Jaki telewizor do 5 tys

siamer

New member
Xe8505 jest dużo recenzji. Tak jak kolega wyżej wspomniał na benchmark jest jedną, na rtings też jest i to obszerna. W każdej recenzji/teście wypada bardzo dobrze...
Pozdrawiam...
 

Maverick7909

New member
A jest jakiś sensowny tv box z androidem co chodzi tak samo dobrze jak android np w tym Sony? Pod tv samsung 7052. Oprócz aplikacji czy ucagnie jakieś gry czy wogle coś android w tv box mi dodatkowo da?
 

Maverick7909

New member
Ha. Racja nie wiem jak chodzi w Sony źle to ujołem. Chodzi mi o taki tv box który w płynności i wydajności pracy będzie taki jak w tv za androidem chyba że będzie lepszy . Czy możecie podac jakiś model nie chce zakładać drugiego tematu chyba że jest to konieczne.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację - 55XE8505.
A w klasie cenowej masz extra nowości:
- Philips 55PUS7502 za 4950 zł z extra nowym procesorem P5
 

strazakp

Banned
Panowie jeszcze nie podjąłem decyzji, może by się wypowiedział ktoś na temat sony u kogo wisi na ścianie lub stoi?
Zdecyduj się na któryś (może to być Sony), idź do sklepu, kup, przywieź do domu, podłącz, pobaw się trochę wszystkimi mozliwosciami. Jeżeli będzie OK to zostaw i się ciesz. Jak będzie coś nie tak i będziesz miał jakiś niedosyt to masz 14dni na zwrot i możesz wziąć inny model.
Najważniejsze byś się na coś zdecydował bo takie odwlekanie i czytanie skrajnych opinii nie Pomorze w wyborze...wiem coś o tym ;-)
 

klonxxx

Banned
W Sony center też obniżyli cenę jest za 4799. Byłem z bratem ale kupił jednak Sama 55 z serii MU7000 z czarną ramka (model dla jednej z sieciowek). Zdecydował pilot, podłączenie jednym kablem i bardziej mu się tryby fabryczne podobały. Ja czekam dalej na obniżki 75....
 
Do góry