TV LED do Salonu do 8000zł

sieka1975

New member
Wiec co tu wybrac? Wydajac 8000tys na tv kazdy chce miec dobry tv a nie oddawac go po tygodniu do serwisu... Bo to juz jest kpina... Chyba to nie sa wielkie wymagania jesli chcesz miec dzialajacy tv?
 

cruiser72

New member
Odejmij sobie od ceny (choćby internetowej), kamerę sportową wartą ok 900zł, bon wartościowy 500zł, kalibrację oraz transport gratis. Mnie wychodzi, że co prawda za tv płacę ok 6500zł ale otrzymane grandy zmniejszają koszt tv grubo poniżej 5000 tyś.
Nie mam interesu w naganianiu klientów Sharpowi czy kikiemu. O szcególy pytajcie Jego lub wejdźcie w tematy o Sharpie na forum lub stronie Sharp Polska -promocje
 

cruiser72

New member
Ok. podaj dowolną markę oraz model tv do 10 000 tys a myślę, że znajdę negatywne opinie na jego temat....również na forach anglojęzycznych.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
Nie ja tam nie znam Philipsow i nie wiem xzy działają pod netem czy nie
Barsziej mi chodzi o to aby po zakupie nie czytac for bo zawsze cos znajdziesz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ale nie musisz szukać na forach anglojęzycznych? a szkoda to choć zobacz testy na zaprzyjaźnionym Forum.Nikt kolego nie chce Ciebie uszczęśliwiać na siłę.Skoro się pytasz to odpowiadają i dobrze radzą.Ty wiesz lepiej OK-powodzenia.....
 

sieka1975

New member
Odejmij sobie od ceny (choćby internetowej), kamerę sportową wartą ok 900zł, bon wartościowy 500zł, kalibrację oraz transport gratis. Mnie wychodzi, że co prawda za tv płacę ok 6500zł ale otrzymane grandy zmniejszają koszt tv grubo poniżej 5000 tyś.
Nie mam interesu w naganianiu klientów Sharpowi czy kikiemu. O szcególy pytajcie Jego lub wejdźcie w tematy o Sharpie na forum lub stronie Sharp Polska -promocje



A myslisz ze dlaczego sharp daje tyle dodatkow? To jest model 2013 i on w swojej klasie nie jest czyms wyjatkowym. Poczytaj testy... do tego jeszcze w porownaniu z innymi modelami zuzycie energi... to nie klasa A++ Teraz sa modele 2014 a na 2013 nie ma popytu. Trzeba sprzedac to co zalega w magazynach
 

sieka1975

New member
Co do KIKI-ego to masz racje... Kolo ma ceny konkurencyjne. I na każdy model dostaniesz rabat... Ale to nie znaczy ze wszystkie modele sa ok... Mialem 8109 wszyscy zachwalali ze taki zajebisty i wogole... W rzecziwistosci wyszlo tak ze u mnie to byla totalna klapa.
 

sieka1975

New member
I nie chodziło mi o to ze kupiłem u KIKI-ego. Bo właśnie nie kupiłem... Kupilem gdzies indziej. Chodziło mi o to ze zachwalany model okazał sie porażką
 

cruiser72

New member
No widzisz....tyle wiesz o telewizorach, ich zaletach i wadach a nadal nie możesz trafić na odpowiedni dla Ciebie :)
Natomiast kontrą na twój argument niech będzie fakt, iż choćby Sony obecnie również do zakupów dodaje kartę podarunkową.... bodajże 500zł
Jest koniec roku i promocje czyszczące magazyny pod nowy towar już nikogo nie powinny dziwić.
Natomiast co do argumentu, że to są stare modele to powiem Ci, że wiele ze starych modeli poszczególnych firm, w tej chwili bije na głowę nowości na ten rok. Jeśli chodzi o serię UQ10 to chyba akurat miała ona premierę w 2014r ale mogę się mylić.
Poza tym sam widzisz na podstawie Philipsa jak można polegać na opiniach i rankingach.
No ale Ty wiesz lepiej.
I tyle w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

