[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może ktoś coś kupi, taki sam wpis robiłem na inne fora, więc i tutaj wkleiłem to samo. Nie wszystko ma drogie, czy też bardzo drogie. Ma i tańsze rzeczy, które jakością wykonania i materiałów mogą się podobać. Również pozdrawiam.
Ps. nie jestem pewny, ale kiedyś był gość na tym forum co wydaje mi się, że miał u siebie stolik Rogoza. :)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może ktoś coś kupi, taki sam wpis robiłem na inne fora, więc i tutaj wkleiłem to samo. Nie wszystko ma drogie, czy też bardzo drogie. Ma i tańsze rzeczy, które jakością wykonania i materiałów mogą się podobać. Również pozdrawiam.
Ps. nie jestem pewny, ale kiedyś był gość na tym forum co wydaje mi się, że miał u siebie stolik Rogoza. :)
Kiedyś się kupi podstawkę Rogoza, ale to nie jest kwestia samej podstawki, tylko raczej faktu, że kolejny raz ta sama muzyka już nie sprawia mi takiej radości jak to było powiedzmy 4-5 lat temu. Jest tyle nowych filmów, seriali, a do tego dochodza wyjazdy, że doby brakuje, więc kiedy złapać czas, aby posłuchać 3i raz ten sam utwór na podstawce rogoza. Od wczoraj jesteśmy na działce na Mazurach, w październiku kupiliśmy, przyjdzie maj i troszkę czasu będziemy tutaj spędzać. Tylko żaglówkę musimy tutaj przetransportować. I dla mnie to jest odpoczynek, relaks, siedzieć i oglądać filmy , czy słuchać muzyki ze sprzętem na stolikach Rogoza przy 25, czy 30 stopniach to pomyłka. Ale każdy robi po swojemu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To po mojemu było troszkę inaczej :) chociaż zdecydowanie zmienia sens tego wpisu.

15-01-2022, 14:36

Kiedyś się kupi większy tv, ale to nie jest kwestia wielkości, tylko raczej faktu, że kolejny raz ten sam film już nie sprawia mi takiej radości jak to było powiedzmy 4-5 lat temu.
Jest tyle nowych filmów, seriali, a do tego dochodzi muzyka i wyjazdy, że doby brakuje, więc kiedy złapać czas, aby obejrzeć 3i raz ten sam film. Od wczoraj jesteśmy na działce na Mazurach, w październiku kupiliśmy, przyjdzie maj i troszkę czasu będziemy tutaj spędzać. Tylko żaglówkę musimy tutaj przetransportować. I dla mnie to jest odpoczynek, relaks, siedzieć i oglądać filmy , czy słuchać muzyki przy 25, czy 30 stopniach to pomyłka. Ale każdy robi po swojemu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
wczoraj jesteśmy na działce na Mazurach, w październiku kupiliśmy, przyjdzie maj i troszkę czasu będziemy tutaj spędzać. Tylko żaglówkę musimy tutaj przetransportować. I dla mnie to jest odpoczynek, relaks, siedzieć i oglądać filmy , czy słuchać muzyki przy 25, czy 30 stopniach to pomyłka. Ale każdy robi po swojemu.

To trzeba lubić.
Rodzice mają domek nad jeziorem i szczerze mówiąc przez ostatnie lata z całej naszej rodziny byłem tam tylko ja.... zawieźć olej opałowy i gdzieś w połowie listopada sprawdzić czy jest dodatnia temp oraz czy nic nie zamarzło.

A miejscówka niby fajna. Zero zasięgu, zero internetu xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba lubić spędzać czas na powietrzu, domek służy do spania i generalnie do wieczornych imprez, w ciągu dnia to mało kiedy się tam będzie, chyba że deszcz będzie lał...Ja latem tak jak napisałem prawie mnie nie ma w domu, nie licząc tego co się chodzi do pracy. Nie wyobrażam siedzieć w domu na urlopie i słuchać muzyki, czy oglądać 8 odc. 7ego sezonu serialu x, a tym bardziej jak za oknem jest cieplutko.
Ale tak dla przykładu jutro o 8 rano gro ludzi śpi, albo dopiero co otwiera oczy, a ja Lolo o tej porze wchodzę do basenu i zaczynam 40-50 min ciągłe pływanie, a już młodzieniaszek nie jestem.:bober: zupełnie innymi ludźmi jesteśmy, ja uwielbiam podroże, Ty niekoniecznie. Ja odliczam dni do majówki, bo śmigamy na tydzień do najszczęśliwszego miasta na pewno w Europie, a Ty pewnie sobie coś pooglądasz w tv.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja po prostu za dużo pracuje.... co powoduje że każda wolną chwilę wole na spokojnie odpocząć w domu. Męczy mnie jechanie gdziekolwiek z dzieciakami, chociaż z roku na rok są coraz bardziej do ogarnięcia xD

