TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Witam
Chciałem jedynie w kilku słowach napisać co sądzę o TV bo dopiero wczoraj miałem okazję zobaczyć na nim obraz i przetestować androida. Według mnie rewelacja. I to w pełni. Nie spodziewałem się aż tak dobrego obrazu za taką cena. Owszem, był przez wiele osób bardzo chwalony ale mimo wszystko i tak się zaskoczyłem aż taka jakością. Totalnie rozbraja mnie czerń. Jest po prostu mega. Podświetlenie też jest na zaskakująco dobrym poziomie. Nie wiem czy obraz jest aż tak dobry dzięki kalibracji bo obrazu nieskalibrowanego nie widziałem. I jeszcze praca samego android. Tu tam samo, rewelacja. Chodzi jak na bardzo wysokiej klasy smartfonie. Zadowolenie z zakupu na max poziomie. Możliwe, że będę chciał zamówić ten sam model tylko 55 bądź większy, chociaż większych chyba nie ma. Ale to jeszcze nie na 100 procent. Gdy tak będzie na pewno się odezwę"

- to tylko jedna z niewielu ocen otrzymywanych na PW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak to zgłaszałem wszystko do rąk decydującej osoby - na targach w Berlinie.
Zapewniali że widzą - dzięki Wam - o sprawie i że już chyba mają rozwiązanie.
Marek będzie prowadził sprawę - ale jutro powinni wrócić z targów , więc dopytam.
 

Fisher21

New member
Witam, kupiłem ten tv w maju jakoś, ale od nie dawna zaczął się coś psuć.
Po każdym wyłączeniu i ponownym włączeniu automatycznie przestawia się na tryb "sklepowy z demo" , za każdym razem. Teraz testowałem funkcje zasilania, że "natychmiastowe włączenie" i w takiej konfiguracji jak wyłączę telewizor, to leci z głośników takie syczenie cały czas. Fixable by software, czy pakować na reklamacje?
 

limarus

New member
Witam, kupiłem ten tv w maju jakoś, ale od nie dawna zaczął się coś psuć.
Po każdym wyłączeniu i ponownym włączeniu automatycznie przestawia się na tryb "sklepowy z demo" , za każdym razem. Teraz testowałem funkcje zasilania, że "natychmiastowe włączenie" i w takiej konfiguracji jak wyłączę telewizor, to leci z głośników takie syczenie cały czas. Fixable by software, czy pakować na reklamacje?

Mi parę dni demu również TV przełączył się w tryb sklepowy oraz usunęły się wszystkie ustawienia obrazu. Tak jakby wszystko co w menu TV(koło zębate na pilocie) się zrestartowało natomiast wszystko co związane z AndroidTV zostało.
 

Tcep

New member
Mi parę dni demu również TV przełączył się w tryb sklepowy oraz usunęły się wszystkie ustawienia obrazu. Tak jakby wszystko co w menu TV(koło zębate na pilocie) się zrestartowało natomiast wszystko co związane z AndroidTV zostało.
Również mam ten problem...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

dedoer

New member
Powiedzcie mi proszę, czy Wasze P60(w moim przypakdu 49", ale to nie ma znaczenia) w nocy świecą czernią nawet na podświetleniu ustawionym na 0%? Przy zgaszonym świetle niestety jest szaro, pod kątem jest jeszcze gorzej, jak w TN... LG, który niedawno kupiłem na promocji za 890 zł (43") ma lepszą czerń. Czy powinienem reklamować TV, czy tak już z nim jest?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawa ustawień podświetlenia jest już wyjaśniona gdzieś w wątku, jak coś napisz do urania-marek i on Ci pomoże.
Input Lag masz bardzo dobry bo 21 ms
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dziękuję, skontaktuję się, Jeszcze ma pytanie czy ten TV z powodzeniem może służyć jako monitor do komputera (oczywiście mam świadomość że to nie referencyjny monitor).
A! Jeszcze jedno, Thomson US6406 to "brat bliźniak" tego TCL?
 
Do góry