Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam wiesz taki masz charakter nie oznacza ze cos z taba nie tak :) ja tam jestem spokojny wiec nie bardzo to jakos odczuwam powiem szczerze [...]

Dzieki za pocieszenie :) ale powiem ze nieszczególnie czuje się z tym zle, zwazywszy ze towarzystwo mnie tu otaczajace rownie jak ja ma podobne "skrzywienia" na punkcie sprzetu, ja nie powiem kto tu pisze o kurzach audiofilskich, wiesza na czaszkach słuchawki czy poleruje "specjalna" pasta kolumny :D a to tylko wierzchołek góry lodowej, ale Ty Lolek tez do końca "normalny" nie jesteś - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wiec ja czuje się tu jak ryba w wodzie :)

Jeszcze czekam na wykonanie, ale wczoraj niby cos sie ruszylo :)

Mowisz ze mahon z Indi dotarl w końcu :)
 
Ale którego, bo co chwila cos nowego :), jeżeli chodzi o monitor 21:9 to mam i tak mnie zachwyca ta przekatna ze nie mam czasu się od niego oderwać i porobić zdjęcia, ale pamiętam :)
 
hehe no to pochwal się co za nowe zabawki jeszcze nabyłeś :D, może zainspirujesz, bądź przyprawisz o gula:):D
 
Ja przytoczylem dwa przyklady i dlatego napisalem o odsluchu ze to sa ludzie ktorzy zawodowo graja na instrumentach wiec sluch maja swietny ( wiec pomyslalem ze skoro ja nie slysze bo moze gluchy jestem :) i naprawde oni nie slyszeli roznicy z granitem czy bez granitu i z niektorymi kablami... wiec dla mnie osobiscie pisanie ze gramit polepsza to i tamto to banaly bo ja tego nie slysze ( z fizyki tez nie ma zadnego dowodu ze granit poprawia jakosc dzwieku )
Znów spłycasz i trywializujesz. Nie chodzi o granit jako taki, może być ołów platyna czy dajmy na to beton. Ogólnie chodzi o masę która w przypadku przenoszenia drgań ma kluczowe znaczenie /* . Zresztą znaczenie ma nie tylko sama masa ale także jej geometria. Wystarczy sobie porównać co da położenie płyty granitowej czy betonowej pod kolumnami (tu znaczenie ma także konstrukcja podłogi), a co będzie gdy damy ją na kolumny. Oczywiście znaczenie ma też jakie są to kolumny.
Reasumując ogromnie ważne są szczegóły. I bez nich nie da się powiedzieć nic poza generalizowaniem.

/*- to jest zresztą wykorzystywane przy projektowaniu pomieszczeń odsłuchowych. Ciężkie grube przegrody zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną.
 
12 letnie Tullamore D.E.W jest najsmaczniejsze, miałem okazję wypić szklanicę:D. Pamiętam jak nienawidziłem smaku whiskey. Pewnego razu z braku laku przekonałem się i od tamtej pory bardzo lubię whiskey. No ale można sobie pozwolić na dobrą buteleczkę bardzo rzadko :( (ah ta cena:()
 
Jack Daniel's to ordynarna wypalanka że niby whiskey wg amerykańców, bleee ;) :p

Spróbujcie whiskey typu Single Malt, o! :)

5.jpg
 
Jack Daniel's to ordynarna wypalanka że niby whiskey wg amerykańców, bleee ;) :p

Spróbujcie whiskey typu Single Malt, o! :)

5.jpg
Smakowałem nie powiem bardzo zacne :D. Z wmiarę dostępnych cenowe na prawdę polecam Tullamore D.E.W. Najlepsze jest 12 letnie Tullamore D.E.W ale cena już sowita:(. Single Malt bardzo podchodzi mi smakowo pod Tullamore D.E.W:). Planuje sobie kiedyś sprawić taki barek z zacnymi trunkami i zawsze sobie mówię że każdy zacny trunek zachowam do barku, ale jakoś się nie udaje i zostają szybko puste butelki hehe:)
 
Słuchajcie kolekcja cały czas opróżniana i dopełniana chociaż ostatnio dużo nie mogę jestem po przeszczepie,ale kocham smak Jacka Danielskiego i niech nikt nie waży się mówić że to spalona opona,spalona opona to w Lidlu na pułkach stoi.
I ŻADNEJ COCA COLI!!!
To chyba nie jest przeszczep spowodowany piciem Jacka Danielsa:confused:
 
Do góry