! ale zaraz LED-owcy pokażą swoje pazurki.:lol:

No właśnie Roman może lepiej zmieńmy poziom dyskusji.Zobacz co Pan Peterka robił na wątku o Led Philips 9607.Nawet nie widział tego ekranu a wypisuje bzdury jako jedyny słuszny maniak tv.Tylko on ma rację absolutną .Milioner co kupuje tv co kilka miesięcy.I bardzo elokwentny i kulturalny.
Niech pobije zt60 i kuro i wszystkie ledy .Życzę Ci tego.Nikt z nas nie widział tego tv.Ja nie kupię plazmy mimo że bardzo ładny obraz wieczorem z powodu innych wad.Led jest bardziej uniwersalny.
Wolisz Roman plazmy.Proszę bardzo ale po co naśmiewać się z jakości leda którego się nie widziało i który kosztuje 14k tyle co kilka tanich plazm.Wolisz ledy.Proszę bardzo ,to po co ostro atakować plazmy.Mój sąsiad ma plazmę Panasa(seria Vt20) sprzed 3 lat i nawet nie próbuje jej porównywać do mojego leda.
Peterka kocha dym i ogień bo zjadł wszystkie rozumy.Nawet Pan Kiki nie wie co pisze bo Peterka to w pigułce monopol na rację i wiedzę .Nie pozwolę się każdemu bezpodstawnie atakować.Jedynie czego życzę Panu Peterce to na gwiazdkę słownik ortograficzny bo tak to nawet nie pisze moja córka.To nie jest forum polityczne a zachowujemy sie nawzajem jak Niesiołowski, Palikot i inne oszołomy tego kraju .Nauczmy sie słuchać i rozmawiać.
Zjadł wszystkie rozumy i wszystkich poucza.Dla mnie nawet jak ktoś próbuje być merytoryczny a nie umie pisać w języku polskim jest niewiarygodny niezależnie ile ma lat.Jedynie co wiem o nim to to że kupuje co rok kolejną plazmę Panasonica bo jest tak bardzo zadowolony z poprzedniej.I dla niego nie ma znaczenia to czy plazma kosztuje 20 czy 15 k.
Pan Peterka na bank jest młodszy ode mnie.Zwracajmy się z szacunkiem do siebie a nie jak ostatnie niewychowane dresy.Pozdrawiam