Gratuluje samozaparcia z chodzeniem na basen xD U mnie brak samozaparcia. Ale pochwale sie, od dłuższego czasu co tydzień w każdą sobotę chodzę na strzelnice xD


. Ja odliczam dni do majówki, bo śmigamy na tydzień do najszczęśliwszego miasta na pewno w Europie, a Ty pewnie sobie coś pooglądasz w tv.

Ja będę tyrał w polu xD
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jaaaasne ;)
8rautonomous.jpeg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przyszła mi platforma od Rogoza pod listwę Giga Watta PF2-Evo, wykonanie jej uważam za bardzo dobre, lakier położony ładnie, jestem zadowolony z efektu końcowego, kolor to burgund, czyli coś jak ciemne czerwone wino, spróbujemy z granitem, potem bez i zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i czy jakieś różnice się wychwyci.





 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo widzisz Kolego jak to jest, jak nie możesz trafić na dywan jaki Ci się podoba, mam na myśli wymiary to kupuje się to co jest w danej chwili, bo była potrzeba wymiany, kilka lat poleży i się zmieni, choć dla mnie jest on w tym wszystkim najmniej ważny, a oczy po pewnym czasie się przyzwyczajają, a tym bardziej, że jest dosyć ciemny.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie przejmuj się Lolek, większość tu ma dywany z Ikei, a taki Pers ręcznie tkany z Iranu może kosztować nawet 50k ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig nie przejmuje się, ale dzięki za otuchę:) to jest drogi dywan 100% wełna, mięciutki jak puch :) z Ikei itp to za ten dywan bym obłożył parter i piętro.. :) w zamiarze był inny dywan, ale niestety jak to bywa, że jak chcesz kupić to wymiarów niet, a wymiar dywanu w tym wszystkim jest bardzo istotny i to mega, ale nie będę pisał o co kaman, bo tak i nie ma większego znaczenia. A sam dywan musiał być kupiony zaraz po remoncie parteru, a Ci co byli u mnie wiedzą o co chodzi.. :)
 
Ostatnia edycja:

Polat

New member
Bo widzisz Kolego jak to jest, jak nie możesz trafić na dywan jaki Ci się podoba, mam na myśli wymiary to kupuje się to co jest w danej chwili, bo była potrzeba wymiany, kilka lat poleży i się zmieni, choć dla mnie jest on w tym wszystkim najmniej ważny, a oczy po pewnym czasie się przyzwyczajają, a tym bardziej, że jest dosyć ciemny.

Sprzęt, elektronikę masz najwyższych lotów . Teraz może byś trochę w chałupe zainwestował, bo słabo to wszystko wygląda.
Nie rozumie , jak można pozwalać sobie na tak drogi sprzęt i nie zadbać wczesniej o resztę aby jako tako to wyglądało, a nie PRL przypominało..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cena nie ma znaczenia co do tego czy komuś się podoba, czy też nie, chodzi o jakość tego i to miał Armanig na myśli, a przynajmniej ja tak uważam. Może się nie podobać komuś z wyglądu zestaw stereo od Accu, Maca, Esoterica, Goldmunda itp., ale nie można kwestionować jakości jaka jest w tych urządzeniach. I podobnie jest z tym dywanem porównując go do dywanów z Ikei, Castoramy, Obi itp.. i o cenie nawet nie wspominam, tylko to co jest w tym dywanie w stosunku do "zwykłych" które są w marketach. A już odchodząc całkowicie od dywanów to w tym wszystkim najważniejszy jest sprzęt, bo mając dywan z Castoramy niemalże sztuczny, który będzie się podobał Tobie, czy Koledze, któremu się nie podobał, a mając zestawik firmy xxx co by nikogo nie urazić, nie sprawi ten dywan, że będzie to taka jakość jaka jest u mnie. Chociaż dla niektórych pewnie i dywan z Obi spowoduje, że z budżetowego zestawu będzie magia i opad szczęki. Bo Polska tak jak już ktoś powiedział ..."to dziwny kraj... ". I naprawdę mam tak duży dystans do tego co posiadam, rozumiem, że komuś może dywan nie pasować.. Pytanie tylko jest inne, czy w tym wszystkim chodzi o ten dywan ? Nawet jakby kosztował i 20 tyś i się podobał ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry