Zrzuta na gry z PSN

Thorand

New member
A czy jesli 5 kont korzysta np z Fify, w tym samym czasie to:
1) PSN nie zglasza konfliktu?
2) Czy kazde z kont moze jednoczenie grac online? Np czy te 5 kont moze grac przez PSN online miedzy soba?
 

Palpiboy

New member
Skrobnę tutaj, bo chodzi o PSN.

Na amerykańskim PSS sporo starszych, prostych gier w jakiś śmiesznych cenach. Może kogoś to zainteresuje.
Ja skusiłem się na Trine za 4,99$ i Age of booty za 2,99$.

Pozdrawiam
 

Palpiboy

New member
No na pięciu już się konta dzielić nie da (teraz maksymalnie na dwa systemy można), ale to są grosze nawet jak ktoś samodzielnie kupuje.
Dodatkowo jest sporo gier w rozsądniejszych cenach niż na europejskim PSS (np. Mass Effect 2 za 19,99$ a nie 219 pln).
No i jest już Trine 2 (14,99$), o którym wiem, że mnóstwo graczy w Europie się na niego nie może doczekać.

Pozdrawiam
 

Palpiboy

New member
Dalej można kupować, tylko trzeba mieć albo "amerykańską" kartę kredytową albo doładowywać konto zdrapkami dla amerykańskiego PSS.
 

mataman

New member
Bez reklam
Najlepsze to jest to ze Trine było exem na ps3 a teraz jak wyszło Trine 2 to na pss eu brak a na klocku można kupic no problemo.
 

Palpiboy

New member
Generalnie jeżeli chodzi o politykę SCE, to nikt za tym nie nadąża, łącznie z nimi samymi.
A w SCEE to już burdel taki panuje, jak nie przymierzając w jakiejś spółce Skarbu Państwa;)
 

cyber78

Member
Bez reklam
Najlepsze to jest to ze Trine było exem na ps3 a teraz jak wyszło Trine 2 to na pss eu brak a na klocku można kupic no problemo.

Trine wyszło na platformy: PC, PS3, MacOS i Linux. Na Xbox zostało skasowane.

Trine na PS3 wyszło najpierw dla Europy, a po miesiącu dla Ameryki, no to teraz jest odwrotnie :)
 

Palpiboy

New member
Mam pytanie do użytkowników usługi PSN Plus - pytam, bo różnie ludzie piszą w internecie - czy w gry zakupione w ramach abonamentu Plus ze zniżką (nie w te za free, bo te wiem, że nie) można grać po jego wygaśnięciu?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Z tego co wiem to założenia tego bzdetu były takie, że jak Ci wygaśnie PSN Plus to tracisz wszystko co tam zakupiłeś.

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
Te ze zniżka bedą działać, przestają działać tylko darmówki. Generalnie wszystko za co sie zapłaciło będzie latać.
 

Palpiboy

New member
Dzięki za info.

@Masta_J
Zgadzam się, że generalnie to bzdet, ale oferuje funkcjonalność, która obecnie bardzo mi się przyda (choć zgadzam się, że co do zasady, powinno to być dostępne za darmo) - wykupienie tego badziewia pozwoli mojemu bratankowi kontynuować na jego nowej konsoli gry, które pozapisywał i które w przyszłości pozapisuje na mojej u mnie w domu:)
 
Do góry