Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
.... a ja już na ten dywan nabrałem ochoty :) .... bez mała co to już jest jakby nie było "ustrój audiofilski" ..... a tak za kilka lat jak tam się uleży i wchłonie w siebie kilka ton decybeli :) ... to wówczas nabierze tego rasowego "szlichtu audiofilskiego". Pozdro

a do tego kilka kg innych..., niekoniecznie decybeli...:grin:
 
Szakalo, bardzo ladnie i nastrojowo, jedynie brakuje mi tam jakiejs kocicy na tym dywanie ;)

np takiej kocicy


2_2.jpg
 
.... a ja już na ten dywan nabrałem ochoty :) .... bez mała co to już jest jakby nie było "ustrój audiofilski" ..... a tak za kilka lat jak tam się uleży i wchłonie w siebie kilka ton decybeli :) ... to wówczas nabierze tego rasowego "szlichtu audiofilskiego". Pozdro
Nazwij rzeczy po imieniu: dywan będzie wygrzany :D
 
..... bez wątpienia będzie wygrzany, .... mało tego, ... a kurzu audiofilskiego w sobie tyle zgromadzi, że kilogram to obowiązkowo zamawiam dla siebie :D
 
np takiej kocicy

2_2.jpg

Nicole Schenzinger na tej fotce bardzo zdrowo wyszła :D
Czarna kotka pierwsza klasa.
..... bez wątpienia będzie wygrzany, .... mało tego, ... a kurzu audiofilskiego w sobie tyle zgromadzi, że kilogram to obowiązkowo zamawiam dla siebie :D
Tylko jeśli kurz będzie gromadzony podczas słuchania Lady Gagi to nie będzie audiofilski, co innego jeśli będzie pochodził od Diany Krall :D
 
No nie, a Krzysztof znów rozpoznaje dziewczyny na zdjęciach... :p :D

szakalo - kudłak pierwsza klasa ;) o tym właśnie mówimy jak trzeba poprawić akustykę :D
 
Szakalo powiedz mi jak utrzymujesz ten dywan w czystości, chodzi mi czy zwykłym odkurzaczem jesteś w stanie wyciągnąć paprochy z włosia. Pytam bo mam taki sam zamiar kupić 5-6cm długości.
 
w sklepie sprzedawca mówił że zwykły odkurzacz wystarczy, mamy go od 2tyg i na razie nie widzę problemów z utrzymaniem go w należytej czystości:) A od wczoraj można powiedzieć wymieniłem swój stary na nowy" i przy okazji parę groszy w kieszeni :p
 
Ostatnia edycja:
Mój skromny zestaw :)

Witam
Chciałem przedstawić mój zestaw kina domowego,nie będę się rozpisywał na temat poszczególnych elementów gdyż wszystko jest w sygnaturce. :)





















Pozdrawiam :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry