Co wybrać? Sony HT-ZF9 czy Bose SoundTouch 700 - ważne Amazon Alexa !

Tvmania

New member
Bez reklam
Słuchajcie mam prośbę do was polaczylem się z siecią wifi przez listwę nawet jeśli już się łączy z tabletem wyskakuje ze aktywacja się nie powiodła co mam zrobić?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Robie z godnie z aplikacją i intrukcja obsługi i raz wyszukuje ale się ni3 łączy a teraz wogole nie wyszukuje dramat sprzęt za 8 tys
 

darekgra

Member
Spróbuj zmienić wifi np. na neta z telefonu lub zmienić 2.4 na 5GHz lub wogóle spróbuj to zrobić po kablu LAN.
Urządzenia potrafią być kapryśne przy tym parkowaniu.
Myślę że ludzie ze sklepu to wiedza o tym dużo mniej niż przeciętny użytkownik forum.
 

darekgra

Member
Jak to podłączyć kablem z ruteRa do listwy soundbara?

Tak poprostu kablem LAN z routera do listwy SB.
Może uda się sparować.
Często instrukcje tłumaczą laicy i bardzo często spotykam się z problemami jeśli robi się wszystko zgodnie z instrukcją, małe modyfikacje prób i błędów często pomagają.
 
Ostatnia edycja:

mystaloba

New member
Moja sąsiadka kupowała kiedyś stacjonarnie tv za 6tys. w Media Expert i okazało się, że sprzedali jej nowy a tak na prawdę używany sprzęt z fabryczną wadą płyty głównej . Na drugi dzień pojechałem z nią i zwróciła bez problemu. Ale najpierw przedstawiłem cały problem... cwaniakom.
 

darekgra

Member
To wogóle inna sytuacja w przypadku sąsiadki sklep nie miał wyboru tylko przyjąć skoro sprzedali towar używany jako nowy, tu trochę inny problem.
 

mystaloba

New member
Kupiła jako nowy. Pojechała z dzieckiem, sama w ogóle nie zna się na sprzęcie rtv i wcisnęli. Do tego zatejpowany ich taśmami. Gdy to zobaczyłem to już wtedy przeczuwałem, że coś jest nie tak. Później dopiero za którymś razem włączyłem tv. Następnie z ciekawości [całe szczęście coś mnie tchnęło] zacząłem grzebać w sieci nt. tego modelu tv i odkryłem wadę fabryczną na jednym z amerykańskich for.
 

darekgra

Member
Kurcze spróbuj kombinować z tym parowaniem, bo ten dźwięk może nie jest wart tych 8k zł ale możesz puźniej żałować bo jednak różnica jest.
 

Davide

Member
Przez ten post jak i was koledzy bardzo zainteresował mnie ten Soundbar Bose, więc dzisiaj wybrałem się do Media Markt i miałem okazję posłuchać modelu 500 i 700. Stojąc nie mogłem uwierzyć , że to tak bardzo dobrze gra. Najbardziej uwagę moją przykuł model 700.Szkoda , że nie jest matowy jak model 500. Posiadam obecnie Sony HT-RT5 i moim zdaniem, ten Bose gra 10 razy lepiej od niego. Zacząłem się zastanawiać nad sprzedażą i kupno całego zestawu Bose 700 jak belka , subwoofer i te dodatkowe satelity. Ale mam wachania. Jedno mnie przeraża. Brak DTS X. Jeżeli chodzi o atmos to jest to dla mnie zbędne w soundbarze, iż do tej pory jedyny atmos , który dał mi odczucia to atmos z głośników wbudowanych nad głową w suficie. Dlaczego soundbar? A nie sprzęt kina domowego. Zastanawialem się nad Denonem i Monitorami Audio Silver czy Onkyo i Kolumnami Klipsch, ale niestety decyduje się tylko na soundbar z tego powodu iż zajmuje naprawdę bardzo mało miejsca. Pytanie moje. Czy ten Bose jest wart pomimo braku DTS X? Może pojawi się w przyszłości w jakieś aplikacji? Jeżeli chodzi o wejścia HDMI to są dla mnie również zbędne. W telewizorze mam 4 , a korzystam tylko z HDMI ARC do Soundbara oraz Konsoli Xbox One X , którą i tak włączam raz na pół roku. UPC z Karty CI, chociaż będę rezygnował w zupełności z Telewizji ponieważ z Żoną w ogóle jej nie oglądamy. Jedynie filmy w 4k HDR z serwera Qnap. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie życząc Szczęśliwego Nowego Roku
 
Do góry