Piszecie że lcd traci szczegóływ tv a wszyscy korzystacie z komputerów i laptopów czy tabletów patrząc w lcd.I wtedy widzicie te szczegóły?
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
play007 - " Widocznie Philips Toshiba Sony i Sharp nie robią tv do filmów bo dawno zrezygnowali z takiego wynalazku poprzedniej epoki jak plazma.plazma jest tak ostra jak polsilver z prl. " -------- Ty jakis Jehowy jestes jak wierzysz w to co sam wypisujesz ! Kazdy na tym forum wie i sie zgodzi bez wzgl na to jakiej technologii zwolennikiem jest , ze jedynie Plazma jest w stanie wygenerowac najbardziej realny naturalny obraz zachowujac przy tym najlepsze z mozliwych wierne odwzorowanie kolorów a o to wlasnie w tym wszystkich chodzi !.Przez kilka latek prym w jakosci wiodlo Kuro . Dlaczego wiec Pioneer postawil na pdp a nie Lcd ?! Odp masz wyzej .Nie odnosze sie do porownań Philipsa 9607 z Vt50 bo nie to mnie zapalilo pod oko .Plazma jako technologia sama w sobie jest w stanie jako jedyna wygenerowac najlepszy obraz -czern i cala reszte ,ma defekty w postaci powidoków ' szarej bieli ...tyle tylko ze ma sie to nijak do tego co prezentuje uwielbiana technologia przez Ciebie. Skumaj ze zaden Lcd nie jest w stanie tak realnie odtworzyc naturalnego obrazu jak pdp i mowa tu rowniez o Philipsie .Podkreslam ze chodzi mi o jak najbardziej wierne odtworzenie obrazu . To tak na szybko bo nie bardzo mi sie chce wnikliwie rozczulac rozpisywac , nie ma nad czym , nie opyla sie ! Sa ciekawsze rzeczy takie jak np. Australian Open :d
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
No właśnie Roman może lepiej zmieńmy poziom dyskusji.Zobacz co Pan Peterka robił na wątku o Led Philips 9607.Nawet nie widział tego ekranu a wypisuje bzdury jako jedyny słuszny maniak tv.Tylko on ma rację absolutną .Milioner co kupuje tv co kilka miesięcy.I bardzo elokwentny i kulturalny.
Niech pobije zt60 i kuro i wszystkie ledy .Życzę Ci tego.Nikt z nas nie widział tego tv.Ja nie kupię plazmy mimo że bardzo ładny obraz wieczorem z powodu innych wad.Led jest bardziej uniwersalny.
Wolisz Roman plazmy.Proszę bardzo ale po co naśmiewać się z jakości leda którego się nie widziało i który kosztuje 14k tyle co kilka tanich plazm.Wolisz ledy.Proszę bardzo ,to po co ostro atakować plazmy.Mój sąsiad ma plazmę Panasa(seria Vt20) sprzed 3 lat i nawet nie próbuje jej porównywać do mojego leda.
Peterka kocha dym i ogień bo zjadł wszystkie rozumy.Nawet Pan Kiki nie wie co pisze bo Peterka to w pigułce monopol na rację i wiedzę .Nie pozwolę się każdemu bezpodstawnie atakować.Jedynie czego życzę Panu Peterce to na gwiazdkę słownik ortograficzny bo tak to nawet nie pisze moja córka.To nie jest forum polityczne a zachowujemy sie nawzajem jak Niesiołowski, Palikot i inne oszołomy tego kraju .Nauczmy sie słuchać i rozmawiać.
