Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Batlab epoca 3? Czego nie idziesz dalej w lampy?

Stricte lampy już nie chce, nie mam tyle czasu.... żeby posłuchać płyty 20 min wcześniej trzeba wygrzać wzmak itp, nieraz mam wolna godzinę i potrzebuje wygody, Haiku był super rozwiązaniem, po upgrade lamp grał pięknie, lecz stwierdziłem ze moje kolumny potrzebują pieca z większą mocą, słuchałem Epoca III kilka razy i zawsze mnie zachwycał, stad wybór.

Nikt nie powiedział ze na wieczność ;)
 
NAS, który wklejałem wcześniej podłączony. Wolumeny utworzone. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten sprzęt. Synology i jego funkcje to mistrzostwo. W połączeniu z NVidia Shield TV i Kodi to kompletna bajka. Odtwarzanie filmów nabrało nowego wymiaru. Atmos, DTS:X, HDR w plikach po 60-80GB działa od kopa. Zero czekania czy opóźnień. Przełączanie ścieżek, przewijanie, do tego opisy, zwiastuny, sortowanie po gatunkach, obsadzie itd. Kosmos :D Chyba nie ma nic bardziej wygodnego do odtwarzania filmów niż taki zestaw :)
Jutro pobawię się szyfrowaniem folderów z biblioteką mediów. Po to między innymi kupiłem ten mocny model Synology na Intelu, a nie jakiś tańszy.
 
To i ja się pochwalę, bo niedługo czekają mnie zmiany sprzętu.

htmjpg_qwrpsep.jpg

htmjpg_qwrpsep.jpg
 
Zgadza się, około 8 lat i czas na zmiany. Plasma mi fajnie służyła ale nawet usb nie ma :). W tym tygodniu odbieram philipsa 65PUS8102
 
Bardzo fajna salka, podoba mi się. Pomarzyć można, mam nadzieję, że jak się trafi dedykowane pomieszczenie, to się zrobi taką raz, dwa.
Fajne też ma gość nadstawki chłodzące, Krzychu wymieniamy? ; )

AC Infinity AIRCOM T8
dda18dc1-26d6-4e8c-86ca-fab31edd6abd.jpg._CB279270823__SR970,300_.jpg
 
Gdzie to taka salka?
Bardzo, bardzo ciekawe i kuszące ;) Kształtem bardziej dogadują się z Marantzem niż Antec ;)
Na razie rozkminiam róznice, T8, T9, S6, S8, itd.
Z tego co widzę na szybko, to Ski mają świecące kółeczko, a T - cyfrowy wyświetlacz, a T9 jest podstawką, w przeciwieńsstwie do T8.
NIestety, za 3 sztuki musiałbym zaplacić 1200 zł.... :(
 
Ostatnia edycja:
Co to jest 1200zł? ;)
Ja bym brał i się nie zastanawiał chwili.
Superancko wygląda, ale do Onkyo mi nie pasuje.
Jak zmienię kiedyś sprzęt, to biorę od ręki.

Lolo, mam, ale myślę i się dogaduje. Chciałem zostawić do Kef R900, ale nie ma okazji.
Chętnie bym podmienił z ciekawości na tą dzielonkę Yamahy z filmu wyżej.
Ciekawe jak to gra, bo nie miałem okazji odsłuchać. Wizualnie taki duet też mi się podoba.
W sumie te SVS też bym przytulił...
 
Do góry