Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co ten Armani wyprawia :D

326398d1434465238-klipsch-venner-34_451446369.jpg
 
Już pisał, że chce RP-450C czyli 4x13.5cm ;-)
Również tylko taki brałbym pod uwagę ;-)

O widzisz, dzięki, nie doczytałem :)
Mi się zawsze podobał ten central (jego wielkość). Szkoda że Klipsch nie postawił na lepsze wzornictwo jeśli chodzi o obudowy.
Co do brzmienia się nie wypowiadam, nie słyszałem :)
 
R
hahah dobre projekty takie chce:)Armanig w koncu jakis konkretny sprzet:)a tak serio moje gratulacje i oby graly i graly:)a palladium mmmmm tez sobie marze jak siadam sobie otoczony tymi kolumnami.jedno pytanie na jakie sufitowce stawiasz bo klipsch troche ich ma:)
 
No nareszcie forum zmądrzało :D

A nie dalej jak dwa dni temu powiedziałem żonie że moich surround nie zamierzam zmieniać bo tak dobrze grają i nawet rozważam dokupić do 7.1 drugą parę :E

Zawsze to powtarzałem, nic nie grało lepiej w kinie niż Onkyo z Klipschami to tylko komentarze o jazgocie nie do wytrzymania słuchałem.

Armanig, dla Ciebie
giphy.gif
 
R
rafa rafa a my to juz dawno wiedzielismy:)rafa czy znasz gdzies w ie jakis konkretny salon ze sprzetem gdzie mozna go posluchac ewentualnie wypozyczyc
 
Obecnie nie ma w ogóle oficjalnej dystrybucji na IE.
Był jeden sprzedawca na ebay z Dublina ale po zmianie reguł przez Klipsch wycofali sie.
Zostaje ci posłuchać w PL albo znaleźć kogoś kto ma i zgodzi się na wizytę.
 
Ale nie dziwi was na tym obrazku, że wszystkie te kolumny podpięte są pod jeden, samotny klocek Harmana? Mimo, że kolumny łatwo wysterować a i harman ma mocne klocki (miałem AVR255), to jednak mi trochę szkoda tego ampli
 
Armanig, coś Ty narobił? ;)
Bipo wykrakał, że teraz wszyscy będą chcieli zmieniać :p


Oj tam... ;)
Panowie, dzięki wszystkim i każdej osobie z osobna.
Przede wszystkim za zrozumienie tematu i mojej decyzji (głęboko przemyślanej i popartej odsłuchami - a to nie był spontan)
Tak jak napisałem jeden z Kolegów, forum dojrzało.
Nikt z nikim tu się nie goni, nie o to chodzi w tej zabawie.

Widz polega na tym, że NIE MA i nigdy nie będzie uniwersalnych i jedynie słusznych skrzynek które zadowolą wszystkich.
To tak ja z kobietami (no może po za Albą ; ) ) każdy ma swoje typy i oczekiwania na dany moment, a Klipsche to takie prostytutki, mają świetną cene, są żywiołowe, dają dużo przyjemności i łatwo je wysterować ;)
Ktoś chce "bibliotekarkę" niech szuka spokojnych i "audiofilskich" skrzynek, będzie z nią "rozmawiał" na poważne tematy i obdarowywał ją co miesiąc nowymi koliami (kablami) ; )
Ja już to mam w upie. Płacę i chce mieć tu i teraz.
Kogo miałem dopieścić finansowo już dopieściłem.

A tak na poważnie, cały dzień dziś słuchałem/oglądałem. Są uzależniające - dokładnie to o czym pisał jeden z redaktorków. Nie każdy musi się z tym zgadzać, ktoś może mieć zupełnie odmienną opinię i ja to szanuje, bo zwyczajnie mało mnie to obchodzi i takie podejście radzę obrać.

Nie chcę też polecać czy zachęcać, gdybyście śledzili moje wpisy od lat, to na temat samych kolumn (które bym polecał) było ich może kilka, reszta to moje indywidualne wrażenia, a odsłuchuje od wielu lat i zdanie (które jak widać się zmienia) co do rynku mam generalnie wyrobione. Zwyczajnie uważam, że każdy powinien sobie dobrać skrzynki pod siebie, a ja/my możemy radzić co dalej z elektroniką. Czyli co i ile można wycisnąć z konkretnych brzmień, bo o zupełnej zmianie charakteru nie ma mowy.
Dochodzi jeszcze kwestia nazewnictwa, coś co dla mnie jest mała różnicą, dla kogoś może stać się elaboratem przepełnionym fantazyjnymi opisami, a piszę o tym w kontekście Onkyo i Marantza. Liczyłem, że Onkyo dociąży Klipsche, a zagrał ładnie i powabnie.
Odpowiadając na pytanie, w skrócie:
Kefy odsłuchiwałem na kilku wzmacniaczach i ampli, w tym dzielonce.
Fajne skrzynki, komu w duszy zagrało przy odsłuchach będzie zadowolony i ja szczerze pogratuluje zakupu.
Zresztą to samo było z Rubiconami, ale jak szukałem czegoś innego, szczególnie po moich które swoje również kosztowały.
Pisałem o tym w innym wątku.
Co do sufitowych, to myślę nad 4x CDT-5800-C II
Central naturalnie kupiłem "450", jest ogromny, ale mój poprzedni był jeszcze większy.
Tak czy inaczej robi kupę roboty i w KD rewelacyjnie goni za frontami.
Do 280F proponuję właśnie tego.
Pomieszczenie jakieś 25m2. Tyle.
; )
 
Gratulacje pomysłu ,co do zrozumienia Armanig to tu nie ma co rozumieć realizujesz swoje założenia i nic nam do tego ;-),a i jakis koloryt na forum wprowadzasz :).Pzdr
 
Widz polega na tym, że NIE MA i nigdy nie będzie uniwersalnych i jedynie słusznych skrzynek które zadowolą wszystkich.
To tak ja z kobietami (no może po za Albą ; ) ) każdy ma swoje typy i oczekiwania na dany moment, a Klipsche to takie prostytutki, mają świetną cene, są żywiołowe, dają dużo przyjemności i łatwo je wysterować ;)
Ktoś chce "bibliotekarkę" niech szuka spokojnych i "audiofilskich" skrzynek, będzie z nią "rozmawiał" na poważne tematy i obdarowywał ją co miesiąc nowymi koliami (kablami) ; )
Ja już to mam w upie. Płacę i chce mieć tu i teraz.
Kogo miałem dopieścić finansowo już dopieściłem.

armanig w życiu nie czytałem lepszej recenzji, zmiażdżyłeś wszystkich audiofilodziadków przelewających swoje poty na różnych portalach audio, gdzie po 3 linijkach tekstu ja już usypiam:D
 
Do góry