Zjadł wszystkie rozumy i wszystkich poucza.Dla mnie nawet jak ktoś próbuje być merytoryczny a nie umie pisać w języku polskim jest niewiarygodny niezależnie ile ma lat.Jedynie co wiem o nim to to że kupuje co rok kolejną plazmę Panasonica bo jest tak bardzo zadowolony z poprzedniej.I dla niego nie ma znaczenia to czy plazma kosztuje 20 czy 15 k.
Pan Peterka na bank jest młodszy ode mnie.Zwracajmy się z szacunkiem do siebie a nie jak ostatnie niewychowane dresy.Pozdrawiam

Piszecie że lcd traci szczegóływ tv a wszyscy korzystacie z komputerów i laptopów czy tabletów patrząc w lcd.I wtedy widzicie te szczegóły?


Tylko spokojnie i przypominam koledze ze jest EDYTUJ nie pisz proszę posta za postem .Pozdrawiam.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
No właśnie Roman może lepiej zmieńmy poziom dyskusji.Zobacz co Pan Peterka robił na wątku o Led Philips 9607.Nawet nie widział tego ekranu a wypisuje bzdury jako jedyny słuszny maniak tv.Tylko on ma rację absolutną .Milioner co kupuje tv co kilka miesięcy.I bardzo elokwentny i kulturalny.
Niech pobije zt60 i kuro i wszystkie ledy .Życzę Ci tego.Nikt z nas nie widział tego tv.Ja nie kupię plazmy mimo że bardzo ładny obraz wieczorem z powodu innych wad.Led jest bardziej uniwersalny.
Wolisz Roman plazmy.Proszę bardzo ale po co naśmiewać się z jakości leda którego się nie widziało i który kosztuje 14k tyle co kilka tanich plazm.Wolisz ledy.Proszę bardzo ,to po co ostro atakować plazmy.Mój sąsiad ma plazmę Panasa(seria Vt20) sprzed 3 lat i nawet nie próbuje jej porównywać do mojego leda.
Peterka kocha dym i ogień bo zjadł wszystkie rozumy.Nawet Pan Kiki nie wie co pisze bo Peterka to w pigułce monopol na rację i wiedzę .Nie pozwolę się każdemu bezpodstawnie atakować.Jedynie czego życzę Panu Peterce to na gwiazdkę słownik ortograficzny bo tak to nawet nie pisze moja córka.To nie jest forum polityczne a zachowujemy sie nawzajem jak Niesiołowski, Palikot i inne oszołomy tego kraju .Nauczmy sie słuchać i rozmawiać.
Zjadł wszystkie rozumy i wszystkich poucza.Dla mnie nawet jak ktoś próbuje być merytoryczny a nie umie pisać w języku polskim jest niewiarygodny niezależnie ile ma lat.Jedynie co wiem o nim to to że kupuje co rok kolejną plazmę Panasonica bo jest tak bardzo zadowolony z poprzedniej.I dla niego nie ma znaczenia to czy plazma kosztuje 20 czy 15 k.
Pan Peterka na bank jest młodszy ode mnie.Zwracajmy się z szacunkiem do siebie a nie jak ostatnie niewychowane dresy.Pozdrawiam

Piszecie że lcd traci szczegóływ tv a wszyscy korzystacie z komputerów i laptopów czy tabletów patrząc w lcd.I wtedy widzicie te szczegóły?
Najlepiej postaw wieczorem swoje "cudo" i np.VT50 i odpal sceny wieczorne/nocne na tym samym obrazie, a zobaczysz w czym tkwi problem LED-ów:xCiekawe który będzie miał prawdziwą głębie obrazu, o ile wiesz na czym ona polega ? Mimo tego czy w kinie np IMAX masz taką czerń? i to po ciemku widać że jest przeciętna, a jakość obrazu jest referencyjna i najbardziej podobna do plazm!.LCD to obraz ZAMYDLONY, szczególnie dziwna biel.:fool: A już na słabej jakości obrazach co jest u nas normą, Led-y pogarszają go jeszcze bardziej ale skoro wydałeś 14 tyś to najwyraźniej żal ci go krytykować.Ciekawe kiedy OLED będzie w tej cenie co dzisiejsze technologie sporu i problemu ? wtedy będzie spokój.
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Roman 38 , szkoda z nim wchodzić w rozmowe , bo gość nie ma pojęcia o tym co pisze . Jest to jego pewno jeden z pierwszych telewizorów jaki nabył z nowej epoki i nie mając swojego zdania powiela tylko zdanie innych . Nie udowodnisz mu że nie jesteś wielbładem i tyle . Przez takich jak on cała rozmowa zchodzi na bezsensowną pyskówke . Brakuje mu argumentów to wtyka ortografy . Pisze z kompa szybko i odruchowo nawet się nie zastanawiając zabardzo bo liczy sie to co chce przekazać . Ale mniejsza . Tyle co ja miałem w swoim domu do testów telewizorków z najwyższej półki to on nawet na oczy nie widział .Nie może chłopina zrozumieć że jak by ten Philips był lepszy od VT50 to nieważne czy sprzedał bym go za 1000 zł czy za 6000 zł i tak kupił bym tego philipsa . Nie kupie bo do plazmy ma jak każdy LCD jak stąd do nieba . To że sadomasochiści poniecają się tym że Philips ma kontrast lepszy od plazm czy nawet przeciętny LCD , to tylko i wyłacznie w warunkach w których nawet w instrukcji każdego leda nie powinno się ustawiać telewizora . Nikt normalny nie ustawia telewizora naprzeciwko ściany południowej i katuje się próbując pobić siłę promieni słonecznych . Ale taki ktoś jak on myśli że jak Philips ma kontrast lepszy to obraz w takich warunkach ma lepszy . A to bzdura czysta . Jak wywali kontrast tak aby się siłować ze słońcem , to kolory i cała reszta jest tak zniekształcona że to już nie naturalny obraz tylko z kreskówki . Ale chłopina tego nie rozumie i nie zrozumie . Prawdziwe warunki w jakich się powinno i zaleca oglądać każdy telewizor czy to Led czy Plazma to lekki półmrok . A w takich rasowych warunkach nie ma nie było i nię będzie nigdy LCD co się nawet zbliży do jakośći plazmy . Amen . Więcej szkoda czasu poświecaś temu dziwnemu człowiekowi . A co do ZT60 czas pokaże . Pozdrawiam
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Roman 38 , szkoda z nim wchodzić w rozmowe , bo gość nie ma pojęcia o tym co pisze . Jest to jego pewno jeden z pierwszych telewizorów jaki nabył z nowej epoki i nie mając swojego zdania powiela tylko zdanie innych . Nie udowodnisz mu że nie jesteś wielbładem i tyle . Przez takich jak on cała rozmowa zchodzi na bezsensowną pyskówke . Brakuje mu argumentów to wtyka ortografy . Pisze z kompa szybko i odruchowo nawet się nie zastanawiając zabardzo bo liczy sie to co chce przekazać . Ale mniejsza . Tyle co ja miałem w swoim domu do testów telewizorków z najwyższej półki to on nawet na oczy nie widział .Nie może chłopina zrozumieć że jak by ten Philips był lepszy od VT50 to nieważne czy sprzedał bym go za 1000 zł czy za 6000 zł i tak kupił bym tego philipsa . Nie kupie bo do plazmy ma jak każdy LCD jak stąd do nieba . To że sadomasochiści poniecają się tym że Philips ma kontrast lepszy od plazm czy nawet przeciętny LCD , to tylko i wyłacznie w warunkach w których nawet w instrukcji każdego leda nie powinno się ustawiać telewizora . Nikt normalny nie ustawia telewizora naprzeciwko ściany południowej i katuje się próbując pobić siłę promieni słonecznych . Ale taki ktoś jak on myśli że jak Philips ma kontrast lepszy to obraz w takich warunkach ma lepszy . A to bzdura czysta . Jak wywali kontrast tak aby się siłować ze słońcem , to kolory i cała reszta jest tak zniekształcona że to już nie naturalny obraz tylko z kreskówki . Ale chłopina tego nie rozumie i nie zrozumie . Prawdziwe warunki w jakich się powinno i zaleca oglądać każdy telewizor czy to Led czy Plazma to lekki półmrok . A w takich rasowych warunkach nie ma nie było i nię będzie nigdy LCD co się nawet zbliży do jakośći plazmy . Amen . Więcej szkoda czasu poświecaś temu dziwnemu człowiekowi . A co do ZT60 czas pokaże . Pozdrawiam
Co prawda to prawda:D
 