sieka1975

New member
Ja nie powiedzialem ze wiem lepiej... tylko tego sharpa bralem pod uwage wczesniej. Gdybys czytal wszystkie posty to bys o tym wiedzial... Po testach i osobistym sprawdzeniu tego modelu nie bylem zachwycony ani obrazem ani parametrami. A to ze nie moge trafic na odpowiedni dla siebie to racja. Bo wydajac takie pieniadze chce sie miec TV a nie drogi przycisk do papieru. A jesli tak chwalisz tego sharpa to moze powiesz mi co ci sie w nim tak podoba??
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Z Sharpem jest ciężko się zapoznać podczas wizyty w sklepie gdyż - nie ma zbyt jasnego panelu, kalibracja fabryczna jest bardzo przeciętna jak na możliwości, oraz panel quattron który oczywiście nie każdemu musi przypasować, z cieplejszą paletą barw, i barwami podchodzącymi pod odcienie różu/żółci.
Ale otrzymujesz naprawdę przyzwoicie wykonany i wyglądający sprzęt, z matrycą 200hz z dużo większą niż standardowo powierzchnią realną piksela oraz bardzo dobrym skalowaniem słabszego sygnału.
Multimedialnie i systemowo jest to oczywiście sprzęcik raczej słaby, ale jeśli dla kogos liczą się przede wszystkim wrażenia wizualne i jakość obrazu, to sprzęcik jak najbardziej można polecić. Sam u siebie mam ZL1 Tośki, gdzie multimedia to istny żart, a sam system też nie powala. Ale od tego mam blu-raya i WD Media Playera żeby wszystko działało jak powinno. A nawet i lepiej niż z gniazda usb telewizora :)
 

cruiser72

New member
To co napiszę pewnie Cię zdziwi.
Poszukiwania tv dla siebie zacząłem od kwoty około 14000zł (SamsungUE8500). Potem Panasonic serii AX i AS czyli tv oscylujące w granicach 10000 zł i nadal mi się nie podobały. Wiec mogłem iść albo w górę i szukać super telewizora albo w dół i iść na kompromis. Philipsy wybito mi z głowy zwiechami bardzo szybko. Reszta tv w granicach 5-7 tysięcy gra bardzo podobnie. Mnie nie interesją imput lagi surfowanie po necie bo od tego mam komputer.. Potrzebuję tv na kilka ładnych lat, który ma mieć przyzwoity obraz jakiegoś podstawowego smarta bo- jak wszyscy twierdzą led czy lcd to nie plazma. Doszedłem do wniosku że okres przejściowy ( w oczekiwaniu na oled lub inna rewolucję) kupię coś tańszego. Tu ze swoją promocją pojawił się Sharp.
Co prawda poproszę Kikiego o prezentację w domu tego modelu oraz dwóch innych ale myślę że obecna promocja przemawia mi zarówno do rozsądku jak i kieszeni. Zaznaczam, że tv w 90% potrzebuję do jego pierwotnej funkcji czyli oglądania programów tv.
Będąc niezłym fachowcem w innej dziedzinie i czytając "fachowców" na tamtejszych forach, zdążyłem sobie wyrobić zdanie na temat wiedzy różnych uczestników dyskusji. Nie wierzysz? to wejdź w profile niektórych uczestników dyskusji a okaże się że wszystkim i wszędzie polecają swoją ulubioną firmę lub model lub emanują teoretyczną wiedzą, przeczytaną na forach. Skoro masz 8 koła na tv to chyba swój rozum masz, więc zamów prezentację do domu i zdecyduj sam. W najgorszym razie stracisz kilkaset złotych nie kilka tysięcy.
 

sieka1975

New member
Co do prezentacji w domu to moge liczyc tylko na duze sklepy.... Ale one nie maja porzadnie skalibrowanych tv. Co do kikiego to mam do niego 400km wiec raczej to nie wchodzi w gre... Mialem prezentacje w domu wlasnie sharpa i Philipsa z andkiem. Philips przebil pod kazdym wzgledem Sharpa. Lecze po zakupie jak zaczalem go testowac wyszly powazne problemy z softem. Mnie akurad sharp nie odpowiada. Kolory sa zbyt "bajkowe" I to jest oczywiscie moja opinia. Ja potrzebuje tv z niskim imput lag-iem poniewaz gram na ps3 i ps4. Tak wiec mamy rozne oczekiwania wzgledem tv... Dla mnie smart nie jest wazny... Potrzebuje tv do gier i programow a takze filmow. Czekam na jakies opinie tego 7559 Jesli i ten philips okaze sie "gniotem" to naprawde juz nie wiem co mam kupic...
 
Do góry