Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wyszła nie wyszła, pokazuj i już, na dwie półki wydać 6k jak dla mnie szkoda kasy
Moja kosztowała 300 zł i jest najpiękniejsza na świecie :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
I te 12 do niczego się nie nadaje? :):):)
Że Ci się też chciało, nie ważne ile ich zrobiłeś ważne że 6k poszło się je....:-D:-D:-D:-D
 
Niech on już nic u nikogo nie ogląda i nie wdraża swoich pomysłów
Dobrze że w Agata Meble nie jest architektem albo w Forte :p:p:p:p:p:p
Puścił by te firmy z torbami :p:p:p:p:p
 
Nowa zabawka :)

Dzisiaj przyjechały do mnie AKG K142HD !!! Niby mała rzecz, a cieszy :) Mam nadzieję że będę zadowolony ;)
 

Attachments

  • P1030973.jpg
    P1030973.jpg
    272,3 KB · Wyś: 76
  • P1030972.jpg
    P1030972.jpg
    184,2 KB · Wyś: 67
:smile: A jednak. Nu to pozdrawiam i witamy w klubie.:) Będziesz zadowolony. Bardzo dobrze brzmiące słuchawki. Dobry wybór. :popcorn:
 
Witam "Krzysztof". Kiedy zobaczymy twoi "wybuch atomowy"? Bardzo ciekaw jestem twoich nowych nabytków. Widzę w profilu że "szalejesz" :)
Powoli, wszystko będzie w swoim czasie :)
Jest w stopce galeria robiona na szybko, ale kiepskiej jakości. Wiecie jak to jest- koniec roku czyli roboty sporo. Zakrętu nie mogę chwycić. Sprzętu nie odpalałem chyba z miesiąc. Cały czas szukam jeszcze ampli SR7009 w korzystnej cenie (SR7008 będzie do sprzedania). Jak już to wszystko połączę, okabluję, pochowam kable to wtedy cyknę coś na spokojnie ;)
 
Do góry