play007

New member
Bez reklam
Najlepiej postaw wieczorem swoje "cudo" i np.VT50 i odpal sceny wieczorne/nocne na tym samym obrazie, a zobaczysz w czym tkwi problem LED-ów:xCiekawe który będzie miał prawdziwą głębie obrazu, o ile wiesz na czym ona polega ? Mimo tego czy w kinie np IMAX masz taką czerń? i to po ciemku widać że jest przeciętna, a jakość obrazu jest referencyjna i najbardziej podobna do plazm!.LCD to obraz ZAMYDLONY, szczególnie dziwna biel.:fool: A już na słabej jakości obrazach co jest u nas normą, Led-y pogarszają go jeszcze bardziej ale skoro wydałeś 14 tyś to najwyraźniej żal ci go krytykować.Ciekawe kiedy OLED będzie w tej cenie co dzisiejsze technologie sporu i problemu ? wtedy będzie spokój.

Roman nie wydałem 14 k (JEDYNIE 9.2K)i nie jest mi żal(NA DZIŚ NIE KUPISZ LEPSZEGO TV NA RYNKU), co nie zmienia faktu że kosztuje TEN led tyle co dwie plazmy Panasa serii VT.Nie porównuj kina z plazmą bo to niepoważne.W kinie obraz tak nie migocze jak na plazmach co przypomina stare crt.Ty nie wiesz w czym tkwi problem plazm.Odpal to cudo Vt 50 w dzień to zobaczysz jaki to mocarz.Jakość treferencyjna to określenie wymyślone na potrzeb sponsorów plazm- patrz Centrum Dobrego Obrazu - gdzie mity o lcd i bajki o plazmach są powtarzane od lat.
Napisz do Imaxa może Ci wstawią plazmę najnowszą 140 cali Panasonica na kilka rzędów do kina- na konkurencyjnym forum tak migocze na filmie video że nie sposób oglądać.Ja Panasonica Waszego nawet nie chcę za 5k bo ta żaden rywal.Do Oleda w Twoim domku droga daleka ale znając wasze poglądy to plazma nawet jak wszyscy będziemy w grobie będzie najlepsza, cała wypalona a najlepsza na wieki wieków.Amen.
Zamydlony to jest obraz w plaźmie idż do pierwszego sklepu zero ostrości.PLazma nigdy nie emituje barwy białej tylko brudną ,szarą i żółtą.A czerni którą ma Philips to ten Panasonic nawet nie jest w stanie wyświetlić.Fakty są bezlitosne.Widziałeś kiedykolwiek Philipsa 9607 że jesteś tak pewny jego słabej jakości?Panasonica Vt50 widział chyba każdy.
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Roman 38 , szkoda z nim wchodzić w rozmowe , bo gość nie ma pojęcia o tym co pisze . Jest to jego pewno jeden z pierwszych telewizorów jaki nabył z nowej epoki i nie mając swojego zdania powiela tylko zdanie innych . Nie udowodnisz mu że nie jesteś wielbładem i tyle . Przez takich jak on cała rozmowa zchodzi na bezsensowną pyskówke . Brakuje mu argumentów to wtyka ortografy . Pisze z kompa szybko i odruchowo nawet się nie zastanawiając zabardzo bo liczy sie to co chce przekazać . Ale mniejsza . Tyle co ja miałem w swoim domu do testów telewizorków z najwyższej półki to on nawet na oczy nie widział .Nie może chłopina zrozumieć że jak by ten Philips był lepszy od VT50 to nieważne czy sprzedał bym go za 1000 zł czy za 6000 zł i tak kupił bym tego philipsa . Nie kupie bo do plazmy ma jak każdy LCD jak stąd do nieba . To że sadomasochiści poniecają się tym że Philips ma kontrast lepszy od plazm czy nawet przeciętny LCD , to tylko i wyłacznie w warunkach w których nawet w instrukcji każdego leda nie powinno się ustawiać telewizora . Nikt normalny nie ustawia telewizora naprzeciwko ściany południowej i katuje się próbując pobić siłę promieni słonecznych . Ale taki ktoś jak on myśli że jak Philips ma kontrast lepszy to obraz w takich warunkach ma lepszy . A to bzdura czysta . Jak wywali kontrast tak aby się siłować ze słońcem , to kolory i cała reszta jest tak zniekształcona że to już nie naturalny obraz tylko z kreskówki . Ale chłopina tego nie rozumie i nie zrozumie . Prawdziwe warunki w jakich się powinno i zaleca oglądać każdy telewizor czy to Led czy Plazma to lekki półmrok . A w takich rasowych warunkach nie ma nie było i nię będzie nigdy LCD co się nawet zbliży do jakośći plazmy . Amen . Więcej szkoda czasu poświecaś temu dziwnemu człowiekowi . A co do ZT60 czas pokaże . Pozdrawiam
zchodzi
Ortografia nadal kuleje.To nie wina komputera tylko niewiedzy .
Opublikuj ten błyskotliwy tekst w pismach o tematyce hdtv.Wszyscy będą Cię nazywali królem i kopalnią wiedzy.Tv ogląda sie w takich warunkach jakie sie ma .A plazma nie sprawdza się w nich bardzo często.Niestety.Nie jestem chłopiną.W każdych warunkach nawet w absolutnim ciemnym pokoju Panasonic nie ma szans z Philipsem.Postaw sobie w domu obydwa i porównaj.Bo w dzień lepiej plazmy nawet nie odpalać.Byłaby to totalna kompromotacja.
 

play007

New member
Bez reklam
play007 - " Widocznie Philips Toshiba Sony i Sharp nie robią tv do filmów bo dawno zrezygnowali z takiego wynalazku poprzedniej epoki jak plazma.plazma jest tak ostra jak polsilver z prl. " -------- Ty jakis Jehowy jestes jak wierzysz w to co sam wypisujesz ! Kazdy na tym forum wie i sie zgodzi bez wzgl na to jakiej technologii zwolennikiem jest , ze jedynie Plazma jest w stanie wygenerowac najbardziej realny naturalny obraz zachowujac przy tym najlepsze z mozliwych wierne odwzorowanie kolorów a o to wlasnie w tym wszystkich chodzi !.Przez kilka latek prym w jakosci wiodlo Kuro . Dlaczego wiec Pioneer postawil na pdp a nie Lcd ?! Odp masz wyzej .Nie odnosze sie do porownań Philipsa 9607 z Vt50 bo nie to mnie zapalilo pod oko .Plazma jako technologia sama w sobie jest w stanie jako jedyna wygenerowac najlepszy obraz -czern i cala reszte ,ma defekty w postaci powidoków ' szarej bieli ...tyle tylko ze ma sie to nijak do tego co prezentuje uwielbiana technologia przez Ciebie. Skumaj ze zaden Lcd nie jest w stanie tak realnie odtworzyc naturalnego obrazu jak pdp i mowa tu rowniez o Philipsie .Podkreslam ze chodzi mi o jak najbardziej wierne odtworzenie obrazu . To tak na szybko bo nie bardzo mi sie chce wnikliwie rozczulac rozpisywac , nie ma nad czym , nie opyla sie ! Sa ciekawsze rzeczy takie jak np. Australian Open :d

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ FASZYSTOWSKICH METOD.Każdy ma taka wiarę jaką ma - najczęściej wpoili mu ją jego rodzice.Jestem praktykującym katolikiem a tobie nic do tego.Masz coś bohaterze do świadków Jehowy pisz- ale nie tutaj.Co Cię obchodzi cudza wiara?
Jeśli każdy na forum wie że plazma ma lepszy obraz jak każdy led to czemu producenci i klienci masowo rezygnują z plazm na rzecz innych technologii.Na tym forum zwolennicy plazm to jakieś 20-30% na konkurencyjnym może 5-10%.Pioneer przed zamknięciem części tv zaczął składać lcd i nie wytrzymując konkurencji padł.To było ponad 4 lata temu a led lcd od tego czasu bardzo sie rozwinęło.
Dobrze że w przeciwieństwie do twoich przedmówców dostrzegasz powidoki i brak prawdziwej bieli.Posiadacze plazm to fanatycy którzy zawsze eliminują każdy lcd led, ja zupełnie nie skreślam plazm - ale trzeba być obiektywnym że i led potrafi dobrze pokazywać obraz.Ostatnio zacząłem bawić sie trybem isf noc i możliowości kalibracji Philipsa są olbrzymie.Jak zobaczysz ten tv i poustawiasz parametry nasycenia poszczególnych barw to zobaczysz czemu kluczowe firmy na rynku rozwijają tylko led a w przyszłości pewno tylko oled.Nawet w lg i samsungu plazmy to margines- właśnie dla fanatyków.Niektórych bolą oczy od plazmy a z bliska widzisz charakterystyczne komórki na obrazie inaczej przedstawia się to na lcd.Wszystko ma wady.Klient niech decyduje a nie garstka fanatyków z forum.Pamasonic dwa lata temu gubił czerń i żadna z jego serii nie zbliżyła się jeszcze do Pioneera,A Philips tego dokonał.Obydwa testy z forum hdtv i ****************************** to potwierdziły.Przeczytaj.Są ciekawsze rzeczy ale warto sie zapoznać.A ocenę tv najlepiej przeprowadzić widząc go na żywo a nie na podstawie wypowiedzi ziomków z własnego obozu którzy zawsze beda opluwali wszystkich którzy mają lcd led.Bo tylko plazma ma extra obraz.Dziwię sie że moderatorzy tego forum w ogóle pozwalają pisać o lcd led skoro to takie dno - każdy wymagajacy klient mimo iż nie kupuje plazmy w sklepie to powinien.Jedyny słyszny wybór dla każdego niezależnie od warunków.Niedługo nam wmówicie że plazma pobiera nawet mniej prądu od lcd led.Rynek może pod waszą sugestią uwierzy w kolejne brednie i zacznie pożądać tylko plazmy(najlepiej Panasonica).
Dziwne że klienci kupują ledy kilkukrotnie droższe od najtańszych palzm.Z tego forum się dowiedziałem ze najtańsza nawet plazma za 1,5k i tak jest lepsza od najdroższego nawet led za 14k.Pozdrawiam

