50pv350 vs 50pk350

chrisom

New member
Jeszce mam pytanie jeśli chodzi o cienie w rogu na matrycy czy to nie jest tak że telewizory jeśli nie przejdą kontroli jakości np przez plamy na matrycy nie trafiają do sklepu stacjonarnego i zamiast na utylizację bo przecież nikt ich nie naprawia ze względu na koszty, są wyprzedawane do sklepów internetowych po niższej cenie (stąd ich niska cena w sklepach wysyłkowych) "a może się uda". Co myślicie?


To dlaczego wszystkie modele tv są tańsze w sklepach internetowych:)? Wątpię w Twoją teorię. Sklep płaci za więcej pracowników, powierzchnię wynajmu etc...
 

chrisom

New member
Witam.
Przymierzam się do tego tv.
Odległość od tv to 3,5-4m, pokój średnio nasłoneczniony, sygnał c+ hd i usb hdd.
Warto czy może Panasocic TX-P42S30, albo siamsiung PS51D530.
Reszta za wysoka cena.
Poradźcie bo jade po południu po tv
Dzięki


i ja jestem ciekawy odpowiedzi. podbije:)
 

kgr

New member
To dlaczego wszystkie modele tv są tańsze w sklepach internetowych:)? Wątpię w Twoją teorię. Sklep płaci za więcej pracowników, powierzchnię wynajmu etc...

Zgadzam się.
Koszty dużo mniejsze jeżeli chodzi o utrzymanie.
Ale czy nie może tak być jak napisałem?
A co z moim tv? Kupić?
 

Tumorca

New member
Nie sądze by teoria z upychaniem wadliwych matryc w sklepach internetowych była prawdziwa.
Generalnie wszystko w dobrych sklepach internetowych jest tańsze ,a na swoją renome wiele z nich pracowało cieżko i nadal pracuje , myślę ,że nie po to by zepsuć sobie opinie przez kombinacje i liczenie na to że się uda...
 

Tumorca

New member
Tak jak juz pisałem mam 50PZ250 róznica polega na 3D i kilku innych dodatkach -matryca ta sama, telewizor super ,a jeśli chodzi o rozmycia ,szarpania i utrate rozdzielczości w szybkim ruchu (nie zawszę i na pewno nie na meczu piłki nożnej )to czort wie cóż to za zjawisko. Ludziska opisują takie problemy w innych markach i znacznie droższych telewizorach także ,ja wymiękam i myśle uparcie ,że to zjawisko potęgowania z racji dużego ekranu i nieznanej wcześnie szczegółowości na ctr. Na koniec dodam ,że za tą cene w takim rozmiarze niczego nie kupisz ,a dodając tysiac ,czy dwa wcale gwarancji nie ma ,ze bedzie wolny od opisywanych zjawisk :)
 

kgr

New member
Siedzę od telewizora ok 4,5-5m czy 42" nie będzie zamały??
Może wybrać LG50PV350 podobno lepiej odtwarza sygnał sd ale ta odległość przy tak dużej matrycy nie wiem czy jest wystarczająca dla sd.
 

Hillel

New member
Siedzę od telewizora ok 4,5-5m czy 42" nie będzie zamały??
Może wybrać LG50PV350 podobno lepiej odtwarza sygnał sd ale ta odległość przy tak dużej matrycy nie wiem czy jest wystarczająca dla sd.

Ja mam 2m i sygnał SD jak najbardziej da się oglądać. A przy 5m to bym się raczej zastanawiał czy przypadkiem nie 60" :)
 

kgr

New member
Gdzie lepiej kupić? Internet z dostawą czy w sklepie ?(drożej 300zł).
W internecie nawet paczki nie mogę rozpakować jak przywiozą a w sklepie mogę potestować konkretny egzemplarz. Jak radzicie?
 

Hillel

New member
Jeszcze zapytam o sygnał kiepskiej jakości np filmów divx z usb. Można patrzyć nie cierpiąc i na trzeźwo?

hmm... to zależy od Twojej tolerancji :) Dobrej jakości Divix wygląda nieźle i da się spokojnie oglądać. Kiepski wygląda tragicznie. Ale rezygnowanie z większego TV z tego powodu jest nielogiczne. Idąc tym tokiem rozumowania kupisz TV 19" bo rmvb na nim lepiej wygląda :)
 

kgr

New member
Masz rację idąc tym tokiem myślenia nie wiem czy nie skończyłbym na 14" w sypialni. Choć w sypialni lepiej skończyć z....
Co miejsca zakupu jak Wam się wydaje ??? Gdzie lepiej??
 

kgr

New member
witam
piszecie że ten tv to lustro.
przecież nie może być czarną dziurą.

Mam teraz Panasonica 32" crt qintrixa i też jest lustro.
tak że chyba decyzja zapadła
zamawiam dziasiaj 350-tkę
 

Kowal_

New member
Co miejsca zakupu jak Wam się wydaje ??? Gdzie lepiej??

Ja zamówiłem 50pv250 w sklepie 25km ode mnie. Załatwiłem sobie wysoki samochód żeby upakować go pionowo (ponoć poziomo nie wolno) i czekam teraz aż dowiozą do sklepu by móc odebrać. Jeśli masz taką możliwość to tak chyba najlepiej.

Jak patrzyłem w electromarket to mieli też opcję ichniego dowozu za ~50zł na danym obszarze - tym też się warto zainteresować.

Jeśli nie to kurier, ale ja osobiście do tak wielkiej paczki zaufania do nich nie mam ;)

MM/Saturny nie ma co nawet dzwonić, ceny po 3-5 stów wyższe.
 

kgr

New member
Zaskoczony jestem.
Dlaczego w poziomie nie wolno?
To nie lodówka.
Myślałem że jak złożę siedzenia to na poziom sam przywiozę.
Jesteś zadowolony?
 

kgr

New member
Ja zamówiłem 50pv250 w sklepie 25km ode mnie. Załatwiłem sobie wysoki samochód żeby upakować go pionowo (ponoć poziomo nie wolno) i czekam teraz aż dowiozą do sklepu by móc odebrać. Jeśli masz taką możliwość to tak chyba najlepiej.

jeśli możesz ile zapłaciłeś i skąd jesteś?
 
Do góry