Zrzuta na gry z PSN

diuczysko

New member
Bez reklam
@crimson-pirate - podobnie jak Ty jestem bardzo zniesmaczony, miałem nadzieję, że wspólne zakupy w tej ekipie jeszcze powtórzymy nie raz. Zastanawiam się kto dla tych paru groszy zrobił taki prostacki numer. Chociaż nie można wykluczyć, że były to nawet dwie różne osoby.

Liczę, że winny przyzna się i zwróci pieniądze dla Rudeford'a.
 

Rudeford

New member
Nie będziemy robić dochodzenia, szanse na wykrycie sprawcy są zerowe. Nawet osoby, które zgłosiły, że nie mogły pobrać z racji wykorzystania limitu nie są poza kręgiem podejrzanych. Spoko Panowie, ja sobie gram i kilku innych(w tym piraci) także. Człowiek na "błędach" się uczy. Myślę, że w przyszłości można się zrzucić jeszcze na coś ale na 100% będę się dokładać a nie wszystko organizować:-D

ednej rzeczy tylko nie można wykluczyć, że ktoś nie poda sąsiadowi ID i hasła, lecz tym samym może utrudnić sobie samemu życie, gdy sam nie będzie mógł zagrać.
Niby jak?
 
Ostatnia edycja:

SimonK

New member
Jak sa jacys chetni to ja tez bym sie dolaczyl, widzialem juz na paru forach taki system i niestety internetowa anonimowosc odstrasza wiekszosc ludzi :(
 

mietek099

New member
Jak kupowałem Crysis'a od Rudeford to też mnie zdziwiło, że GoW'y są na tym samym koncie. Oczywiście pobrałem tylo Crysis'a, za którego zapłaciłem. Zawsze jak kupowałem gry z PSN (mam swoich zaufanych ludzi, którzy sprzedają tak gry) to na koncie była dostępna tylko jedna gra i wtedy jest bezpieczniej.

@Rudeford: Parę dni po kupnie od Ciebie Crysis'a, kupowałem od zupełnie innego gościa zestaw gier w którym było m.in. LIMBO. Osobiście chodziło mi tylko o LIMBO i spytałem się go, czy mogę zapłacić tylko za tę grę i tylko ją pobiorę (reszta to jakieś shity). Koleś też miał wszystkie te gry na jednym koncie i powiedział mi, że nie można podzielić gier na pobrania na jednym koncie. Gdy wchodzisz na dane konto, na którym jest przykładowo 5 tytułów, to gdy pobierasz jeden tytuł, na pozostałe automatycznie zostaje też przydzielony slot dla tej konsoli. Czyli sprzedając grę, sprzedajesz danej osobie tak jakby całe konto, a nie jedną grę. Może stąd co całe zamieszanie bo nie wiedziałeś, że tak jest (sam myślałem, że slot przydzielany jest tylko danej grze)?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
To wszystko by wyjaśniało. Nie pozostaje mi nic innego jak wszystkich przeprosić gdyż całe zamieszanie wynikło przez mój brak wiedzy.
 
Ostatnia edycja:

diuczysko

New member
Bez reklam
@Rudeford jeżeli tak jest to jedno mnie dziwi, jeżeli co najmniej dwie osoby kupiły tylko crysisa (mietek099 i ja), to powinniśmy pobierając crysisa zablokować dwa pobrania gow'a, ale chyba tak się nie stało.
 

crimson-pirate

New member
Jesli rzeczywiscie jest to tylko blad Rudeforda to daje to promyk nadzieji na przyszlosc w tym samym skladzie o ile rzeczywisice sie to wszystko ulozyw logiczna calosc. Tylko najlepiej bedzie jak przedmowcy pisali 1 gra na jedno konto.
 

Rudeford

New member
@diuczysko
Ty i mietek099(Crysis) zablokowaliście 2xGoW, crimson-pirate(GoW) zablokował Crysisa- dlatego nie mógł pobrać Luvczenko. Adam75 głosił że nie może pobrać GoWa a jedna osoba na razie sie nie odezwała(uznałem, że wszystko zagrało) i jeśli także nie może pobrać to wszystko pasuje. Jak interesuje Was GoW/Crysis to prześle nowe dane do konta i możecie pobrać, szkoda żeby gry się marnowały.
 
Ostatnia edycja:

diuczysko

New member
Bez reklam
Rozumiem, jeżeli jest tak jak mówisz to ja mogę kupić również GoW'a, tylko wolałbym się dogadać tak, że w razie jak ściąganie się nie powiedzie to w ostateczności jakoś się dogadamy :)
 

Luvczenko

New member
bardzo dziekuje tej Parówce co pobrała Crisisa 2 razy co za czop !!!!!!!!! a mialem sobie zagrac a tu lipton ? pozdrawiam cie czopie i zeby ci dzieci na tranwaj szczekaly !!! co za kraj !!!
 

crimson-pirate

New member
Mozna teoretycznie wywnioskowac jesli ktos by ukradl gre w ten sposob ktorej nie zamowil :) Mozna sprawdzac trofea danej osoby , np. ja nie zakupilem Crysisa na ps3 bo jak twierdzilem nagralem sie juz dawno temu na PC. Teraz gdyby u mnie pojawily sie trofea , wskazywaloby , ze to ja ukradlem. Niestety jest to dosyc watpliwa metoda , bo rownie dorbze ktos nie zamowil danej gry bo juz mogl ja miec u siebie na kompie lub zamowi ja w pozniejszym terminie z innego zrodla .
 

diuczysko

New member
Bez reklam
@diuczysko
Ty i mietek099(Crysis) zablokowaliście 2xGoW, crimson-pirate(GoW) zablokował Crysisa- dlatego nie mógł pobrać Luvczenko. Adam75 głosił że nie może pobrać GoWa a jedna osoba na razie sie nie odezwała(uznałem, że wszystko zagrało) i jeśli także nie może pobrać to wszystko pasuje. Jak interesuje Was GoW/Crysis to prześle nowe dane do konta i możecie pobrać, szkoda żeby gry się marnowały.

Informacja dla wszystkich zainteresowanych, sytuacja wygląda tak jak powyżej, wczoraj wieczorem byłem w stanie pobrać obie części gowa, pomimo, że pobrałem wcześniej tylko crysisa. Wygląda na to, że całe konto PSN z zawartością przypisuje się do konsoli w momencie ściągnięcia jednego z tytułów. Zachęcam pozostałe osoby, które zakupiły tylko jeden tytuł do zdecydowania się również na drugi. Szkoda aby Rudeford został na lodzie, pomimo, że zorganizował całą akcję.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak jak już wcześniej było wspominane tak to właśnie działa, można w ustawieniach ewentualnie będąc zalogowanym da dane konto zrobić Deactivate i wtedy jeden slot się zwalnia i konsola zostaje odpięta od tego konta.

Pozdrawiam,
 

Rudeford

New member
Czyli deaktywowanie konta z grą blokuje możliwość grania na danej konsoli a pozostali mogą grać? Dodatkowo nowa osoba może pobrać gre z tego konta? Jeśli tak to każdy kto przejdzie grę może odsprzedać konto?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak, deaktywacja rozłącza powiązanie z danym kontem i od tej pory grać nie można.
Tak, nowa osoba powinna móc pobrać ponieważ zwolnił się jeden slot wraz z deaktywacją innej konsoli na tym koncie.
Jeśli zmieniłeś hasło do konta to nikt już nie będzie mógł odsprzedać bo żeby zdeaktywować konsolę trzeba być najpierw zalogowanym na dane konto.

Pozdrawiam,
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Pojawiło się jeszcze jedno pytanie, czy gdybym odinstalował grę z PSN i chciał po jakimś czasie pobrać ją na tą samą konsolę to jest w tym przypadku limit takich pobrań ?
 
Do góry