Jak tak tęsknisz za Pionereem kup sobie ten nowoczesny tv .Są jeszcze okazje na rynku:
Plazma Pioneer KURO 60" PDP-LX6090 9,500zł Poznań ? Tablica.pl

Może warto zamknąc na forum dział lcd skoro te tv to jedna wielka wada i pisać tylko o plazmach.Zostaną na forum tylko koneserzy dobrego obrazu pod dowództwem kolegi Peterki a hołota i bidota z bezguściem od lcd led sama sie wykruszy?


Za to zdanie dał bym wam Nobla.
Firma Philips wypuściła system Ambilight by przykryć ewidentne wady obrazu w swoich tv.
To oczywiste.w roku 2013 Nobel powędruje z tej dziedziny do autora tych słów z tego forum.
Ja bez ambilight nie potrafie oglądać filmu.Zgadnij czemu?

A Peterka pewno niedługo zastąpi kolegę Kikiego który czasami też pewno pisze od rzeczy wychwalając pod niebiosa ledy philipsa serii 9.Ale On i Ja je widzimy (bo obcujemy z tym ekranem)a Wy nie.I to jest ta subtelna różnica.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W zyciu bym nie przypuszczal ze tyle emocji moze wzbudzic tv.... Jakby np firmy samochodowe tak by sie tlukly miedzy swoimi zwolennikami to normalnie masakra by sie zrobila. :) ale powiem wam ze tylko cos takiego sie dzieje na temtach philipsa i plazmy panasa , to tez jest ciekawe ....
lolek
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Tak Lolek bo nie lubię jak ktoś mi wmawia że tylko plazma może być dobra a led to dno.Jedni jeżdzą bmw a inni mercedesem.Obydwoje maja prawo być zadowoleni.A tu technologia lcd led jest pejoratywnie określana jako chłam dla naiwnych.Motoryzacyjnie ujmująć jakbyś koło Bmw postawił fiata pandę.
Na drugim forum w megateście Sony Hx850 pokonał plazmę St50.Trzeba już wysyłać protesty to niemożliwe że tak może być.A co z tymi co są bardzo zadowoleni z Sony hx850 czy np.Philipsa 8007 .Mają do tego prawo czy nie?
Bo forumowicze ze stajni Peterki to prawo im odbierają arbitralnie.Siłą złego na jednego.
Będę bronił prawa do wyboru jak i technologii lcd led jak będę musiał do samego końca.Mojego lub ich.
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Tak Lolek bo nie lubię jak ktoś mi wmawia że tylko plazma może być dobra a led to dno.Jedni jeżdzą bmw a inni mercedesem.Obydwoje maja prawo być zadowoleni.A tu technologia lcd led jest pejoratywnie określana jako chłam dla naiwnych.Motoryzacyjnie ujmująć jakbyś koło Bmw postawił fiata pandę.
Na drugim forum w megateście Sony Hx850 pokonał plazmę St50.Trzeba już wysyłać protesty to niemożliwe że tak może być.A co z tymi co są bardzo zadowoleni z Sony hx850 czy np.Philipsa 8007 .Mają do tego prawo czy nie?
Bo forumowicze ze stajni Peterki to prawo im odbierają arbitralnie.Siłą złego na jednego.
Będę bronił prawa do wyboru jak i technologii lcd led jak będę musiał do samego końca.Mojego lub ich.
Ja wcześniej miałem vt Panasa 20,30 i 50 teraz mam Leda Sony 55 HX 850 i jestem zadowolony z obrazu ,ale jesli Panasonik zrobi tv zt 60 bez wad vt 50 to wracam do Plazmy.
 
Do góry