Jaki telewizor do 5 tys

ADRIAN949

New member
Obniżyli na 4750zl w Sony center przed chwilą sprawdzałem. W Radomiu nawet nie ma takiego sklepu hihi. Trzeba chyba zamówić przez neta lub jechać do Kielc
 

ADRIAN949

New member
Panowie warto brać ze strony sony center? Dziś go będę zamawiał mam nadzieje że dojdzie w całości. Co myślicie o wykupieniu dłuższej gwarancji?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gwarancja - jak uważasz.
Nigdy nie kupowałem i nigdy nie miałem żadnych sensacji.
A jaką masz cenę ?
Centra Sony w różnych miastach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież miałeś cenę 4999 zł i to z kalibracją .
I też miałeś czas na zwrot i też z centrum Sony.
 

ADRIAN949

New member
Teraz nagle znalazła się promocja, a jak pisałem do ciebie w pon to nic nie było, nawet nie odp. Z ceny 5 tys też nic nie chciałeś zjechać. Pozdrawiam
 

strazakp

Banned
Teraz nagle znalazła się promocja, a jak pisałem do ciebie w pon to nic nie było, nawet nie odp. Z ceny 5 tys też nic nie chciałeś zjechać. Pozdrawiam

Ja też kiedyś się ugadywalem i interesujący mnie model miał być "na dniach" i za "specjalna cenę" a okazało się całkiem inaczej.... No cóż....
 

ADRIAN949

New member
Panowie dziś robiłem test pikseli,niestety 3 są martwe. Widać je tylko z bardzo bliska, z 2 metrów nie można ich zobaczyć. Chyba czeka mnie wymiana TV :???:
 

ADRIAN949

New member
Jak oglądam filmy nie widać ich, jeden zmienia kolor na czerwonym tle go nie widać, drugi jest cały czas czarny widać to na białym tle. Trzeci znikł
 

ADRIAN949

New member
Witam, Panowie takie coś mnie dopadło. Widać je z 3 metrów, masakra myślałem że sony trochę więcej wytrzyma. Ma ktoś pomysł co teraz zrobić? Gwarancja oczywiście jest, tylko czy się przyda.
 

Attachments

  • IMG_20180526_195954.jpg
    IMG_20180526_195954.jpg
    1,1 MB · Wyś: 32
Do góry